5

Co do Pogby to jeszcze rozumiem odniesienie się do Ligi Mistrzów.
Ale przecież Borussia na bank się nie dostanie, więc w przypadku Reusa taka klauzula byłaby bez sensu :P

2

No gdybyśmy w ten sposób sobie załatwili Pogbę i Reusa, to byłoby świetnie :)
Wtedy 4-2-3-1 byłoby przekozackim ustawieniem :) Ale to tylko gadanie.
Pogdybać zawsze można.

20

MODERACJO!
Dajcie permbana tego użytkowknikowi "Decos2003". Toż to troll.. Dno i kilo mułu.

1

Danilo na 1-1 :D (karny)

1

tak

2

Ciekawe czy Real w ćwierćfinale (jeśli przejdzie) trafi na Basel czy na Porto :P

1

LOL. Jeszcze takich newsów będzie z 5 tys. Kogo to nie sprowadzi Bartomeu i kogo to nie sprowadzi Laporta.
Już był Pogba, był Reus, był Dybala, teraz jest Bender. Niedługo będzie Sanchez, Fabregas, Hummels, czy inne Gundogany.

0

Menotti

0

No to mówię. Masz bardzo słaby procesor jak na teraźniejsze gry.

0

L5 demonem prędkości nie jest z czego wiem. Jaki masz procesor?

0

Gotze?

0

Usunąć wiadomości, czy usunąć w ogóle skrzynkę? o.O

1

Na siłowni?

1

Sporo

0

Zrób zdjęcia i wyślij :P

0

powtórka z 2008/2009?

0

Czemu ludzie nabijają się, że Kroos już nie jest zmęczony? xd

0

I tak jest lepiej niż rok temu, z perspektywy Levante.

0

Przecież Real nie musi przegrać. Wystarczy remis. Z Athleticiem na San Mames z obecną formą na bank sobie nie poradzą.
Źle im nie życzę, ale dobrze też nie :P

0

Poważnie?? :D:D Ale strzał!

9

Ja bym chciał Xaviego i Puyola jako asystenta. Pierwszy, ma rewelacyjny przegląd pola i gry na boisku, a drugi jest po prostu mistrzem motywacji i pozytywnego wpływania na ducha zespołu.

0

Wcześniej. Za tydzień albo dwa. Real nie przejdzie Villarrealu albo Athleticu.

0

Właśnie ! Kim była ta grupka kibiców pokazywanych w trakcie meczu? Mieli takie same kurtki. Z symbolem jakiegoś klubu. Podobnym do Sportingu Gijon trochę.

2

MODERACJO!
Błagam dajcie odpocząć temu panu, bo od kilku dni tylko ludziom życie uprzykrza........

7

Jakby nie sprzedała praw telewizyjnych to byś jej nigdzie nie mógł obejrzeć.

1

The King is Back!!!!!!!!!!

14

Niektóre karne decydowały o zwycięstwie xd

7

Ale Marca ma rację. Przecież ile razy Real dostał karne z kapelusza w ostatnich minutach przy remisowym wyniku. ;)

0

Czyżby powrócił syndrom Atletico? Pierwsza połowa sezonu genialna a druga nie do końca? Czy poprzedni sezon był tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę?

0

Zaorane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?