jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co do Pogby to jeszcze rozumiem odniesienie się do Ligi Mistrzów.
Ale przecież Borussia na bank się nie dostanie, więc w przypadku Reusa taka klauzula byłaby bez sensu :P
2
No gdybyśmy w ten sposób sobie załatwili Pogbę i Reusa, to byłoby świetnie :)
Wtedy 4-2-3-1 byłoby przekozackim ustawieniem :) Ale to tylko gadanie.
Pogdybać zawsze można.
20
MODERACJO!
Dajcie permbana tego użytkowknikowi "Decos2003". Toż to troll.. Dno i kilo mułu.
1
Danilo na 1-1 :D (karny)
1
tak
2
Ciekawe czy Real w ćwierćfinale (jeśli przejdzie) trafi na Basel czy na Porto :P
1
LOL. Jeszcze takich newsów będzie z 5 tys. Kogo to nie sprowadzi Bartomeu i kogo to nie sprowadzi Laporta.
Już był Pogba, był Reus, był Dybala, teraz jest Bender. Niedługo będzie Sanchez, Fabregas, Hummels, czy inne Gundogany.
0
Menotti
0
No to mówię. Masz bardzo słaby procesor jak na teraźniejsze gry.
0
L5 demonem prędkości nie jest z czego wiem. Jaki masz procesor?
0
Gotze?
0
Usunąć wiadomości, czy usunąć w ogóle skrzynkę? o.O
1
Na siłowni?
1
Sporo
0
Zrób zdjęcia i wyślij :P
0
powtórka z 2008/2009?
0
Czemu ludzie nabijają się, że Kroos już nie jest zmęczony? xd
0
I tak jest lepiej niż rok temu, z perspektywy Levante.
0
Przecież Real nie musi przegrać. Wystarczy remis. Z Athleticiem na San Mames z obecną formą na bank sobie nie poradzą.
Źle im nie życzę, ale dobrze też nie :P
0
Poważnie?? :D:D Ale strzał!
9
Ja bym chciał Xaviego i Puyola jako asystenta. Pierwszy, ma rewelacyjny przegląd pola i gry na boisku, a drugi jest po prostu mistrzem motywacji i pozytywnego wpływania na ducha zespołu.
0
Wcześniej. Za tydzień albo dwa. Real nie przejdzie Villarrealu albo Athleticu.
0
Właśnie ! Kim była ta grupka kibiców pokazywanych w trakcie meczu? Mieli takie same kurtki. Z symbolem jakiegoś klubu. Podobnym do Sportingu Gijon trochę.
2
MODERACJO!
Błagam dajcie odpocząć temu panu, bo od kilku dni tylko ludziom życie uprzykrza........
7
Jakby nie sprzedała praw telewizyjnych to byś jej nigdzie nie mógł obejrzeć.
1
The King is Back!!!!!!!!!!
14
Niektóre karne decydowały o zwycięstwie xd
7
Ale Marca ma rację. Przecież ile razy Real dostał karne z kapelusza w ostatnich minutach przy remisowym wyniku. ;)
0
Czyżby powrócił syndrom Atletico? Pierwsza połowa sezonu genialna a druga nie do końca? Czy poprzedni sezon był tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę?
0
Zaorane.