jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe, czy następny raz w głównym temacie słowo "transfer" zobaczymy dopiero za rok...
0
Tak, rygiel defensywny :P
0
Suarez na tym zdjęciu nie wygląda jak Suarez :P
0
Da ktoś polski niezacinający się link? ;)
0
Albo z Realem w tym roku nawet. Edit. A nie, graliśmy przeciez na SB :P
0
Rok temu Valencia, czy Valladolid.
0
Ma ktoś jakiegoś DOBREGO polskiego linka do meczu?
0
Jak to pisałem inteligencie to nie było jeszcze o tym informacji. Więc zamiast robić spine i się pultać lepiej weź na wstrzymanie.
0
Za co Gabi dostał czerwo?
0
Skończcie już płakać nad tym Ronaldo. Mówiłem że tak będzie. Poza tym, nieobecność Ronaldo dla Realu jest czymś dobrym, bo gra mega piach. Ancelotti ma argument ;)
3
Montoya przez Griezmanna byłby objezdzany jak panienka. Alves chociaż coś powalczy jeszcze na granicy faulu. W meczach o stawkę się sprawdza.
1
Zwycięskiego składu się nie zmienia.
1
Ale nie będzie. Co Cristiano to Cristiano. Pepe'mu za te wszystkie zagrania powinno się uciąć nogi. A nawet ręce.
0
Proste, jednolite, fajne. Przynajmniej nie mają poziomych pasków.
0
Oby tylko nigdzie nie odszedł. To jest piłkarz na lata.
0
Patrząc według takich kategorii, to Suarez nie powinien dostać bana. Bo został ukarany czerwoną kartką? Został. Więc się zastanów.
Porównanie kopania piłki w kibiców a napieprzania piłkarza po twarzy to jednak dwie różne kategorie.
6
Swoją drogą Cristiano swoim zachowaniem udowodnił tylko, jak bardzo zasługiwał na tą nagrodę.
Dno i wodorosty. Statystyki statystykami, ale od piłkarzy, którzy mają tą nagrodę odebrać należy czegokolwiek wymagać.
Przed następnym meczem, niech Ancelotti razem z bidonami załatwi wór ze Snickersami......
0
Oczywiście, że dwa mecze....
4
Ludzie dajcie sobie siana. I tak Cristiano dostanie max dwa mecze zawieszenia. Poza tym gra od jakiegoś czasu tak beznadziejnie, że Real jego absencji nawet nie odczuje.
3
Montoya to cichy bohater tego zdjęcia.
0
Polemizowałbym.
0
Dobrze, może to jest wyjątek potwierdzający regułę? Nie zmienia to faktu, że i tak większość Twoich postów to hejty i szydzenie. Ja niczego Ci nie zarzucam, każdy ma swój styl pisania, rozmowy itd. Mi to po prostu nie odpowiada. Ale to juz może tylko moja opinia.
0
Czyli Tobie między innymi.
1
Karny z kapelusza. I jak to inaczej sformuować? Mega wyrównany mecz.
0
Paradoks, bo wszyscy chcą widzieć Suareza zawsze na środku. A dzisiaj jest niemiłosiernie niewidoczny. Spieprzył tylko jedną setkę. Nie dość że prosto w bramkarza to jeszcze nad bramką.
0
Przecież oni cały czas zmieniają się pozycjami. Co nie zmienia faktu, że Leo jest częściej na skrzydle. Dzisiaj minimalna wygrana albo remis.
0
Camp Nou znowu zje Atletico. Bedzie podobny wynik do 3-1. Albo 2-1.
1
Coś mi tu śmierdzi Szpakowskim. TVP 1. Atletico - Barcelona. Jakiś kryminał przed meczem. Charlie Hebdo. Tak, na pewno będzie Szpaku.
0
Nie widziałem listy powołanych. Wystarczy napisać ze go Nie powołał a nie jakieś teksty dziwaczne.
0
Oby tylko Gonzalez Gonzlez nie był gwiazdą wieczoru.