0

Nie wiem czy wiesz, ale Fabinho to nominalnie prawy obrońca, który może zagrać także w środku pola. Gaspar również jest prawym obrońą, ale także grywa na środku pomocy. Co do Tielemansa wydaję mi się że będzie odgrywał taką samą rolę jak Bernardo, myślę że to właśnie za niego go sprowadzili bo raczej nie za Bakayoko, który jest defensywnym pomocnikiem.

0

Za 5 lat okej. Na ten moment może dołączyć do zespołu rezerw, więc po co go sprowadzać.

0

Czytałem gdzieś, że kwota może nawet przekroczyć 60 milionów funtów czyli około 70€. Według transfermarket właśnie taką cenę zapłacą Anglicy Monaco za transfer Bernardo.

1

Ale te Monaco robi transfery. Bernardo Silva kupiony w 2014r. z Benfiki za 16€ teraz sprzedany za 70€ do City. W jego miejsce wprowadzają również utalentowanego dwudziestoletniego Tielemansa za 20€, który według mnie może być jeszcze lepszy od Bernardo. Teraz także blisko są sprowadzenia kolejnego świetnie się zapowiadojącego prawego obrońcy jakim jest Gaspar z OL, który ma zastąpić Fabinho, którego transfer jest już praktycznie przesądzony. Czekamy na kolejne ruchy transferowe Monaco, mówi się już że klub na dniach mają opuścić także Mendy i Bakayoko. Jestem ciekawy kim ich zastąpią włodarze z Księstwa.

2

Kto nie jak Cou wtedy, bo mi już brak pomysłów?

55

Ten moment kiedy w radiu się wygadają o dniu matki, która tego słucha.A Ty chcesz zrobić niespodziankę i upozorować, że niby zapomniałeś.

1

Toć ten Ibra już we wrześniu wróci do gry.

3

Czekaj czekaj po 1 połowie Sanchez słaby, a teraz do Barcy go bo dogonił Lingarda? No ludzie bez przesady. Kolumbijczyk miał dzisiaj więcej złych interwencji od tych dobrych więc nie wiem czy jest czym się zachwycać. Za to na duży plus De Light i Veltman.

7

Serio Wenger zostaję w Arsenalu. Co on musi zrobić, żeby go zwolnili?

1

Valencia niezły dzik.

0

Przypomnijcie kiedy doznał kontuzji.

0

No właśnie Sergi jeszcze, czyli Rakitić do sprzedania.

0

Mamy tak: Ter Stegen(Cillesen) - Walker(Aleix) - Pique(Manolas) - Umtiti(Marlon) - Alba(Digne) - Busquets(Gomes) - Eriksen(Alena) - Iniesta(Roberto) - Neymar(Deulofeu) - Suarez(Paco) - Messi(Denis)

2

Potrzeba nam 3 zawodników. Środkowego obrońcy, prawego pomocnika i środkowego pomocnika. Bierzemy Manolasa,Walkera i Eriksena i kadra uzupełniona

1

Jestem ciekawy kto dołączy do nas na prawą obronę. O środek jestem spokojny bo wiem, że zarząd ściągnie kogoś z dwójki Eriksen, Coutinho co byłoby dla nas świetną wiadomością.

0

Chciałbym z nich Thiago, ale to raczej niemożliwe. Jak nie on to bierzmy tego kocura z Liverpoolu. Na PO Sidibe.

0

Nie o to chodzi, potrzebujemy kogoś, kto jest w najlepszym momencie swojej kariery, a Dembele te lata ma jeszcze przed sobą. Jest jeszcze za młody, by z miejsca wszedł do pierwszego składu Barcy i odmienił naszą grę. Osobiście dużo bardziej wolę kogoś z tej piątki: Veratti,Thiago,Coutinho,Eriksen czy nawet Bernardo.

2

Ludzie, którzy myślą że ściągniemy Dembele i to rozwiąże nasz problem w pomocy, obawiam się że mogą się grubo mylić. Francuz zagrał w tym sezonie 3197 minut we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w tym czasie 9 bramek i 21 asyst. On ma 20 lat. Często Tuchel nie wystawiał go w podstawowym składzie, wchodził z ławki. Owszem trzeba przyznać że Dembele ma przebłyski, ale to nie jest zawodnik, którego potrzebuję teraz Barca.

1

To samo.

3

Hernandez oddał to co zabrał z Betisem.

2

Fioletowa padła hahaha

4

To to to nie.

0

Jeszcze 5 minut jesteśmy Mistrzami Hiszpanii.

0

To najgorszy z możliwych scenariuszy.

2

Dobra dawać już tą 20 jutro.

0

Otworzyłem paczki za 2 mln coinsów z okazji Totsów BPL i najlepszy mój traf to Kościelny. To jest po prostu dramat. Z okazji, że dzisiaj nic nie trafiłem to jest mój koniec gry w Fifę17 i oczekuję już na Fifę18. A Wy jak tam coś dropło?

0

A do mnie się pruli, że chcę buty za 500zł.

1

Chodzi Ci pewnie o 11 sezonu Ligi BBVA więc:
Oblak-Carvajal-Umtiti-Godin-Marcelo-Viera-N zonzi-Modrić-Messi-Suarez-Ronaldo

0

Najlepsze jest to, że jak Real przegra dwa ostatnie mecze w tym sezonie to zostanie bez trofeum.

0

Jak tam Celta wygląda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?