0

Takie zespoły jak Getafe, Malaga, Sevilla czy Valencia byłyby najlepsze. Chociaż te dwa ostatnie mają zdecydowanie lepszych ofensywnie zawodników od Munira.

0

Oczywiście, że przedłużą z nim kontrakt. Sam w tej chwili nie widzę innego rozwiązania.
Zostaje nam Douglas i Adriano. Oboje specjalnie nie zachwycają.
Danilo gdyby do nas wpadł to by było świetnie, profilem jest bardzo podobny do Daniego. Szybki, zwrotny, dobry drybling, świetne wejścia ofensywne.

2

Nie wiem jakim cudem Ty już nie masz bana....

1

Messi
Ronaldo
Eto'o
Kahn
Nesta

Ludzie! Kahn to był jeden z najlepszych bramkarzy w historii futbolu.

0

Bogatszy

0

Sergio miał tragiczny początek sezonu. Teraz dzięki Bogu gra znacznie lepiej. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że pomoże chłopakom zdominować środek pola w Gran Derbi

1

Będzie na harda na sadolu ;DDD

2

Jeśli Reus będzie klepnięty, to nie widzę przeciwwskazań.

7

Przecież wiadomo, że chodzi o pieniądze :P

1

Weźcie się już uciszcie z tymi Penaldami etc, bo serio.... ból dupy na tej stronie sięga zenitu. Moderacja za wszystkie tego typu teksty powinna dać odpocząć na jakieś 2 dni przynajmniej.

0

A, to teraz rozumiem :P Dzięki za wyjasnienie.

1

A w tym wypadku się zgodzę :D

0

ŁOT??????????

0

Najpiękniejszy to jest hymn Polski.

0

Zostawiają najmocniejszych na PK.

0

Myślę, że to nic trudnego do zrealizowania.

5

Remis? Wątpię. Ale trzymam kciuki

0

Dałby mi ktoś dobrą transmisję po polsku?

0

Podzieli się ktoś ze mną linkiem do transmisji?

1

Na stronie głównej jak zjedziesz na sam dół masz informacje, że są na twitterze na facebooku i na androidzie.

2

i o czwarte miejsce :P

1

Mam pytanie do moderatorów, czy będziecie jakoś rozwijać aplikację fcbarca.com?
Ostatnio pobrałem sobie i muszę przyznać, że bardzo fajnie działa. Ekstra jest ten system powiadomienia o nowym newsie. Fajnie by było zmienić ikonkę i kolorystykę jeśli mogę coś zasugerować :)

10

50 milionów? :DDDD Śmiechłem

1

pewnie tydzień po ostatniej rundzie rewanżowej. Albo nawet kilka dni.

0

Barca w pierwszej połowie grała na prawdę futbol z kosmosu. Wszyscy grali nieprawdopodobnie. W drugiej połowie obudziło się City, zaczęli cisnąć, mega wyrównana część spotkania. Czerwona kartka moim zdaniem niesłusznie podyktowana, zmarnowany karny... Szkoda.
Najważniejsze że udało się wygrać. Na Camp Nou musimy potwierdzić, że zasługujemy na grę w ćwierćfinale.

0

Co to będzie za mecz! :D

0

W porównaniu do Wawrzyniaka

0

Oby moje autorskie hasło: "Messi, Neymar dwa bratanki, do asysty i do bramki" sprawdziło się w jak największym wymiarze.
Rok temu również miałem obawy, w tym sezonie przed wszystkimi potyczkami z Rojiblancos też miałem obawy, ale prawda jest jedna ! Ta drużyna, POTRAFI zmotywować się w ogromnym stopniu w takich meczach. Umiejętnościami moim zdaniem ich przerastamy, grą kombinacyjną z czego słynie hiszpański futbol również. Do czynników przemawiających na korzyść City, na pewno należy to, że grają przed własną publicznością ale co jeszcze? Ciężko stwierdzić. Pokonali u siebie Bayern, mam nadzieję, że jutro (a w sumie dzisiaj) poleje się krew, i z barbarzyńską siłą i wolą walki wyszarpiemy to jakże ważne zwycięstwo.
Do boju Wielka Barco !
Wjedź w nich jak husaria w ruskich pod Kłuszynem!

4

Komentarz usunięty

0

A może. Tak czy owak, mają hajsu jak eskimosi lodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?