1

No jak Cou dzisiaj gra słaby mecz, to jeszcze bardziej chcę żeby do nas dołączył. Jak tak ma grać chłop, który gra slabe spotkanie, to nad czym się tutaj zastanawiać, obok Lallany dzisiaj najlepszy w Live.
Edit:No i na potwierdzenie moich słów, brać i się nie zastanawiać.

0

Kabaret sezonu Ayew strzela z metra w słupek na pustą bramkę.

1

On jest genialny, żadne Erikseny,Verratie,Herrery.Tylko ten niesanowity Brazylijczyk z 10 na plecach w Liverpoolu.

8

"Coutinho to nie jest pomocnik, on nie nadaję się na rozgrywającego"

0

Kujawsko pomorskie słonecznie od samego rana. Szykuję się naprawdę ładna pogoda przez cały weekend.

2

To jak 3 czerwca będzie śpiewać czy nie będziemy?
"Kolejny sezon za nami a u Was bez zmian w gablotce z pucharami"

22

"Benzema napatnik na lata" Jak kibic Realu wysyła Ci taką wiadomość to wiedz, że jest dobrze.

17

Ale trzeba przyznać że Oblak to mistrz w swoim fachu. Fenomenalny bramkarz.

7

Co tu się będzie działo 3 czerwca. Aż strach o tym pomyśleć. Oby Juve dało radę, bo w innym razie ta strona wybuchnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To nie zmienia faktów, że jest to kibic Realu który przyszedł tutaj tylko i wyłącznie nas prowokować.

1

No według mnie to Bayern bardziej zasłużył na awans do półfinału, no ale co zrobisz jak Kassai zrobi takie show którego jeszcze nie było.

0

Kazimierz Węgrzyn

8

Hahaha weż idz na fioletową, bo twoje komentarze to dno.

0

Oby Bale zdążył.

5

I co z tego jak France Fotball wręczyła mu już złotą piłkę.

0

Sytuacja Gameiro z pierwszego meczu zadecydowała.

0

Oj Karimek Karimek obyś jak najdłużej grał w tym Realu.

1

No co Ty nie powiesz.

4

France football już przecież przyznała.

0

Nie będzie miał kto strzelić w 93 w finale.

35

Pozytyw tej pierwszej połowy jest taki, że Benzema po tej akcji będzie kolejny rok gral w pierwszym skladzie Realu.

0

Szkoda bo były emocje. Bramka Isco ten dwumecz zabiła.

1

I dobrze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie ma to jak posłuchać Kazka przed snem.

0

Jak w pierwszym kwadransie Atleti nie strzeli to wyłączam.

0

Oxlade w życiowej formie to ciężko żeby Hector grał.

7

Ja tak to widzę
8 minuta Carrasco ze spalonego
63 Griezmann z karnego z kapelusza
93 Ramos swojaka
121 Ramos z głowy i Real w finale

0

Akurat z tym, że wystawił Gomesa w meczu PSG Lucho popełnił duży błąd. Jestem pewny, że gdyby Rakitić grał nie przegralibyśmy tak wysoko. Andre był najgorszy na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?