30

Ronaldo czy Messi?
Bonucci: "Wolę Messiego"

0

Stawiam na Varane.

22

Zawsze przeżywam finał LM jako święto piłkarskie i nie inaczej będzie tym razem. Liczę, że Juve da radę i utrze nosa białasom.

1

Ruch i Łęczna spada.

0

To, że Rui Costa wszedł dopiero w dogrywcę może o tym świadczyć. Żadnego słabego punktu. Brakuję tylko Inzaghiego.

0

O ja cie!

0

A jednak Arka. Zagłębie kompletnie bez ognia. Tutaj już się nic nie wydarzy. Ruch i Łęczna zdegradowane.

0

"Joga Bonito Dani Jogaa Bonito"

0

https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/vb.547999712048832/719604444888357/?type=2&theater
Oby się to sprawdziło. Oby Gigi podniósł w sobotę puchar. Tego sobie i Wam życzę.

0

Nie ma szans żeby w jedno okienko przybyli do nas Dembele i Veratti. Wybierz jednego z nich.

0

A, dobra zwracam honor.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie mówie tutaj o Messim. Bo to jest nadczłowiek. Mówię tutaj o naszych pomocnikach. Przy każdym meczu słyszałem narzekanie czemu nie uderzamy z dystansu tylko próbujemy wejść do bramki. Że nikt nie potrafi uderzyć i że potrzebujemy kogoś kto uderzy.

41

Oby oby :D.

0

Faktycznie masę bramek zdobyliśmy w tym sezonie zza pola karnego. Coutinho z 14 bramek, które strzelił w tym sezonie, połowe strzelił z dystansu.

4

Chciałbym bardzo aby Coutinho do nas dołączył. Czuję, że będzie to strzał w dziesiątkę. Potrafi uderzyć z dystansu, portrafi podać, jest niesamocie wyszkolony technicznie, ma tą brazyliską fantazję. Dla mnie jest to ten zawodnik, którego najbardziej widziałbym w Barcelonie. Ma to coś, dzięki czemu znakomicie wkomponuje się w nasz zespół. A wy jak uważacie. Sprawdzi się czy się nie sprawdzi, a jak nie to dlaczego? Tylko nie mówcie, że to nie ta pozycja, bo oglądając Brazylijczyka w środku pola zrobił na mnie ogromne wrażenie.

2

Brać go i się nie zastanawiać.

1

Grudziądz właśnie zaczyna padać.

2

Kamień z serca.

14

Priorytetem? Co oni ćpią w tym zarządzie?

0


Ktoś pokusi się o przetłumaczenie słów Leo i Suareza?
5.05 początek.
O jakim Diego Luis mówił?

0

Mathieu już myślami po za klubem, oglądając ostanią ceremonię PK.

0

Jestem ciekawy co mówił Suarez z Messim i prezydent.

9

Ruch domaga się powtórki meczu z Arką. A my nadal czekamy na karnego Błaszczykowskiego i powtórzenia meczu Barcy z PSG i Realu z Bayernem. No nic trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać czy coś z tego wypali.

0

Bellerin na ławkę jak znalazł. Aleix musi grać w pierwszym składzie.

0

Bomba Messiego z Atleti w PK.

0

Zna się ktoś na fryzjerstwie. Chodzi mi o rodzaj maszynki. Jest 3 i wtedy już tylko 1, czy jest jeszcze 2?

2

Siemaszko.

0

Wiecie może kiedy będzie powtórka wczorajszego finału Pucharu Króla na canał+ ?

0

Nie wiem czy wiesz, ale Fabinho to nominalnie prawy obrońca, który może zagrać także w środku pola. Gaspar również jest prawym obrońą, ale także grywa na środku pomocy. Co do Tielemansa wydaję mi się że będzie odgrywał taką samą rolę jak Bernardo, myślę że to właśnie za niego go sprowadzili bo raczej nie za Bakayoko, który jest defensywnym pomocnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?