0

Stary, widziałeś kiedyś oligarchę który ma problem z kasą? Przecież oni u siebie w Rosji mają takie wspomaganie ze strony państwa, że rany boskie.
Jamesa sprzedali, bo nie ma pracownika bez niewolnika. Co do Falcao to bym się powstrzymał, bo nie jestem pewien czy tak chętnie ktoś go kupi za jakąś wielką kasę. W ManU nie pokazuje praktycznie nic. Falcao skończył się już w Atleti. Szkoda bo zapowiadał się kozacko.

0

Zatrzymają się na ćwierćfinale i tak.

7

Gdybym miał już wybrać Arsenal czy Monaco to kibicowałbym Kanonierom :P Monaco to kolejny klub z portfelem bez dna.

0

Może za rok na Gran Derbi :) Jak ekonomia pozwoli :P W końcu wypadałoby się wybrać do tej świątyni...

0

Cóż, wszystko ma swoje priorytety. Gdybym miał tylko możliwość to bym rzucił to w cholerę wyjechał i wrócił dalej do roboty. Ale mam szefa, który jest zimnym siurem i niechętnie chodzi na układy :P

0

To już nie od dzisiaj

0

Najpierw musiałbym nie pracować i nie studiować :P

1

Boże ile ja bym dał, żeby jutro być na meczu na Camp Nou :/ Takie emocje. Rewanże są zawsze najbardziej w nie obfite...

4

22:20 ;DD

0

Też ich nie lekceważę. Podchodzę optymistycznie, w takich meczach wszystko może się wydarzyć.

0

Powiem Ci że nie zdziwiłbym się gdybyśmy wygrali nawet te 3-0. ManCity jest w totalnym dołku, Barca gra rewelacyjnie, w dodatku gramy u siebie. Podejrzewam, że Camp Nou ich zje. Ale to tylko takie memłanie. Odpowiedź poznamy jutro około 22:30 :)

0

Kolejny rekord uwieczniony hattrickiem? ;DD Przeciwko Manchesterowi w Lidze Mistrzów było by super ;D Ale chyba lepiej na Gran Derbi zostawić świętowanie i popatrzeć na minę Ronaldo :D

0

A co ma swastyka do KORWiN'y? o.O

0

Patrząc po tym co napisałeś to nawet nie miałbyś po co mnie zapraszać .

0

W Łodzi nikt nie organizuje spotkania? Zastanawiam się czy się za to nie zabrać. Ale coś wyczuwam niską frekwencję :P Większość tu zapewne jest w wieku 12 lat.

0

RACZEJ NIE

1

Szanowny Destro, jeśli Ronaldo, po tych wszystkich swoich tegorocznych incydentach dostanie jeszcze ZP, to o tej gali będę sądził dokładnie to samo co o Oscarach ;)
Messi bije wszystkie rekordy i wszystkich piłkarzy na łeb.

14

ja bym się bardziej cieszył chyba z LM :)

8

No przecież, że Mestalla !! :D

8

A mnie jakoś nie dziwi zachowanie Ronaldo. Od dawna wiedziałem, że to kawał zapatrzonego w siebie, egoistycznego buca.

35

HAHAHA. Przez creative'a będę teraz wchodził w newsy. On ma je o wiele wcześniej XD

0

Trochę się obawiam tego meczu. W równym stopniu jak dwa tygodnie temu.
Mam nadzieję, że ich pykniemy i przypieczętujemy awans wysoką wygraną :)

1

Wolę Pogbę od Reusa zdecydowanie w tej chwili. Nie potrzebujemy kolejnego skrzydłowego. Potrzebujemy wzmocnić środek pola.....

3

Fajnie by było zobaczyć Douglasa od pierwszej minuty. Tylko obyśmy wygrali. Trzeba do GD podejść z pewnością siebie.

0

Jasne. Dzięki za odpowiedź ;)

1

haha, patrząc na komentarze kolegów powyżej chyba prysły zmysły co Kisielo? :D
Pewnie zagra Montoya z Adriano po bokach :P

0

Dzięki za odgrzebanie tematu.
Swoją drogą z wersji mobilnej niewielki krok do aplikacji.
Moglibyście po prostu na tej appce zrobić odnośniki do strony na wersji mobilnej. Żeby w głownej mierze skupiała sie ona na powiadamianiu o nowych newsach.

0

Nie, chodzi o Państwo Islamskie :P

6

Nie

0

Myślę, że Maradona nie ma takiego zmysłu taktycznego jak Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?