jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oby tylko Athletic większości z Was dzisiaj nie uciszył.
4
Sesja zaliczona!! :DD
Teraz tylko jeszcze zwycięstwo Stocha, wygrana Barcy i będzie to jeden z lepszych dni tej zimy :)
73
Messi, Neymar dwa bratanki. Do asysty i do bramki.
3
Barcelona ma nadzieję, że nowy dyrektor sportowy Braida może przekonać Paula Pogbę, do transferu w przyszłym roku. Próbowano już to zrobić latem ubiegłego roku. [md]
0
Możliwa jedenastka (marca)
Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
3
Wczoraj Ronaldo czarował znikając, dzisiaj Messi będzie czarował hat-trickiem :)
0
Busquets ostatnio jakoś tam nawet gra. Więc na pewno on zagra jako pivot.
6
to już nawet BGC jest lepszy od BBC :P
1
Boże, Real przerżnął z kretesem. Atletico zwycięskie w derbach Madrytu. Sesja zaliczona, jeszcze tylko jutrzejsze zwycięstwo i będę skakał z radości jak magik.
1
"Pier*olić to x2. j**ać to... dajcie bana na 2 tyg. odpocznę od tego przynajmniej. Hala Madrid !!!" - SKISŁEM SROGO XDDD
a co do meczu, to cóż. Atletico jest drużyną kompletną :) Chciałbym zobaczyć kiedyś Cholo Simeone na ławce trenerskiej Barcy :).
Patrząc na grę Atletico, jestem jeszcze bardziej dumny z tych trzech styczniowych zwycięstw :)
1
Do tej pory nie mogę się pogodzić z odejściem Sancheza. Pedro, który jest jednym z najbardziej kwadratowych piłkarzy powinien odejść. I to już dawno. Stoi w miejscu.
0
Z kolegą się śmiejemy, że Borussia jest jednym z 16 najlepszych zespołów Ligi Mistrzów (czyli Europy). Natomiast jest osiemnastą drużyną Bundesligi xD
0
Co jak co. Ale miejsce Borussii to patologia. Klopp jest świetnym trenerem to nie podlega wątpliwości, ale to co się dzieje z Dortmundem to masakra.
0
Na tle FM'owym :P Dzięki Destro! A jak się powodzi w nowym klubie? Ponoć przeszedłeś za 700 tys Euro.
1
A ja polecam :P Rafinha chłopie tak ewoluuje, że rany boskie. Jest teraz u mnie jednym z najlepszych pomocników na świecie :P Gram 4-2-3-1 jest na OPŚ, i ma statystyki prawie takie, jak na początku Messi :P Fajnie można pokombinować. Suarez w FM to taka topeda, że rany boskie. W 2018 strzelił mi prawie 110 bramek :P A w rzeczywistości wygląda to z goła inaczej :P Chociaż! Kibicuję mu, żeby ten rok był dla niego taki owocny :P
0
Denis dzisiaj znowu pokaże jak wiele jest wart.
U mnie w Football Managerze razem z Rakiticem tworzą zabójczy środek pola ;D A Munir na napadzie to już w ogóle rewelacja :P
0
Dajcie sobie spokój z tymi wnioskami i oskarżeniami, bo to do niczego nie prowadzi. I tak niczego się nie dowiecie. Wątpię nawet, żeby tak było po zakończeniu sprawy.
Polityka misie, polityka.
0
a Halilovic? to tez nominalny skrzydłowy.
0
Dzisiejszy "dzień sznura" pięknie pokazuje, że w niektórych sytuacjach milczenie jest wartością najcenniejszą ;)
Dobrze wiedzieć, że administracja czuwa. Brawo Panowie :)
0
Wice prezydent klubu nie ma nic wspólnego z machlojami prezydenta? Proszę Cię.
10
gdzie pół roku! trzy i pół miesiąca! :D:D
2
Wybory = Laporta . I Bogu dzięki.
0
Ten syf da się posprzątać wymianą całego zarządu ;) I chwała Bogu, że nadchodzą wybory. Wolę smród przez 2 lata, ale mieć przyszłego najlepszego grajka w swoim zespole.
1
taka sama mafia jak u nas w Polsce....
"ale jeszcze my żyjemy, wszystkim w koło pokażemy"
0
Wow, Destro przeszedł do AC Milanu za 700 tys ;))
0
Nawet jeśli to jest 94 miliony (NAWET JEŚLI!!!!!!!), to i tak jestem mega zadowolony z faktu, że Ney gra dla nas. To jest crack. Już teraz.
0
Cóż.... inspiruję się moimi przyjaciółmi. Mam najlepszych na świecie. Pewnie jak każdy :) Czego również i Tobie życzę kolego :)))
6
Powiem tak, czy kosztował 57, czy 70 czy 94, w obecnej chwili to nie zmienia nic. Neymar jest z nami, prezentuje się w tym sezonie genialnie. Strzela, asystuje, robi przewagę. Super!
A wszystkie Wasze teorie, czym jest ta kwota 94 milionów i co jest w nią w liczone sobie darujcie, bo i tak się tego nigdy nie dowiecie.
A teoria, że w tej kwocie jest również opłata zawodnika za bonusy przy podpisaniu umowy etc. to już kompletna bzdura, ponieważ to nie jest wliczane w kwotę transferu tylko w kwotę kontraktu. To dwie odrębne rzeczy tak jak budżet transferowy i budżet płac.
Wiadomo, że pogadać zawsze warto, ale skakanie sobie do gardeł z powodu machlojek Rosella czy Bartomeu mija się z celem.
0
Chodzi mu pewnie o premie przy podpisaniu umowy etc.
6
Piękne!!!!! Kisne srogo XDD