- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
0
Tak patrzę na terminarz Realu. Wyjazdy Gijon, La Coruna, Granada, Vigo i Malaga. Oraz u siebie Barca, Valencia i Sevilla. Teoretycznie jak wygramy u nich szansę sa. Najbardziej liczę na ich stratę pkt z Sevilla, Valencia.
1
@Criss18Barca Z taką naszą grą, to ja podziękuje...
0
@ranger3120 Według mnie Lucho w tym sezonie za dużo kalkuluje. Za bardzo patrzy w przyszłość. Strata z La Coruna i Malaga to było przez zlekceważenie rywala. Najpierw wolne dla Neymara, a potem kartki dla Pique i Rakiety.
0
@Criss18Barca Niestety trzeba patrzeć tylko i wyłącznie na siebie i wygrywac mecze, real sie potknął a Barca nie potrafiła tego wykorzystać i padla na twarz. Nie ma co szukać przegranych realu.
0
@Criss18Barca Sevilla na Berbaneu zawsze dostaje łomot, ale Valencia potrafi powalczyc, ew. jeszcze wyjazd do Vigo, a Malaga pewnie przegra z Realem jak zawsze... a trzeba jeszcze wygrac GD. W tym sezonie dostalismy juz na tacy tyle szans na lepszą sytuacje w tabeli, a frajerzymy niemiłosiernie... szkoda gadac nawet...
1
@Criss18Barca Ja tutaj widzę tylko szanse w Maladze przy naszym zwycięstwie w Klasyku i to maksymalnie remis bo na więcej bym nie liczył.
Gijon - drugi garnitur Realu sobie z nimi poradzi
La Coruna - Real to nie Barca, nie zlekceważą rywala z La Coruni, kolejne gładkie zwycięstwo
Granada - najgorsza obok Osasuny drużyna w lidze, dla mnie najgorsza
Vigo - strasznie w kratkę grają, ostatnio ba Balaidos 0-2 z Eibar, nie widzę tu szansy na stratę punktów przez Real
Sevilla - z meczu na mecz coraz gorzej, myślę że Real przejedzie się z nimi tak samo jak my w środę
Valencia - Z Bernabeu Valencii po której można spodziewać się wszystkiego trudno będzie wywieść jakieś punkty.
Barca ma zdecydowanie trudniejszy terminarz, nie ma co się oszukiwać mistrzostwo zostało roztrzygnięte na La Rosaleda.
1
@kamiVeB ok, dzięki za info.