0

Niestety wszystko na to wskazuję, że to będzie Atleti.

2

Lester - zdecydowanie najlepsza drużyna z całej ósemki, rozjeżdzają wszystkich jak walec, w najlepszej lidze świata zajmuję bardzo wysokie 15 miejsce z zaledwie 39 punktami straty do lidera i aż trzema punktami przewagi nad strefą spadkową. Jak grać to tylko z najlepszymi.

0

Jedno z lepszych dla nas losowań, ale mało prawdopodobne.

0

Obstawiam dokładnie tak samo. Komentarz niżej ;)

0

Kurde City odpadło, więc zostaje nam tylko Atleti do wylosowania. Nie dobrze. Obym się mylił, ale wszystko na to wskazuję.

Pary 1/4 według mnie:
Bayern - Juve
BVB - Monaco
Real - Leicester
Barca - Atleti

8

No i facet wyjdzie teraz w milionerach z zerem. Poprawna odpowiedź to oczywiście Pan Tadeusz.

6

A w milionerach kobitka wygrała właśnie pół miliona.

2

Dajcie transmisję z alliez z meczu City z Monaco.

1

Gdzie tam BVB i Juve. W LM same odgrzewane kotlety przecież. Atleti albo City trafimy.

9

Wszyscy byle nie Atleti, bo Simeone tak umię zmotywować swoich zawodników na nas i to jeszcze w Lidze Mistrzów, że szok.

7

Jak pary?
Juve - Bayern
Real - Leicester
Barca - City
Atletico - BVB

Idę do buka.

4

No to prawdziwy hit się zapowiada Real Madryt vs 15 drużyna BPL tracąca do lidera 39 oczek.

0

Dopóki Messi i Suarez będą grać nie ma miejsca dla niego u nas niestety.

45

Są ograniczenia. Real z miejsce trafia na najsłabszego przeciwnika.

6

Ale Dybala to będzie prze piłkarz.

0

Ja też.

0

No kto by się tego spodziewał? Ramos wrzutka bramka i uśmiech u Zidanka :D
Tak wiem, że zmieniłem.

0

Kibice Realu są śmieszni. Ewidentnie widać, że Navas świadomie wrzucił sobie tą piłkę do bramki, by być fair, gdyż nie powinno być go już na boisku. A Ci go jeszcze hejtują. Co za ludzie...

0

Jedna i ta sama osoba napisała król! maszyna!

0

Idę się uczyć...

0

Dokładnie tak jak mówisz. Depay o 16 chodził po 160k, a teraz już po 240k. Więc już się go nie opłaca teraz kupować. Cena będzie szła tylko w dół teraz.

1

Za tydzień jest to całkiem możliwe, ale nie dzisiaj na Bernabeu w meczu z Betisem.

8

"jeśli Real dzisiaj zremisuje"

0

Malaga niezła drużyna
Alaves jest w finale PK
Na Benito Villamarin zawsze ciężko się gra
Depo nie wygodny rywal dla Barcy, raz nam daję raz zabiera

0

Druga to istne dzieło sztuki.

0

Celta,PSG?

3

Trochę późno.

0

Serio nie widać tu sarkazmu. No ludzie, Granada to aż taka potęga?

0

Widzę, że nikt nie zrozumiał mojego sarkazmu. Wyjazd do Granady to na oko najłatwiejszy wyjazd, który nam pozostał i z takim nastawieniem, że słabszy rywal to od razu 3 punkty są przypisywane to możemy pomarzyć o tytule. Z lepszymi rywalami, widać motywację, gramy dobrą i piłkę i zwyciężamy. Więc patrząc na to z kim traciliśmy punkty w tym sezonie to w Granadzie może być najtrudniej.

0

Uważam dokładnie to samo. Nie rusza mnie ta porażka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?