0

Ciekawe, czy następny raz w głównym temacie słowo "transfer" zobaczymy dopiero za rok...

0

Tak, rygiel defensywny :P

0

Suarez na tym zdjęciu nie wygląda jak Suarez :P

0

Da ktoś polski niezacinający się link? ;)

0

Albo z Realem w tym roku nawet. Edit. A nie, graliśmy przeciez na SB :P

0

Rok temu Valencia, czy Valladolid.

0

Ma ktoś jakiegoś DOBREGO polskiego linka do meczu?

0

Jak to pisałem inteligencie to nie było jeszcze o tym informacji. Więc zamiast robić spine i się pultać lepiej weź na wstrzymanie.

0

Za co Gabi dostał czerwo?

0

Skończcie już płakać nad tym Ronaldo. Mówiłem że tak będzie. Poza tym, nieobecność Ronaldo dla Realu jest czymś dobrym, bo gra mega piach. Ancelotti ma argument ;)

3

Montoya przez Griezmanna byłby objezdzany jak panienka. Alves chociaż coś powalczy jeszcze na granicy faulu. W meczach o stawkę się sprawdza.

1

Zwycięskiego składu się nie zmienia.

1

Ale nie będzie. Co Cristiano to Cristiano. Pepe'mu za te wszystkie zagrania powinno się uciąć nogi. A nawet ręce.

0

Proste, jednolite, fajne. Przynajmniej nie mają poziomych pasków.

0

Oby tylko nigdzie nie odszedł. To jest piłkarz na lata.

0

Patrząc według takich kategorii, to Suarez nie powinien dostać bana. Bo został ukarany czerwoną kartką? Został. Więc się zastanów.
Porównanie kopania piłki w kibiców a napieprzania piłkarza po twarzy to jednak dwie różne kategorie.

6

Swoją drogą Cristiano swoim zachowaniem udowodnił tylko, jak bardzo zasługiwał na tą nagrodę.
Dno i wodorosty. Statystyki statystykami, ale od piłkarzy, którzy mają tą nagrodę odebrać należy czegokolwiek wymagać.
Przed następnym meczem, niech Ancelotti razem z bidonami załatwi wór ze Snickersami......

0

Oczywiście, że dwa mecze....

4

Ludzie dajcie sobie siana. I tak Cristiano dostanie max dwa mecze zawieszenia. Poza tym gra od jakiegoś czasu tak beznadziejnie, że Real jego absencji nawet nie odczuje.

3

Montoya to cichy bohater tego zdjęcia.

0

Polemizowałbym.

0

Dobrze, może to jest wyjątek potwierdzający regułę? Nie zmienia to faktu, że i tak większość Twoich postów to hejty i szydzenie. Ja niczego Ci nie zarzucam, każdy ma swój styl pisania, rozmowy itd. Mi to po prostu nie odpowiada. Ale to juz może tylko moja opinia.

0

Czyli Tobie między innymi.

1

Karny z kapelusza. I jak to inaczej sformuować? Mega wyrównany mecz.

0

Paradoks, bo wszyscy chcą widzieć Suareza zawsze na środku. A dzisiaj jest niemiłosiernie niewidoczny. Spieprzył tylko jedną setkę. Nie dość że prosto w bramkarza to jeszcze nad bramką.

0

Przecież oni cały czas zmieniają się pozycjami. Co nie zmienia faktu, że Leo jest częściej na skrzydle. Dzisiaj minimalna wygrana albo remis.

0

Camp Nou znowu zje Atletico. Bedzie podobny wynik do 3-1. Albo 2-1.

1

Coś mi tu śmierdzi Szpakowskim. TVP 1. Atletico - Barcelona. Jakiś kryminał przed meczem. Charlie Hebdo. Tak, na pewno będzie Szpaku.

0

Nie widziałem listy powołanych. Wystarczy napisać ze go Nie powołał a nie jakieś teksty dziwaczne.

0

Oby tylko Gonzalez Gonzlez nie był gwiazdą wieczoru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?