jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coś mi tu śmierdzi Szpakowskim. TVP 1. Atletico - Barcelona. Jakiś kryminał przed meczem. Charlie Hebdo. Tak, na pewno będzie Szpaku.
0
Nie widziałem listy powołanych. Wystarczy napisać ze go Nie powołał a nie jakieś teksty dziwaczne.
0
Oby tylko Gonzalez Gonzlez nie był gwiazdą wieczoru.
0
Jakoś mnie to nie dziwi ;))))
0
Fajnie by było zagrać systemem 3-5-2. Z dwoma skrzydłowymi i napastnikami. Wtedy w obronie widziałbym Pique, Bartrę, Mathieu.
W środku pola Mascherano (jako łącznik między obroną i pomocą. Wracałby się często do obrony) w spółce z Iniestą i Rakiticem.
No i z przodu Pedro (bo kto inny?), Messi, Neymar i Suarez.
Kreacją znowu zajmowałby się Messi. Ściągając poszczególnych obrońców robi miejsce Suarezowi, Neymarowi czy też Pedro, a dobrze wiemy, że krycie w Atletico jest potrojone jak nie poczwórne nawet czasami.
Atletico będzie pewnie starało się grać wysoko stosując ultrapressing (bo jakże by inaczej) także bardzo ważne jest to, aby w momencie przejęcia piłki przez Atletico jak najszybciej ją odebrać, bo gdy Rojiblancos są przy piłce to wszystkie formacje idą do przodu. To by rodziło świetne okazje na szybkie kontry.
Także dzisiaj najważniejsze będą trzy aspekty:
1. MEGA pressing
2. Szybki odbiór i wyprowadzanie kontr (aby spełnić ten warunek, w składzie nie może być Xaviego, który ma tendencję to hamowania akcji już od dwóch lat)
3. Próby strzałów z dystansu, albo chociaż z okolic linii pola karnego. (Przedrzeć się przez szyki obronne zespołu z Madrytu jest bardzo trudne)
Nie pisze o takich rzeczach jak skuteczność w strzałach, dobry odbiór czy o woli walki, bo to są rzeczy oczywiste.
Wszystkich napinaczy, trolli uświadamiam, że to tylko moja koncepcja. I nie, nie dzwoniłem do Enrique.
0
Dzisiaj któryś zespół na pewno będziemy oklaskiwać. Oby była to Barcelona.
0
Przecież Abidal nie ma licencji. Do trenerki trzeba mieć na prawdę zmysł taktyczny. Nie każdy go ma. Nie umniejszając Abiemu oczywiście.
1
To w takim razie źle to zrozumiałem. Wybacz, nie mam cierpliwości do tych trolli tutaj.
0
Takie posty się powinny częściej pojawiać. Można w łatwy sposób zweryfikować część użytkowników.
1
Wszystko ma swoje granice a Ty ją właśnie przekroczyłeś. Żenujące. Nie pozdrawiam.
14
I Samper.
1
a myślisz, że tu by było inaczej? Po Gran Derbi też były tysiące durnych usprawiedliwień. Oczywiście nie wszyscy to robili, ale większość.
Poza tym nie w stylu Realu jest przyznanie, że rywal był lepszy. Niektórzy piłkarze Barcy też mają z tym problemy ;)
0
Murawa, sędziowie, żydokomuna.
0
Mathieu zasadził z wolnego. Roberto zasadził z szesnastego metra. Pedro strzelił karnego. Świat zwariował.
0
Traore jest tak dopakowany że z TV wygląda jak grubas
1
Trener Elche wygląda prawie jak Mourinho
0
Żart?
0
Ronaldo jest synonimem słowa "cebula".
0
Moja przepowiednia jest taka, że sędzia wydrukuje jeden karny jakoś w 60 minucie. Potem Real walnie na 3-1 i będą cisnąć do końca, ale na 3-1 się skończy.
Atletico nie istnieje :P A Torres to jakaś porażka.
0
Czyżby 3 razy Atletico w ciągu miesiąca? ;) Lubię tych chłopaków, walczaki zabijaki. Hulaki
0
Atletico bez Ardy, to już nie to Atletico. Pewnie wejdzie w 60 minucie dopiero :/
0
Może w końcu coś się zmieni. Poza zwiększonym długiem oczywiście.
0
Jaką macie liczbę w tym okienku z liczbą nieprzeczytanych artykułów i powiadomieniami?
0
Kto wie czy dzisiejszy skład nie będzie naszym podstawowym składem za x lat. Wyrzucajac Pedro Adriano i Montoye. No i Mathieu. No i Roberto.
Dobra, przegialem.
0
Nic takiego nie powiedział
0
Przecież jest Pedro i Munir. Nasze asy!
A tak na poważnie to najbardziej licze na Traore.
0
Może Traore dzisiaj też się pokaże z jakimś przyjemnym golem ;)
0
Widać Ty wiesz wszystko. Masz wtyki u Ancelottiego? Skąd możesz wiedzieć jaki wyjdzie skład? Real nie ma zamiaru sie męczyć przed ciężkim wyjazdem do Getafe, przynajmniej tak mi sie wydaje.
0
Samper nie jest powołany, więc odpada.
Ja bym chciał zobaczyć Rakitica głębiej w pomocy z Halilovicem i Rafinhą.
0
Moim zdaniem będzie remis, albo jednobramkowe zwycięstwo Realu. Ku pokrzepieniu serc. To jest realny wynik. Żadnej remontady nie będzie.