jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niesamowicie w obronie poustawiane jest Atletico.
0
Nie wiem czy już to pisałem, ale z wyglądu Simeone wygląda jak połączenie Rona Perlmana z Mickym Rourke. ;DDD
0
Czego zazdroszczę Atletico? Trenera i KIBICÓW....
0
Czekam na komentarze "Lucho out, Simeone in" :D
3
Ronaldo dobrze strzela tylko z 11 metrów.
1
nie rozumiem po co dopisałes to "15 znaków"
3
Komentatorzy są nudniejsi od tego meczu.
3
Szpaku cały czas myli Griezmanna z Torresem.
0
Satelita mi nie działa a tutaj taki mecz :/ ma ktoś linka do transmisji?
2
No no. Sylwestra miałem zajebiaszczego. Pierwszy raz przysłowie ze jaki Sylwester taki rok mi się sprawdziło. Przynajmniej prognozy są obiecujace
0
Jestem ciekaw kto jutro zagra.
Mam nadzieję, że w bramce MAtS. W obronie na pewno nie Montoya, więc liczyłbym na Alvesa (albo Douglasa :D), w środku obrony Pique z Bartrą, na lewej Alba ku pokrzepieniu serc.
W środku pola pewnie Samper albo Busquets z Rakiticem i Rafinhą mam nadzieję. No a atak to klasycznie Messi, Neymar, Suarez.
Znając Lucho, nie zdziwię się jeżeli odwali znowu jakiś eksperyment. Ale chyba wie jak jego przyszłość zależy od tych dwóch meczy.
2
No bo jest najważniejszy i on tu rządzi. To jest mister.
0
Hierarchia?
28
Ciekawe co powie na konfie.
"Messi? Nie mamy zadnego problemu"
"Jestem zadowolony z pracy zespołu, nadal mamy margines błędu"
0
Jest ojcze, będziesz moim przyjacielem? :P
Bramkarzem Zubi był fest, ale ten dobry wizerunek na własną prośbę sobie spieprzył.Chyba ze mowisz o misterze.
0
ale z Ciebie zgrywus
0
No niekoniecznie ;))))
1
Podpisuję sie pod tym.
Ciężko będzie, ale.... sam sobie zapracował na spieprzoną opinię.
1
Pierdziele, gdyby podliczyć wszystkie te pieniądze, z przepłaceń, albo z niemalże darmowych sprzedaży naszych zawodników, moglibyśmy pozwolić sobie na kupno w jednym sezonie jakiegoś genialnego obrońcy, Koke, Reusa i kto wie czy nie Vidala -.-
0
Zubi CO NAJWYŻEJ powinien być trenerem bramkarzy. Chociaż i to mogłoby być katastrofalne w skutkach znając jego "ambicje".
Zubi, kurde cieszę się, że Cię nie ma. Wiedz o tym :D
Nie pozdrawiam Cie Zubi. Żyj sobie gdzieś tam z dala od tego klubu, który doprowadzałeś do ruiny.
0
Słuchaj, trener rządzi. Program partii programem ludu :D
Mister wydaje polecenia, piłkarze się do tego stosują. Jeżeli, któryś piłkarz się nie stosuje do poleceń trenera, to logiczne jest to, że trener ma prawo ukarać takiego piłkarza. Ja go nie tłumaczę w tej konkretnej chwili i tej sytuacji. Patologią po prostu jest dla mnie, że trener ma OPORY w ukaraniu swojego podwładnego ! Przecież to jest żenada. Ja rozumiem, że Leo jest najlepszy na świecie, że ratował i pewnie nie raz jeszcze uratuje nam tyłki, ale to jest w tej chwili TYLKO piłkarz.
I za te ratowania na wdzięczności i aplauzach dla Messiego się powinno wszystko zakończyć. Albo Enrique jest słabym charakterem, albo świetnie się maskuje.
Ostatnimi czasy działa mi na nerwy, swoim lekceważeniem itd, jest moim zdaniem ojcem wszystkich naszych porażek i potknięć, ale do jasnej cholery, póki jest zatrudniony, nadal jest trenerem, i wszyscy piłkarze powinni grzecznie wykonywać i stosować się do poleceń Lucho, jakkolwiek bardzo byśmy tego nie chcieli.
35
Ludzie jak Wy przesadzacie o.O
To jest trener! Guru! Mister! Wszyscy piłkarze powinni tańczyć tak jak on im zagra. Czy nie widzicie jaką patologią jest to, że TRENER nie może ukarać gracza??!! Rozumiem Wasz fanatyzm ale starajcie się też zrozumieć Lucho. Rany boskie... Czasami tracę wiarę w człowieczeństwo.
1
Zawsze Barcelonie.
0
Messi musiałby poważnie zachorować, żeby przejść do Chelsea...
0
Probierz nie przejdzie tylko dlatego, że nie ma DNA Barcy xD
1
Czy tylko ja NIE wątpię w to, że Messi nigdzie się nie wybiera?
2
jesli jest taka klauzula to moga tyle zaplacic
0
Rewolucja z rocznym opóźnieniem? Lepiej późno niż wcale.
1
Moyes wygrał z Barcą :D
Albo nie, to raczej Barca przegrała z Moyesem.
1
Nic dodać nic ująć.