jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyjście Pogby do Barcy byłoby chyba najlepszym posunięciem, jakie tylko można zrobić. Oby sam zawodnik tego również chciał.
0
Musi ktoś odejść jeśli Real dalej chce przeprowadzać takie transfery. Zasada fair play. No chyba, że będą kupować zawodników po 5 mln za sztukę.
0
Powiedzcie ze to Prima aprilis ;)
0
Jedyne o co się martwię w takich przypadkach to o stan fizyczny zawodników. Bardzo łatwo o kontuzje. Mam nadzieję, że nic takiego się nie stanie przed pojedynkami z PSG...
0
Wiem o tym. A czy Ty myślisz, że piłkarze z wielką chęcią się tego podejmą? Tylko Ci, którzy marzą o grze dla Barcy. Znasz takiego prawego obrońcę? Wszyscy kandydaci Barcy, którzy tylko zostaną ofertę Realu, Bayernu, Chelsea, Manchesteru nie będą czekać na Barcelonę.
1
Jak Alves odejdzie, to pół sezonu będziemy mieli dziurę na prawej obronie. Kto tam zagra? Alves nie ma konkurentów w zespole.
Z całym szacunkiem do Montoyi, Adriano i Douglasa.
0
"Gra teraz lepiej bo wie, że może wypracować sobie kontrakt, a potem znowu jego specjał ala wrzuty przez 60% meczu."
........... Ty tak na poważnie, czy trollujesz?
Faktycznie, masz pewność, że Barcelona kupi kogoś w styczniu 2016? Kogoś na miarę Alvesa? Alves jest/był piłkarzem jedynym w swoim rodzaju na tej pozycji.
Douglas? NIE. Montoya? NIE. Adriano? Raczej nie.
Roczny kontrakt z Alvesem byłby spoko, ale sam zawodnik chce trzyletni. I jeszcze zażąda takiego hajsu, że Boże przebacz. Z jednej strony ulga, bo zyskamy sporo funduszu płacowego, z drugiej ból dupy, bo bardzo ciężko go kimkolwiek zastąpić.
Jedyny kto mi przychodzi do głowy z piłkarzy o podobnym profilu to Danilo.
0
Łoooo to już za dwa miesiące wybory! Ale ten czas leci. Ciekawe kto wygra. Laporta? :)
0
Wiadomość oczywiście cieszy.
Już miałem wrażenie, że Vermaelen został kupiony aby przetestować przez jeden sezon naszych fizjoterapeutów. W sumie to mu się udało
1
Mascherano ze swoją formą zamienił się z Busquetsem z początku sezonu. :/ Szkoda. Obaj w formie są jednymi z najlepszych DMów na świecie.
0
Ja widziałem. Xaviego i Iniestę z 2/3 sezony temu chociażby.
5
Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz jeśli nie widziałeś o ile spokojniej było w środku pola po wejściu Sergio i Xaviego.
0
Lubię sobie pogdybać.
Ciekaw jestem dlaczego Enrique dopiero w drugiej połowie zdecydował się na grę z kontry i bardziej bezpośredni futbol. Przecież w drugiej połowie dzięki temu, Real praktycznie nie istniał. Trochę szkoda, ale i tak jestem mega zadowolony ze zwycięstwa :)
1
Gdyby Busquets grał od samego początku zupełnie inaczej by to wyglądało moim zdaniem. Brakowało nam kreatora. Mascherano jest kompletnie bez formy moim zdaniem. Środek pola był dla Realu.
0
Na meczykach sa linki do streamów tylko.
1
Jestem dobrej myśli. Ale nie zmienia to faktu, że cholernie się boję tego meczu :D
1
niżej
0
Trochę późno się wybierasz. Ja bym wyruszył już po 19 xd
0
A czemu nie w ilosci?
0
3-1 Barca.
0
Poza tym pamiętajcie ! Jeśli już wygrać Ligę Mistrzów to tylko po meczach z najlepszymi! Chciałbym finał z Bayernem, albo Realem (jeśli przejdą przez Atletico)
1
A ja jestem zadowolony! PSG jest do ogrania moim zdaniem. Atletico - Real Madryt bardzo cieszy :D Czyżby los Blancos się pożegnali już w ćwierćfinale z LM? Nie zdziwiłbym się patrząc na ich obecną grę.
Bayern - Porto będzie dwumeczem bez historii. Pewny awans Bawarczyków. Juventus - Monaco. Stawiam na Juve, ale Monaco jest dość nieobliczalne w tym sezonie. Z racji tego, że w Starej Damie gra Pirlo, którego uwielbiam i Pogba, stawiam na zespół z Włoch.
Takie moje typy :P
0
Dzisiejsze interwencje Harta to kur*a pierwsza klasa.... Po prostu rewelacyjnie się spisywał. Gdyby nie on to spokojnie mogłoby być 4-0...
0
nikt nie jest idealny. Cieszmy się grą Barcy w tej chwili :) Mathieu póki co nie zawodzi.
4
Nasri powinien wylecieć za ten faul. To było bezczelne, bezprecedensowe, frajerskie zagranie.... O ile to zagraniem można nazwać.
0
Ciekaw jestem w którym meczu ostatnio notabene tylko siatek założono.
5
Totalnie utożsamiam się z tym, że Messi jest kosmitą ;OOO On naprawdę jest nie z tej Ziemi.
0
Oczywiście, że tak. Całkowicie się pod tym podpisuję. Ale odrębną kwestią jest doświadczenie (jako takie) ale jednak.
0
To, że Bartra świetnie gra z beniaminkiem nie znaczy, że świetnie zagra mając przed sobą Aguero.
4
Ale jestem podjarany. O mój Boże ;DD Ciekaw jestem czy Camp Nou zagłuszy hymn Champions League :)