3

Oby tylko Athletic większości z Was dzisiaj nie uciszył.

4

Sesja zaliczona!! :DD
Teraz tylko jeszcze zwycięstwo Stocha, wygrana Barcy i będzie to jeden z lepszych dni tej zimy :)

73

Messi, Neymar dwa bratanki. Do asysty i do bramki.

3

Barcelona ma nadzieję, że nowy dyrektor sportowy Braida może przekonać Paula Pogbę, do transferu w przyszłym roku. Próbowano już to zrobić latem ubiegłego roku. [md]

0

Możliwa jedenastka (marca)
Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar

3

Wczoraj Ronaldo czarował znikając, dzisiaj Messi będzie czarował hat-trickiem :)

0

Busquets ostatnio jakoś tam nawet gra. Więc na pewno on zagra jako pivot.

6

to już nawet BGC jest lepszy od BBC :P

1

Boże, Real przerżnął z kretesem. Atletico zwycięskie w derbach Madrytu. Sesja zaliczona, jeszcze tylko jutrzejsze zwycięstwo i będę skakał z radości jak magik.

1

"Pier*olić to x2. j**ać to... dajcie bana na 2 tyg. odpocznę od tego przynajmniej. Hala Madrid !!!" - SKISŁEM SROGO XDDD

a co do meczu, to cóż. Atletico jest drużyną kompletną :) Chciałbym zobaczyć kiedyś Cholo Simeone na ławce trenerskiej Barcy :).
Patrząc na grę Atletico, jestem jeszcze bardziej dumny z tych trzech styczniowych zwycięstw :)

1

Do tej pory nie mogę się pogodzić z odejściem Sancheza. Pedro, który jest jednym z najbardziej kwadratowych piłkarzy powinien odejść. I to już dawno. Stoi w miejscu.

0

Z kolegą się śmiejemy, że Borussia jest jednym z 16 najlepszych zespołów Ligi Mistrzów (czyli Europy). Natomiast jest osiemnastą drużyną Bundesligi xD

0

Co jak co. Ale miejsce Borussii to patologia. Klopp jest świetnym trenerem to nie podlega wątpliwości, ale to co się dzieje z Dortmundem to masakra.

0

Na tle FM'owym :P Dzięki Destro! A jak się powodzi w nowym klubie? Ponoć przeszedłeś za 700 tys Euro.

1

A ja polecam :P Rafinha chłopie tak ewoluuje, że rany boskie. Jest teraz u mnie jednym z najlepszych pomocników na świecie :P Gram 4-2-3-1 jest na OPŚ, i ma statystyki prawie takie, jak na początku Messi :P Fajnie można pokombinować. Suarez w FM to taka topeda, że rany boskie. W 2018 strzelił mi prawie 110 bramek :P A w rzeczywistości wygląda to z goła inaczej :P Chociaż! Kibicuję mu, żeby ten rok był dla niego taki owocny :P

0

Denis dzisiaj znowu pokaże jak wiele jest wart.
U mnie w Football Managerze razem z Rakiticem tworzą zabójczy środek pola ;D A Munir na napadzie to już w ogóle rewelacja :P

0

Dajcie sobie spokój z tymi wnioskami i oskarżeniami, bo to do niczego nie prowadzi. I tak niczego się nie dowiecie. Wątpię nawet, żeby tak było po zakończeniu sprawy.
Polityka misie, polityka.

0

a Halilovic? to tez nominalny skrzydłowy.

0

Dzisiejszy "dzień sznura" pięknie pokazuje, że w niektórych sytuacjach milczenie jest wartością najcenniejszą ;)
Dobrze wiedzieć, że administracja czuwa. Brawo Panowie :)

0

Wice prezydent klubu nie ma nic wspólnego z machlojami prezydenta? Proszę Cię.

10

gdzie pół roku! trzy i pół miesiąca! :D:D

2

Wybory = Laporta . I Bogu dzięki.

0

Ten syf da się posprzątać wymianą całego zarządu ;) I chwała Bogu, że nadchodzą wybory. Wolę smród przez 2 lata, ale mieć przyszłego najlepszego grajka w swoim zespole.

1

taka sama mafia jak u nas w Polsce....
"ale jeszcze my żyjemy, wszystkim w koło pokażemy"

0

Wow, Destro przeszedł do AC Milanu za 700 tys ;))

0

Nawet jeśli to jest 94 miliony (NAWET JEŚLI!!!!!!!), to i tak jestem mega zadowolony z faktu, że Ney gra dla nas. To jest crack. Już teraz.

0

Cóż.... inspiruję się moimi przyjaciółmi. Mam najlepszych na świecie. Pewnie jak każdy :) Czego również i Tobie życzę kolego :)))

6

Powiem tak, czy kosztował 57, czy 70 czy 94, w obecnej chwili to nie zmienia nic. Neymar jest z nami, prezentuje się w tym sezonie genialnie. Strzela, asystuje, robi przewagę. Super!
A wszystkie Wasze teorie, czym jest ta kwota 94 milionów i co jest w nią w liczone sobie darujcie, bo i tak się tego nigdy nie dowiecie.
A teoria, że w tej kwocie jest również opłata zawodnika za bonusy przy podpisaniu umowy etc. to już kompletna bzdura, ponieważ to nie jest wliczane w kwotę transferu tylko w kwotę kontraktu. To dwie odrębne rzeczy tak jak budżet transferowy i budżet płac.

Wiadomo, że pogadać zawsze warto, ale skakanie sobie do gardeł z powodu machlojek Rosella czy Bartomeu mija się z celem.

0

Chodzi mu pewnie o premie przy podpisaniu umowy etc.

6

Piękne!!!!! Kisne srogo XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?