- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
1
Ale te Monaco robi transfery. Bernardo Silva kupiony w 2014r. z Benfiki za 16€ teraz sprzedany za 70€ do City. W jego miejsce wprowadzają również utalentowanego dwudziestoletniego Tielemansa za 20€, który według mnie może być jeszcze lepszy od Bernardo. Teraz także blisko są sprowadzenia kolejnego świetnie się zapowiadojącego prawego obrońcy jakim jest Gaspar z OL, który ma zastąpić Fabinho, którego transfer jest już praktycznie przesądzony. Czekamy na kolejne ruchy transferowe Monaco, mówi się już że klub na dniach mają opuścić także Mendy i Bakayoko. Jestem ciekawy kim ich zastąpią włodarze z Księstwa.
1
@kamiVeB Oni mają politykę lepsza chyba od Sevilli Monchiego. No narazie kapitalnie się to zapowiada a już mają 1/2 LM na koncie.
0
@kamiVeB Skąd ta kwota? Ja słyszałem o kwocie 42 milionów funtów.
0
@sewciu50 Czytałem gdzieś, że kwota może nawet przekroczyć 60 milionów funtów czyli około 70€. Według transfermarket właśnie taką cenę zapłacą Anglicy Monaco za transfer Bernardo.
4
@kamiVeB transfermarkt to podaje kwoty jakie im się wydają słuszne. Np. wszystkie transfery Barcy podają bez bonusów, a z kolei innym liczą bonusy
niemal wszystkie media, zwłaszcza angielskie - podają 50 mln euro. Reszta to pewnie zmienne
0
@kamiVeB Jakim cudem prawy obrońca miałby zastąpić defensywnego pomocnika jakim jest Fabinho? I dlaczego środkowy pomocnik jakim jest Tielemans miałby zastąpić grającego na skrzydle Bernardo?
0
@Razorek Nie wiem czy wiesz, ale Fabinho to nominalnie prawy obrońca, który może zagrać także w środku pola. Gaspar również jest prawym obrońą, ale także grywa na środku pomocy. Co do Tielemansa wydaję mi się że będzie odgrywał taką samą rolę jak Bernardo, myślę że to właśnie za niego go sprowadzili bo raczej nie za Bakayoko, który jest defensywnym pomocnikiem.