4

Futbol jest piękny!
Los oddał Armenii to co zabrał w meczu z Polakami.

0

Rolan nawet piłki nie umie przejąć.

0

Messi wraca na stadion gdzie 21 czerwca 2014r. dał zwycięstwo Argentynie pięknym strzałem zza pola karnego w meczu z Iranem.

1

Mieć takiego kocura na bramce jakim jest Diego Alves, a on stawia gościa z ligi ogórkowej.

0

Posiada ktoś te buty lub wie w jakim sklepie je zakupić?
https://sklep.adrenaline.pl/product-pol-28017-Nike-Air-Force-1-High-07-LV8-882096-200.html

0

Wczoraj już coś było, że mrówki nie przechodzą okresu. Po co drążyć temat.

6

Usuńcie dodawanie komentarzy. Co tu się będzie działo. Ja omijam ten artykuł szerokim łukiem i Wam też tego życzę.

0

Nie działa cały czas. To jest dramat.

3

Messi strzelił o 4 gole więcej w meczach z City niż Ronaldo z Legią.

2

I to uczucie kiedy po meczu Realu z.... Legią nie możesz wejść na fioletową.

0

Ja nie mam od soboty. I to nie pierwszy raz.

0

Da ktoś rozpiskę meczów na dzisiejszy wieczór? (Kanał i komentatorzy)

49

Haha Ney wstawił na instagrama zdjęcie z Rafinhą i Marlonem, na którym Neymar trzyma... paszport. Ależ tam jest atmosfera.

0

Widzieliście asystę Allena przy pierwszej bramce dla Stoke? Mistrzostwo Świata.

0

Ten pad od PS mnie strasznie zniechęca.

0

Dla mnie powinien być karny na Messim po faulu Enzo Pereza on nawet piłki nie tknął.

0

Diss postawił dzisiaj kupon na West Ham, Barcę i Legię. Wszystkie te drużyny strzeliły zwycięską bramkę w 94 minucie. Obstawił także że w spotkaniu Milan-Juve bramkę strzeli...Higuain. A z nim jak wiadomo rożnie bywa i skończyło się jak się skończyło.

2

Pamiętam czasy jak od finału LM w Atenach zacząłem kibicować Milanowi. To była niesamowita drużyna Nesta,Maldini,Pirlo,Seedorf,Kaka i ten którego kochały gole mianowicie Fillipo Inzaghi. Oglądałem każdy ich mecz, pamiętam jak przegrywali spotkania u siebie, a na wyjazdach wszystkich ogrywali jak chcieli. Ahh to była drużyna. Chciałbym aby wrócili do topu drużyn w Europie.

0

71 minut za późno się pojawił na murawie.

0

Ten Abdenour to jakby z podwórka przyszedł.

0

Z tego co wiem, to te 500zł jest tylko do wykorzystania na wiadomości SMS i dzwonienie. Moja siostra to ma i chciała wysłać SMS do RMF-u i nie dało się.

0

Rozgrywającego to oni nie mają. Największa bolączka kadry Argentyny. Messi nie da rady sam sobie podawać.

2

Takich dwóch jak ich trzech to nie ma ani jednego ~ MSN

2

Jak tak czytam komentarze z notatnika to doszedłem do pewnego wniosku:
Nigdy się nie spotkałem że kibice Barcy stawialiby Ronaldo wyżej Messiego, zaś w odwrotną stronę już tak, kibicom Realu żal dupę ściska, że nie mają w swoich szeregach najlepszego piłkarza na świecie.

1

Szkoda tej straty Tomka" - To podsumowanie gry Jodłowca.

2

A Darek że zły strzał hahaha

1

Zidane ma chyba jednak jakiś uraz głowy po tym starciu z Materazzim.

3

Kovacić.

0

Czemu Kuba nie gra?

0

W takim razie jaki był sens wystawiania wczoraj Busiego. Rakieta też mógł wejść tak jak Messi żeby poczuł piłkę przed starciem z City, a jednak Lucho go od początku wystawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?