0

Mają taką umowę z Nike że ich na lajcie stać xd
Ale masakra. Nie zdziwię się jak niedługo przez te ceny wybuchnie jakaś europejska mega inflacja.

0

Czyli jutro będziemy dumni :)

2

Marc Andre ter Stegen się poprawnie pisze.

0

Al Jazeera Sport na 99%, bo bardzo często pokazują tam mecze. Poszukaj w internetach :P

0

Brakuje tylko zarostu :P

0


Tutaj na YT będzie ziomek streamował pod tym linkiem.

0

Martwi mnie ten nieczesty co prawda ale jednak brak motywacji i koncentracji w meczach ze słabszymi rywalami. Jutrejszego zwycięstwa jestem pewien. Nie mniej jednak mam nadzieję że zespół pokaże zaangażowanie, chęć do gry i wyjdą zmotywowani jak na Atletico.

0

A moim zdaniem zagrają tak jak z PSG. 3-5-2 czy coś w ten deseń.

2

sreal? Serio?

0

Złotej Iriny chyba

0

Wątpie. Widać było że celuje w piłkę.

1

Są skandaliczni w równym stopniu co wczorajsza gra Barcelony. Już na prawdę dawno nie widziałem tylu strat i głupich błędów na CN.

0

Oby ta porażka była tak samo przełomowa i motywująca jak mecz na Anoeta.

0

a kto podkupil Silve?

1

Trudno się gra z Malaga. Świetnie pracują w obronie. Debilnie stracona bramka.... trzeba to odrobic. ja w nich wierzę! Damy radę.

30

Skromny chłopak, świetny technicznie, profil pasujący do Barcy. Mam nadzieję, że przejdzie.

0

Jasne :P Mój błąd. Ale już nie mogę edytować :( Dzięki za uwagę !

0

Douglas nie zagra :P

0

Najlepiej by było odnieść wysokie zwycięstwo żeby morale przed ManCity były jak najbardziej wysokie.
Zespół z Etihad ostatnio nie zachwyca swoją grą w przeciwieństwie do Barcy, nie mniej jednak takie mecze żyją swoimi prawami. Miejmy jednak nadzieję na chociaż minimalne zwycięstwo, żeby do rewanżu podejść ze spokojną głową.
Czytał: Janusz Szydłowski.

0

Mundo oszalalo! MSN nie zagra dzisiaj razem na pewno...

0

Pewnie Neymar nie zagra. A szkoda.
Suarez nie grał ostatnio więc teraz pewnie dostanie szansę.

0

Dopiero co podpisał nową umowę więc ta klauzula już nie obowiązuje raczej.
Cena pewnie by oscylowała w granicach 60 mln. Jak nie lepiej.

2

*Większości.

0

Alba się zrewanżuje asystą przy golu Suareza :) Liczę na pewną zaliczkę przed wielkim wtorkowym meczem.

12

Na Real nie trafi, bo Real zagra z Basel albo Porto :D

1

Podbijam :)

36

dlaczego? Chyba nie skumałem żartu .

0

Dokładnie :) "Po owocach ich poznacie".
Zawsze mówiłem, że efekty treningów i zaznajomienia się ze stylem nowego trenera trwa jakoś do początku drugiej rundy. Barca jest w rewelacyjnej formie i jest to zupełnie inny futbol. Dawno nie widziałem Barcy grającej w taki sposób.
Zawodników mamy świetnych, wszyscy są zmotywowani i harują na boisku, nawet Messi stosuje pressing co rok temu było nie do pomyślenia. Wszystko idzie w świetnym kierunku.
Co do Lucho, to nie ukrywam, że nie raz krytykowałem go za jakieś durne zmiany w składzie bez sensu. To jaki skład wystawił na Anoeta prosi o pomstę do nieba. Wtedy napisałem, że jest ojcem tej porażki.

0

Ronaldo dałby radę z 20 krokowego rozbiegu. Przyzwyczajony facet :P

3

Jeżeli zależałoby mu na klubie to nie miałby z tym najmniejszego problemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?