kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety wszystko na to wskazuję, że to będzie Atleti.
2
Lester - zdecydowanie najlepsza drużyna z całej ósemki, rozjeżdzają wszystkich jak walec, w najlepszej lidze świata zajmuję bardzo wysokie 15 miejsce z zaledwie 39 punktami straty do lidera i aż trzema punktami przewagi nad strefą spadkową. Jak grać to tylko z najlepszymi.
0
Jedno z lepszych dla nas losowań, ale mało prawdopodobne.
0
Obstawiam dokładnie tak samo. Komentarz niżej ;)
0
Kurde City odpadło, więc zostaje nam tylko Atleti do wylosowania. Nie dobrze. Obym się mylił, ale wszystko na to wskazuję.
Pary 1/4 według mnie:
Bayern - Juve
BVB - Monaco
Real - Leicester
Barca - Atleti
8
No i facet wyjdzie teraz w milionerach z zerem. Poprawna odpowiedź to oczywiście Pan Tadeusz.
6
A w milionerach kobitka wygrała właśnie pół miliona.
2
Dajcie transmisję z alliez z meczu City z Monaco.
1
Gdzie tam BVB i Juve. W LM same odgrzewane kotlety przecież. Atleti albo City trafimy.
9
Wszyscy byle nie Atleti, bo Simeone tak umię zmotywować swoich zawodników na nas i to jeszcze w Lidze Mistrzów, że szok.
7
Jak pary?
Juve - Bayern
Real - Leicester
Barca - City
Atletico - BVB
Idę do buka.
4
No to prawdziwy hit się zapowiada Real Madryt vs 15 drużyna BPL tracąca do lidera 39 oczek.
0
Dopóki Messi i Suarez będą grać nie ma miejsca dla niego u nas niestety.
45
Są ograniczenia. Real z miejsce trafia na najsłabszego przeciwnika.
6
Ale Dybala to będzie prze piłkarz.
0
Ja też.
0
No kto by się tego spodziewał? Ramos wrzutka bramka i uśmiech u Zidanka :D
Tak wiem, że zmieniłem.
0
Kibice Realu są śmieszni. Ewidentnie widać, że Navas świadomie wrzucił sobie tą piłkę do bramki, by być fair, gdyż nie powinno być go już na boisku. A Ci go jeszcze hejtują. Co za ludzie...
0
Jedna i ta sama osoba napisała król! maszyna!
0
Idę się uczyć...
0
Dokładnie tak jak mówisz. Depay o 16 chodził po 160k, a teraz już po 240k. Więc już się go nie opłaca teraz kupować. Cena będzie szła tylko w dół teraz.
1
Za tydzień jest to całkiem możliwe, ale nie dzisiaj na Bernabeu w meczu z Betisem.
8
"jeśli Real dzisiaj zremisuje"
0
Malaga niezła drużyna
Alaves jest w finale PK
Na Benito Villamarin zawsze ciężko się gra
Depo nie wygodny rywal dla Barcy, raz nam daję raz zabiera
0
Druga to istne dzieło sztuki.
0
Celta,PSG?
3
Trochę późno.
0
Serio nie widać tu sarkazmu. No ludzie, Granada to aż taka potęga?
0
Widzę, że nikt nie zrozumiał mojego sarkazmu. Wyjazd do Granady to na oko najłatwiejszy wyjazd, który nam pozostał i z takim nastawieniem, że słabszy rywal to od razu 3 punkty są przypisywane to możemy pomarzyć o tytule. Z lepszymi rywalami, widać motywację, gramy dobrą i piłkę i zwyciężamy. Więc patrząc na to z kim traciliśmy punkty w tym sezonie to w Granadzie może być najtrudniej.
0
Uważam dokładnie to samo. Nie rusza mnie ta porażka.