0

"Ije"

0

Simeone to uczeń Mourinho, więc ta sama szkoła.

0

Dzisiaj walka walczaków z pływakami i delfinami.
Atletico zasługuje na awans.

0

Dziwna ta konferencja. Lucho odpowiada jakby tak od niechcenia.
Przynajmniej takie odbieram wrażenie, może to wina tłumaczenia, ale jeżeli nie, to faktycznie może być coś na rzeczy.

0

Mój najłaskawszy Panie. Powiedz mi, gdzie tak nie jest? Wszędzie osoby, o których jest głośno mają wokół siebie mnóstwo plotek. One żyją swoim życiem. Analizy tego są bez sensu, bo i tak taka szara mróweczka jak Ty, czy ja, niczego nie będzie wiedziała. Przytoczyłeś jakieś dwa czy trzy wywiady, ale co z tego wynika? Nic. Wywiad jak wywiad. Bartomeu też gadał, że Alexis nie jest na sprzedaż. A jak się wszystko skończyło doskonale wiemy.

0

Chyba raczej w 1/4.

0

Meczyk Sociedad z Villarrealem pierwsza klasa :)

0

Ja o tym wiem... nawet pisałem komentarz że Barca gra zaraz po Realu i obie transmisje będą na TVP Sport. Po prostu ze zmęczenia napisałem dziś. A miałem na myśli, że w chwili obecnej.

1

A no oczywiście, że jutro. Nie wiem czemu napisałem dziś xd

0

Zaraz, bez HBO też płaciłem 100 i teraz z dwa miechy temu mi to dorzucili.
Ja mam jeszcze jakieś pakiety z National Geographicami HD, Discovery, i tak jakoś wychodzi.

4

Kto wie, może już zrobili ;))))

0

Dziś wystarczy, że Atletico strzeli jedną bramkę. Real już by musiał walnąć 4.
Ale wydaje mi się, że wszystko się skończy na karnych i wygranej Realu.

0

Ja mam pakiet Optimum, z pakietami HBO i Canal + i płacę stówkę. Z tym, że ja mogę mieć trochę taniej, bo już od 2009 jestem w cyfrze.

0

A czemu nie? Jesteśmy obserwatorami, od ocenę powinno podchodzić wszystko, nawet wybór składu przez trenera.

9

Pisałem to pod innym tematem, ALE!
Zgłaszam wniosek formalny, o wstawienie możliwości oceny pracy sędziów w trakcie meczu. Minus za "faul" Messiego, z którego został podyktowany karny, jest sprawą karygodną!

0

Jeżeli jest minus dla Leo za 77 minutę, to zgłaszam wniosek formalny o umożliwienie oceny pracy sędziów w trakcie meczu.
Żenada.

1

i tak powinno byc.

0

to sapanie komentatora Eurosportu.

0

Wyślę CV może mnie zatrudnią chociaż jako sprzątacza. Konserwator powierzchni płaskich, czy coś w tym stylu. Oni pewnie tam zarabiają z 3 tys. euro na miesiąc xd

0

Kogo by nie powołali, to po wyborach i tak będzie kto inny, więc co o za różnica? Co takiego zrobi w tej chwili nowy dyrektor ds. sportowych? Nic.

0

Nagrał ktoś może te dziwne dźwięki redaktora Eurosportu? Jestem ciekaw o co chodzi xd

0

Głosowanie sie skończyło już jakoś w listopadzie/grudniu. Więc wszystko już jest wiadome kto wygrał ;) Trzeba czekac na przecieki.

0

tak o 18:30 eurosport

1

ale czad. nie znalem tego xD

1

Ribery wcześniej wygrał LM i był trzeci.

5

I tak wygra PSL.

0

Atletico teraz gra efektywniej od Realu Mourinho.
Simeone to szkoła Mourinho więc nie ma za bardzo co się zastanawiać. Środki do motywacji pewno mają podobne ;)

0

W czwartek o 20 na TVP Sport leci Real Madryt - Atletico, a o 22 Elche - Barcelona :)

6

Typowy Undiano ;)

3

Proszę jaka niespodziewana zmiana nastawienia :) Hipokrytes.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?