0

Z czym żartuję?

0

A tu byś się zdziwił kolego. Żadną ręką, jadę o pościel, o wiele przyjemniejsze.

3

A co służysz pomocną ręką?

0

Może coś o masturbacji?

0

Nie doczekanie nasze.

0

To komentator musiał się pomylić wtedy.

67

Kilka komentarzy na temat dzisiejszego występu Messiego prosto z notatnika.
-"Messi co gra to nie mam pytań, ale koledzy się chyba u Crisa uczyli"
-"Tyle dobrych piłek co dzisiaj Messi posłał, to żaden z zawodników Realu nie byłby w stanie."
-"messi gra jak natchniony"
-"Messi to jest kozak:
-"To jakie piły gra dzisiaj Messi to poezja jest"
-"hehehe co ten Karzeł dzisiaj obsługuje tych partaczy z przodu"
-"gdzie jest ten nasz skauting , ze oni nie moga takiego grajka Jak Messi poszukac. Taki jeden u nas i gramy piłke a nie WRZUTKI ...
-"Dzisiaj messi pokazuje po raz kolejny wszystkim , ze te nagrody co Ronaldo odebrał to jest śmiech na sali ! Za co?"

Fajnie, że kibice największego rywala doceniają klasę najlepszego zawodnika globu.

4

To pojechałeś z Rudym. Fakt Umtiti dzisiaj nie najlepiej, ale jednak Mathieu go przebił, to nie poziom Barcelony.

0

Jo jo za te niebezpieczne podanie do Ter Stegena kolejne mecze na trybunach.

6

Ale ten Mathieu to placek.

0

Na czym gracie?

0

Jak go kopie pilką to nie da się przejsć obok tego obojętnie.

0

Messi coś nie swój narazie.

1

Najlepszy prezent na urodziny :D Można iść spać

0

Kupony :(

0

Powiedz, że żartujesz.

1

A z Bilbao to co?

0

Z mojego miasta ;)

2

Huawei P9 Lite, była okazja więc się nie zastanawiałem.

1

Dobra, nowy telefon więc proszę Was o mega tapetę związaną oczywiście z naszą drużyną.

0

Czyli półfinał
Barca - Atleti
Real - Alaves

0

O której losowanie?

0

Ale, że nie Ramos?

1

Jak nie było źle? No szlak mnie trafia jak takie coś czytam. Jak byśmy przegrali, to byś płakał że przez sędziów zostaliśmy wyrzuceni. Dwa wielbłądy na niekorzyść Barcelony, sędziowie mówię głównie o liniowych na bardzo duży minus dzisiaj.

0

Myślałem że rymujesz hahaha
O nie, jaki ja glupi. Wybacz.

1

Na fioletowej piszą, że to nas przepchneli dalej.

0

Mówcie co chcecie, ale ta sytuacja po podaniu Cilessena i puszczeniu piłki przez Laporte wręcz powinna być wykorzystana przez Suareza, to była 200% sytuacja.

1

Coś nie pykło

2

Ten Gruby czołg niech tylko poprawi skuteczność i będzie idealnie.

1

Jak to Leszek mówił tydzień temu:
"Ostatnie wolne Messiemu nie wychodziły"
No to ma odpowiedź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?