kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No gdzie zwichnięcie. To jest złamanie kości strzałkowej na pierwszy rzut oka. Pół roku przerwy.
0
Teraz czytam ten komentarz :(
0
Go go Chape na trybunach?
0
Co ja słyszę? Go Go Chape?
Świetne zachowanie kibiców.
0
Jedyne co może nie wejśc to Wisła.
0
O to chyba możesz już przestać wierzyć. Nie ma szans, żeby Real dzisiaj stracił punkty.
0
A Prevc nie dostał.
0
Coś czuję że Kot będzie 5.
0
Najpierw zmień Azpi za Shawa. Potem idż w kierunku zmiany środka pola. Najbliżej bramki dałbym Youre, Eriksen może zostać,za Gundogana Kante. A jak Cię teraz nie stać to daj Cana do środka lub Maticia.
1
A czasami następna liga weekendowa nie ma wymagań, że 16 zawodników musi być z BPL. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
0
Daj Taha za Dragovicia lub Topraka.
0
Dragowicia wywal.
0
Był dał Arde lub Gomesa za Roberto przesuwając na PO Vidala. Turka możesz na bok dać.
1
No mistrz.
0
Brązowa karta nic nie daje.
0
Weekend się zaczyna. Więc pozostaję życzyć wszystkim fanom Fify niesamowitych emocji w Fut Champions. Ja sobie odpuszczam, szkoda nerwów na to.
1
Chyba najlepsze zdjęcie wybrałeś, chodzi mi bardziej o figurę.
0
Tak sobie przeglądam internety i natrafiłem na matkę synka Neymara. I szału ona nie robi, co Ney w niej widział to nie mam pojęcia.
1
A Wy wiecie co jaka odpowiedż będzie teraz poprawna?
0
"Niech mu anioł bramy otworzy,żeby się zmieścił"
1
Leoś jaki zadowolony. Chyba strzeli dzisiaj hattricka.
0
Karne w Dortmundzie.
0
Wyślijcie linka do meczu na priv
6
Mam chwilkę czasu. I na pewnej stronie na fb zadałem pytanie kto lepszy Messi czy Ronaldo, by przekonać się, czy istnieją jeszcze ludzie, którzy uważają że Ronaldo jest lepszy od Messiego. I.co widzę 1/3 pisze że to CR jest lepszy. Więc są jeszcze jednak takie osobniki na tym świecie, czym argumentują? Real ma 11 tytułów Pucharu Mistrzów. Śmiech na sali. Ja o chlebie oni o niebie.
30
Stoch jaki skromniutki.
Redaktor mówi, że Lewy to taka gwiazda sportów letnich, a Stoch zimowych.
A Kamil na to "Gdzie mi tam do gwiazdy, ja do Lewego jestem taki malutki."
0
No i Jacek Balcerzak Paranienormalnych oczywiście.
0
Zdecydowanie "Jeżyk dzisiaj nie piję" lub "Grill" Moralnego Niepokoju.
0
"I to jest cały Maradona"
1
Szkoda,że tylko bramki :(
0
Grają fatalnie, głównie Gomes.