1

Będzie jak z Almerią.
W pierwszej połowie dostaniemy na 1-0 w dupsko i od 45 minuty wejdzie Messi z Neymarem.
Lucho lubi dać zastrzyk adrenalinki :P

0

Czyżby powtórka z meczu z Almerią? :D

0

Lucho twarz pijaka ma nie z przypadku.
Musi być pijany żeby takie decyzje podejmować xD

0

Ale czaderski skład. Zaraz się popłaczę....

1

Gadałem z Lucho, Neymar, Suarez, Messi i Rakitic od pierwszej minuty na bank.

0

Żeby tylko Barca wygrała xd Przed nami cięższy mecz jak miał Real.

0

Wszystkich tak lekcewazysz? ;)

0

Jak Neymar nie zagra to się będę śmiał w opór.
Nie grał w ostatnim spotkaniu przed Nowym Rokiem nie wiadomo dlaczego.
A teraz ma nie grać bo co? Przez te spotkania charytatywne? Bez przesady.

0

Klepanie jest bez sensu w tej chwili. Jedna kontra Sociedad i tracimy bramkę.

0

Nie zdziwię się wcale, jak Real zagra z nami otwarty futbol. Nie mają żadnych powodów, żeby się nas obawiać. Real Madryt na Anoeta już w tym sezonie się potknął.
Kolega Hanok dobrze napisał, potrzeba w środku pola Rafinhi, błyskotliwymi zagraniami może zmienić oblicze meczu. Rakitic? Występy w kratkę, więc jego dyspozycja może być loterią.
Koniecznie na pivocie Mascherano, bo Busquets nie ma praktycznie ostatnio nic do zaoferowania. A dzisiaj klepanie dookoła pola karnego z Xavim zbyt wiele nie wniesie ;)
Znów jak zwykle kluczowi będą Messi, Neymar i Suarez. Constans.

0

jak to nie jest powolany? oczywiscie ze jest.

0

Wygramy dzisiaj w ładnym stylu :) Wierze w to.
Może nasza pomoc w końcu zacznie grać.

0

Zdecydowanie smierc Tito

35

Kiepski dzien sobie wybraliscie na taki artykul ..... -.-

0

Siedmiu wspaniałych ;DDD

0

Jeszcze jeden to będziemy mieli 6 weidera

0

Przecież Barca może sprzedawać.

0

No to Ja też. Czterej pancerni.

2

I do czego to.ma być przydatne? Xd

1

Motywowal w ten sposob Real. Inna sprawa jest ze nieskutecznie.

0

To jest koryto. Zapomnij o przyspieszonych wyborach. Nie wymagaj klasy od Bartomeu, bo już wystarczająco z Rosellem narozrabiali żeby pokazać, że tej klasy nie mają.

1

Nie mów hop :) Wszystko się może zdarzyć.

4

Xbox One się nadaje tylko i wyłącznie do smażenia na nim jajek.

0

Ostatnia nadzieja w Szwajcarii. Ale to już zbyt głęboko siedzi, żeby cokolwiek z tego wyszło. Niestety.

0

Czy permbany dostaje się tylko za przedstawienie swojej opinii nieprzychylnej moderacji? Czy za nonstopowe spamowanie również?

1

Aż czuję dumę z faktu, że miałem okazję Cię zgłosić :D

0

To już chyba wole Adriano na PO.

0

Spójrzcie na to z innej strony :P
Sprawdzą się może nasze gwiazdki czyli Adama, Munir, Sandro. Dojdzie Halilovic , Denis Suarez i Deulofeu. No i Song jest na wypożyczeniu :D
Szkoda tylko Reusa... Koke... Cuadrado. A mogło być tak piknie ;/

0

Dzień dobry wszystkim. Jak morale przed decyzja? ;D

1

Jutro TAS czy tam CAS zdejmie daj Boże zakaz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?