kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico jest lepsze.
4
Po 6 kolejkach średnia bramek strzelonych przez Barce wynosi 3,2. Robi wrażenie.
1
30 zielonych w 6 minut. Idzie na rekord.
0
Myślę że ok 500zł.
0
Zależy jakie gry.
5
Uwaga: Doliczony czas gry właśnie się rozpoczyna.
2
Jestem pod wrażeniem spikera na stadionie Napoli. Ale mam ciary jak tego słucham. A-rka-diusz Milik!
0
Zakupił może już ktoś z Was Xboxa One S? Jak się sprawdza?
0
Lepiej kupić PC do gry w FIFE, czy jednak Xboxa One, mając na uwadze, że za rok wychodzi Xbox One Scorpio?
0
Jaki mecz na nsport zamiast City?
1
Moze by puscili wtedy Barce na nsport.
7
Myli się tylko raz?
-Brudasy
0
Samokrytyka jest najwazniejsza.
82
Douglas odszedł i wydać efekty.
0
Jestem mega wkurzony. Godzinę temu mój internet, gdyby nigdy nic przestał działać. Został mi tylko ten z telefonu, więc relacje będę miał z fcbarca.com. Tyle czekania na mecz Barcy, i jeszcze taki pech. No nic życzę Wam dobrego meczu. Vamos Barca!
1
To już dziś. La Rambla zamieni się w polityczną scene, głównym tematem katastrofa w Smoleńsku, dzisiaj premiera filmu o tragedii, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku.
0
"Wstałem o 4 nie mogłem spać, bo dzisiaj Polska drużyna gra"
Rozpoczynamy walkę o MŚ. Do boju biało-czerwoni.
0
Było nawet 5-2 dla Hiszpana.
0
Delpo wygrał pierwszego seta z Ferrerem 7-6.
2
Mniejsza o to, że Ronaldo ma o 1 overall wyższy, spójrzcie na physical Messi 61 Cr 80 to jest dopiero parodia. Messiego żeby przewrócić to naprawdę trzeba mu ostro wjechać, przepchnąć też się nie da, a Ronaldo ledwo dotkniesz i już leży na murawie, a te pajace dają mu prawie 20ov w physical więcej .
2
EA pomyślała i dała Messiemu więcej miejsca na karty specjalne.
1
Wydajesz się ogarniętym użytkownikiem tej strony, ale takim wpisem tracisz przychylność niektórych osób. To Barca ma wszystko aby znów wygrać LM, oprócz tego cholernego szczęścia w losowaniu. Pozdrawiam.
1
Najlepiej 2-2 bo dwóch bramkach Leo i Suareza.
1
hahaha Szczena naśladujący Loewa sprawdzającego zawartość swoich spodni, to najlepszy moment filmu "Chcę więcej"
28
Rok temu o tej porze faks Realu przestał działać.
0
Nie ma za co ;)
1
Brakuje Busiego.
0
Mangala blisko Valencii! No, no dzieję się.
0
Myślicie, że Krychowiak dostanie 4 w PSG? Odszedł Stambouli do Schalke, który grał z tym numerem, więc teraz ten numer jest wolny. Sam Krychowiak powiedział, że zagra dopiero kiedy będzie miał czwórkę na plecach, więc ma co chciał.
6
2026r bodajże