kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A kto taki na pustaczka nie trafił?
0
Ale w Neapolu ogień.
2
Można było w wielu przypadkach z Dissem się nie zgadzać, ale w tym ma 100% racjii i całkowicie się z nim zgadzam. Naprawdę świetnie podsumował, tych którzy nagle po dwóch dobrych meczach z ligowymi średnikani nagle uwierzyli, że awans jest możliwy i zmienili swoją decyzję w ankiecie. Liczę jutro na dobrą grę i pewne zwycięstwo, ale na nic więcej bym się nie nastawiał. Tylko cud może dać nam awans.
10
Ja uważam, że jutro wiele będzie zależeć od Ter Stegena. Jestem pewny, że PSG będzie miało sytuacje oko w oko z niemcem. Jeśli nasz bramkarz wyjdzie z tego pojedynku górą, jest szansa na awans.
0
Mało prawdopodobne.
1
Do 3 razy sztuka.
0
I bardzo dobrze, że poleceń mniej. Ewidentnie kolega chciał zabłysnąć i skopiował komentarz Zbyszko.
2
Veratti zagra na 99%. No chyba że jakieś info z ostatniej chwili. Poślizgnął się na mydle w łazience, czy już cały obsrany. Cud że Silvie jeszcze nic nie jest. Ale to jest kwestia czasu.
1
Kibice Paryżan pewni swego. Cholernie chciałbym, aby Messi pozamykał im japy w środę, będzie o to niezwykle ciężko, ale wierzę w naszego małego Argentyńczyka z Rosario. Niech Bóg przemówi.
0
A idź daj spokój. Co pół godziny się budziłem.
1
Teoria na prawko zdana 70/74. 17 marca praktyka. Można skupić się spokojnie na środzie i miejmy nadzieję, że będziemy świadkami cudu nad Camp Nou.
A wy oblewaliście egzaminy praktyczne na prawko? Jak tak to na czym zostaliście oblani, może się przydać, żeby nie popełniać tych samych błędów.
8
No nie zasnę teraz. Ostatni raz czytam La Ramble przed snem.
0
Gratulację!
2
Monaco gładko wygrywa, więc Toulouse nie strzelając karnego w 87 zepsuła mi kupon na 750zł.
12
Miałem do wygrania 750zł.
Ale Toulouse nie strzela karnego w 86 minucie. Przed ostatni mecz na kuponie, ostatni Monaco...
2
Uważaj, bo modernizacja usunie ten komentarz.
0
Po meczu z PSG wyniki ankiety "Czy wierzysz awans z PSG" wyglądały tak samo jak teraz, tylko z drobną różnicą, to odpowiedź NIE miała dużo więcej głosów, teraz jest zgoła odwrotnie. Oby ten balonik nie wybuchł w środę.
3
Hahaha dobry numer redakcji. Liczę, że Barca zagra po prostu na wysokim poziomie i wygra to spotkanie, jak uda się coś więcej to będziemy mówić o cudzie i zapewne o małym Argentyńczyku z Rosario. W awans nie wierzę, ale w D10S już tak.
0
Cały wywiad tutaj
http://www.sport.pl/zimowe/10,64996,21454835,lahti-2017-nasza-mistrzowska-druzyna-skoczkow-oby-zawsze.html#MT_1Zdjecie
Fragment z góry od 3:10.
23
Dziennikarz:
-"Kamil Ty już chyba głos straciłeś"
Stoch
-"Ja już go zacząłem tracić na skoczni"
Żyła
-"My go będziemy leczyć"
Oj Piotrek, Piotrek tylko jedno w głowie.
1
Explorer?
3
Kot indywidualnie dzisiaj byłby??? Tak, tak to nie żart 5.
6
Silva już pewnie obsrany przed meczem z Barcą. Ciekawe czy zagra.
0
Pique na środku pompy czy na ataku gra?
0
Jest awans. Cuda się zdarzają.Ale historia.Zrobili to, co za mecz. Remontada.
0
Mamy to 4-0 ;)
Chciałbym to napisać także w środę.
0
I tak to jest, sędziowie dają Barcie bramki gdy ta wygrywa wysoko, żeby nie było że tylko się mylą na naszą korzyść.
0
Real z nimi przegrał XD
6
https://x.com/J_Krecidlo/status/838123118887645185/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw hahahaha Biere :D
2
Ronaldinho dzisiaj nas odwiedził na Camp Nou. Fenomenalny dziś jest Neymar.