jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Będzie jak z Almerią.
W pierwszej połowie dostaniemy na 1-0 w dupsko i od 45 minuty wejdzie Messi z Neymarem.
Lucho lubi dać zastrzyk adrenalinki :P
0
Czyżby powtórka z meczu z Almerią? :D
0
Lucho twarz pijaka ma nie z przypadku.
Musi być pijany żeby takie decyzje podejmować xD
0
Ale czaderski skład. Zaraz się popłaczę....
1
Gadałem z Lucho, Neymar, Suarez, Messi i Rakitic od pierwszej minuty na bank.
0
Żeby tylko Barca wygrała xd Przed nami cięższy mecz jak miał Real.
0
Wszystkich tak lekcewazysz? ;)
0
Jak Neymar nie zagra to się będę śmiał w opór.
Nie grał w ostatnim spotkaniu przed Nowym Rokiem nie wiadomo dlaczego.
A teraz ma nie grać bo co? Przez te spotkania charytatywne? Bez przesady.
0
Klepanie jest bez sensu w tej chwili. Jedna kontra Sociedad i tracimy bramkę.
0
Nie zdziwię się wcale, jak Real zagra z nami otwarty futbol. Nie mają żadnych powodów, żeby się nas obawiać. Real Madryt na Anoeta już w tym sezonie się potknął.
Kolega Hanok dobrze napisał, potrzeba w środku pola Rafinhi, błyskotliwymi zagraniami może zmienić oblicze meczu. Rakitic? Występy w kratkę, więc jego dyspozycja może być loterią.
Koniecznie na pivocie Mascherano, bo Busquets nie ma praktycznie ostatnio nic do zaoferowania. A dzisiaj klepanie dookoła pola karnego z Xavim zbyt wiele nie wniesie ;)
Znów jak zwykle kluczowi będą Messi, Neymar i Suarez. Constans.
0
jak to nie jest powolany? oczywiscie ze jest.
0
Wygramy dzisiaj w ładnym stylu :) Wierze w to.
Może nasza pomoc w końcu zacznie grać.
0
Zdecydowanie smierc Tito
35
Kiepski dzien sobie wybraliscie na taki artykul ..... -.-
0
Siedmiu wspaniałych ;DDD
0
Jeszcze jeden to będziemy mieli 6 weidera
0
Przecież Barca może sprzedawać.
0
No to Ja też. Czterej pancerni.
2
I do czego to.ma być przydatne? Xd
1
Motywowal w ten sposob Real. Inna sprawa jest ze nieskutecznie.
0
To jest koryto. Zapomnij o przyspieszonych wyborach. Nie wymagaj klasy od Bartomeu, bo już wystarczająco z Rosellem narozrabiali żeby pokazać, że tej klasy nie mają.
1
Nie mów hop :) Wszystko się może zdarzyć.
4
Xbox One się nadaje tylko i wyłącznie do smażenia na nim jajek.
0
Ostatnia nadzieja w Szwajcarii. Ale to już zbyt głęboko siedzi, żeby cokolwiek z tego wyszło. Niestety.
0
Czy permbany dostaje się tylko za przedstawienie swojej opinii nieprzychylnej moderacji? Czy za nonstopowe spamowanie również?
1
Aż czuję dumę z faktu, że miałem okazję Cię zgłosić :D
0
To już chyba wole Adriano na PO.
0
Spójrzcie na to z innej strony :P
Sprawdzą się może nasze gwiazdki czyli Adama, Munir, Sandro. Dojdzie Halilovic , Denis Suarez i Deulofeu. No i Song jest na wypożyczeniu :D
Szkoda tylko Reusa... Koke... Cuadrado. A mogło być tak piknie ;/
0
Dzień dobry wszystkim. Jak morale przed decyzja? ;D
1
Jutro TAS czy tam CAS zdejmie daj Boże zakaz.