La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

0

Weekend się zaczyna. Więc pozostaję życzyć wszystkim fanom Fify niesamowitych emocji w Fut Champions. Ja sobie odpuszczam, szkoda nerwów na to.

0

@kamiVeB Ja wczoraj pierwszy raz awansowałem do 1. ligi i dostałem kwalifikację od razu, więc sobie program. Chciałbym w końcu dostać tę czerwoną kartę za miesiąc, choćby za brąz.
W lutym trzeba mieć 5 wygranych na brąz 3, więc chyba da się to zrobić :p

0

@PatrychoO Brązowa karta nic nie daje.

0

@kamiVeB Ale ładnie wygląda :v A mam w klubie coś takiego jak drużyna kolorów, gdzie każda karta jest innego koloru i są tylko karty specjalne. Nie ma prawie zgrania, nie gram tym składem, ale sobie jest i fajnie wygląda.
http://www.futhead.com/17/squads/4498934/

0

@PatrychoO Pedro na prawej obronie? Czy gra takim zestawieniem może dawać przyjemność? ;]

1

@Kettger Tym składem nie gram. Tak jak napisałem wyżej, jest on zrobiony wyłącznie w celach wystawowych :D Szkoda trochę, że na RWB, ale dlatego jest o wiele tańszy od IF, a szkoda, bo fajne statystyki, a zwykłym Pedro gra mi się dobrze.

1

@PatrychoO W ataku jest niezły, ale z takimi umiejętnościami w obronie będzie objeżdżany przez każdego Rzeźniczaka ofensywy, jeśli wiesz, co mam na myśli. ;)

0

@Kettger Ta, 50 parę obrony psuje tę kartę na RWB. Ale mimo pozycji, można by go wystawić na prawym skrzydle.

1

@PatrychoO https://www.futbin.com/17/squad/1700364

Obecnie próbuję czegoś takiego, właściwie brakuje mi tylko lekko do Sukera i będzie gotowe. :P

1

@Kettger Aj te legendy. Jedyny powód, dla którego chciałbym XBO :p
Tylko czekać, jak Kante dostanie upa.
Tym dostałem się do 1. ligi. Zbieram teraz na Alexisa.
https://www.futbin.com/17/squad/1700510
Teraz przesunąłem Jesusa do pomocy za Cou, a do ataku wrócił Villa. Świetnie gra się tą kartą.

1

@PatrychoO Muszę przyznać, że masz ciekawą opcję budowania składu. Pedro w obronie, Alves w ataku, a na prawym skrzydle Nolito, który ma poniżej 80 tempa. ;>

Na lewym oczywiście... za szybko piszę. :P

1

@Kettger Alves z takimi statystykami, to jakby się urodził do grania na skrzydle :D Nolito nadrabia tym, że jakoś zawsze się przepchnie, popchnie, przeciśnie i jakoś dojdzie to sytuacji bramkowej ;D Ale właśnie chcę go na Alexisa wymienić. Trafiłem Sancheza kiedyś z paczki za deluxe, ale musiałem posprzedawać zawodników, by kupić Jesusa. Szkoda, że na nim nie zarobiłem. Kupiłem za 286k, gdzie potem do 600 dochodził. Odkupiłbym go teraz za mniej niż 400, ale cóż.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?