0

Atletico jest lepsze.

4

Po 6 kolejkach średnia bramek strzelonych przez Barce wynosi 3,2. Robi wrażenie.

1

30 zielonych w 6 minut. Idzie na rekord.

0

Myślę że ok 500zł.

0

Zależy jakie gry.

5

Uwaga: Doliczony czas gry właśnie się rozpoczyna.

2

Jestem pod wrażeniem spikera na stadionie Napoli. Ale mam ciary jak tego słucham. A-rka-diusz Milik!

0

Zakupił może już ktoś z Was Xboxa One S? Jak się sprawdza?

0

Lepiej kupić PC do gry w FIFE, czy jednak Xboxa One, mając na uwadze, że za rok wychodzi Xbox One Scorpio?

0

Jaki mecz na nsport zamiast City?

1

Moze by puscili wtedy Barce na nsport.

7

Myli się tylko raz?
-Brudasy

0

Samokrytyka jest najwazniejsza.

82

Douglas odszedł i wydać efekty.

0

Jestem mega wkurzony. Godzinę temu mój internet, gdyby nigdy nic przestał działać. Został mi tylko ten z telefonu, więc relacje będę miał z fcbarca.com. Tyle czekania na mecz Barcy, i jeszcze taki pech. No nic życzę Wam dobrego meczu. Vamos Barca!

1

To już dziś. La Rambla zamieni się w polityczną scene, głównym tematem katastrofa w Smoleńsku, dzisiaj premiera filmu o tragedii, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku.

0

"Wstałem o 4 nie mogłem spać, bo dzisiaj Polska drużyna gra"
Rozpoczynamy walkę o MŚ. Do boju biało-czerwoni.

0

Było nawet 5-2 dla Hiszpana.

0

Delpo wygrał pierwszego seta z Ferrerem 7-6.

2

Mniejsza o to, że Ronaldo ma o 1 overall wyższy, spójrzcie na physical Messi 61 Cr 80 to jest dopiero parodia. Messiego żeby przewrócić to naprawdę trzeba mu ostro wjechać, przepchnąć też się nie da, a Ronaldo ledwo dotkniesz i już leży na murawie, a te pajace dają mu prawie 20ov w physical więcej .

2

EA pomyślała i dała Messiemu więcej miejsca na karty specjalne.

1

Wydajesz się ogarniętym użytkownikiem tej strony, ale takim wpisem tracisz przychylność niektórych osób. To Barca ma wszystko aby znów wygrać LM, oprócz tego cholernego szczęścia w losowaniu. Pozdrawiam.

1

Najlepiej 2-2 bo dwóch bramkach Leo i Suareza.

1

hahaha Szczena naśladujący Loewa sprawdzającego zawartość swoich spodni, to najlepszy moment filmu "Chcę więcej"

28

Rok temu o tej porze faks Realu przestał działać.

0


Nie ma za co ;)

1

Brakuje Busiego.

0

Mangala blisko Valencii! No, no dzieję się.

0

Myślicie, że Krychowiak dostanie 4 w PSG? Odszedł Stambouli do Schalke, który grał z tym numerem, więc teraz ten numer jest wolny. Sam Krychowiak powiedział, że zagra dopiero kiedy będzie miał czwórkę na plecach, więc ma co chciał.

6

2026r bodajże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?