0

GŁÓWNIE ! xDDD

0

Txiki odszedł przez problemy z Rosellem.

0

Oczywiście sie z Tobą zgadzam :) Masz całkowitą rację, że KNP bez Korwina niemalże nie ma szans bytu.
Ale zobaczymy co Korwin powie w środę. Sam się dzisiaj z nim widziałem, bo był w Łodzi i to czego się dowiedziałem, to myślałem ze mnie szlag trafi. Burdel jest w tej partii jak w każdej innej. Im więcej takich jednostek jak Szpanelewski czy Najzer, im więcej betonu, tym szybciej ta partia straci poparcie.
Żenada.
Mam jednak cichą nadzieję, że przezwyciężymy to, i przekroczymy chociaż próg wyborczy.

0

Kupią Ciebie i Twoje konto na facebooku w pakiecie :P Za gruuube miliony.
Podoba mi się ten ironiczny ton. Sam nie rozumiem tej wszechobecnej paniki...

0

Tego jestem pewien tak jak swoich poglądów :D Więc na lajcie.
Nie ma się czego obawiać kolego :) Messi to Messi.

0

Autopromocja? ;)

15

Śmiejcie się, Putin też najpierw zaczął obserwować Krym na Instagramie ;)

0

Huśtawka nastrojów niesamowita.
Jaramy się porażką Realu, płaczemy po porażce Barcy, Jaramy się odejściem Zubiego, płaczemy odnośnie plotek o odejściu Messiego .
Messi nigdzie nie odejdzie ! Ludu ! Pronto.

0

Bez przesady. Może nie miał widocznych powiadomień od Chelsea. ;DDDD

0

Nieśmieszne pudło! ;D Bo niczego zakładać nie będzie ;)

0

Nie jest tak jak myślisz ;) W środę się wszystkiego dowiesz. Ja sam niestety nic powiedzieć nie mogę .

0

Cokolwiek by tu nie napisać... dobrze się stało.
Najbardziej bym chciał powrotu Txiki. Ale to niestety nierealne. Noo, chyba, że Laporta by znowu zasiadł za sterami.

0

wolę wersję z Wardęgą :D

0

Zagrali żałośnie. Cokolwiek Lucho nie powie.

1

Lucho po meczu: "Kto dużo gada ten mało robi".

0

Brakuje mi możliwości oceny trenera po każdym meczu. Żeby ocenić dobór składu i tak dalej.
Najlepiej mieć jedno okienko do oceny przed meczem i drugie po meczu. Świetnie by to odzwierciedlało nastroje panujące na stronie.

0

Zarząd nikomu niczego nie narzuca. Filozofia w szkółkach i system gry w którym wszystkich się szkoli taki jest. Trener musi podpasować styl gry pod zawodników. Nie odwrotnie.

0

Trzeba zapier..... na zakupy. A tu ni da sie.

0

Bo byliśmy lepsi. Jak zawsze ;D ...

4

Chcę żebyś wiedział Enrique, że jesteś ojcem tej porażki. Żenada.
Dziękujemy.

0

Wcale, prawie przez niego nie straciliśmy drugiej bramki.

0

jeszcze ter Stegena bym sprzedał bo Niemiec.

1

Od meczu z Almerią ;D

0

Gdyby nie Montoya, Xavi, Munir, Busquets i Alba gralibyśmy pewnie całkiem całkiem.

1

Macie swojego Montoye

0

Jak był mecz z Almerią, gdy poszedłem siku to strzelili pod moją nieobecność na 1-1. A jak poszedłem po piwo do kuchni to na 2-1.
Może nie powinienem tego meczu oglądać... może byłaby manita.

2

Lucho, niechaj Pan Ci wskaże drogę do rajskiej swej doliny.

4

Do samych składów trzeba pół litra. Conajmniej

1

Będzie jak z Almerią.
W pierwszej połowie dostaniemy na 1-0 w dupsko i od 45 minuty wejdzie Messi z Neymarem.
Lucho lubi dać zastrzyk adrenalinki :P

0

Czyżby powtórka z meczu z Almerią? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?