0

No gdzie zwichnięcie. To jest złamanie kości strzałkowej na pierwszy rzut oka. Pół roku przerwy.

0

Teraz czytam ten komentarz :(

0

Go go Chape na trybunach?

0

Co ja słyszę? Go Go Chape?
Świetne zachowanie kibiców.

0

Jedyne co może nie wejśc to Wisła.

0

O to chyba możesz już przestać wierzyć. Nie ma szans, żeby Real dzisiaj stracił punkty.

0

A Prevc nie dostał.

0

Coś czuję że Kot będzie 5.

0

Najpierw zmień Azpi za Shawa. Potem idż w kierunku zmiany środka pola. Najbliżej bramki dałbym Youre, Eriksen może zostać,za Gundogana Kante. A jak Cię teraz nie stać to daj Cana do środka lub Maticia.

1

A czasami następna liga weekendowa nie ma wymagań, że 16 zawodników musi być z BPL. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

0

Daj Taha za Dragovicia lub Topraka.

0

Dragowicia wywal.

0

Był dał Arde lub Gomesa za Roberto przesuwając na PO Vidala. Turka możesz na bok dać.

1


No mistrz.

0

Brązowa karta nic nie daje.

0

Weekend się zaczyna. Więc pozostaję życzyć wszystkim fanom Fify niesamowitych emocji w Fut Champions. Ja sobie odpuszczam, szkoda nerwów na to.

1

Chyba najlepsze zdjęcie wybrałeś, chodzi mi bardziej o figurę.

0

Tak sobie przeglądam internety i natrafiłem na matkę synka Neymara. I szału ona nie robi, co Ney w niej widział to nie mam pojęcia.

1

A Wy wiecie co jaka odpowiedż będzie teraz poprawna?

0

"Niech mu anioł bramy otworzy,żeby się zmieścił"

1

Leoś jaki zadowolony. Chyba strzeli dzisiaj hattricka.

0

Karne w Dortmundzie.

0

Wyślijcie linka do meczu na priv

6

Mam chwilkę czasu. I na pewnej stronie na fb zadałem pytanie kto lepszy Messi czy Ronaldo, by przekonać się, czy istnieją jeszcze ludzie, którzy uważają że Ronaldo jest lepszy od Messiego. I.co widzę 1/3 pisze że to CR jest lepszy. Więc są jeszcze jednak takie osobniki na tym świecie, czym argumentują? Real ma 11 tytułów Pucharu Mistrzów. Śmiech na sali. Ja o chlebie oni o niebie.

30

Stoch jaki skromniutki.
Redaktor mówi, że Lewy to taka gwiazda sportów letnich, a Stoch zimowych.
A Kamil na to "Gdzie mi tam do gwiazdy, ja do Lewego jestem taki malutki."

0

No i Jacek Balcerzak Paranienormalnych oczywiście.

0

Zdecydowanie "Jeżyk dzisiaj nie piję" lub "Grill" Moralnego Niepokoju.

0

"I to jest cały Maradona"

1

Szkoda,że tylko bramki :(

0

Grają fatalnie, głównie Gomes.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?