3

70%

0

Real nas przygniótł ;) Byli po prostu lepsi.

0

Nie, tej drużynie po prostu brakuje motywacji na grę ze średniakami. Jakoś zawsze byli się w stanie spiąć czy to na Real, czy to na PSG czy to na Manchester City, a przegrywali z Valladolid itd. Barcelonie brakuje młodej krwi.

0

Ja bym się bardziej martwił statystykami strzałów a nie posiadaniem piłki.

0

Człowieku, Suarez dopiero zaczyna swoją przygodę w Barcelonie. Troszeczkę się zagalopowałeś.

1

No cóż, jeżeli na 15 strzałów oddaje się 2 celne. Kiedy drużyna nie istnieje, a zamiast Mascherano w życiowej formie, gra Sergio, który od początku sezonu gra totalne dno, to nie ma co się dziwić. Pedro pokazał że poprzednie dwa dobre wejścia były tylko przypadkiem, a Suarez... może potrzebuje jeszcze czasu. Widać, że bardzo chce, ale jeszcze nie za bardzo się odnajduje.
Masakra no, liczyłem, że zespół się przełamie i po tym świetnym występie z PSG będzie po prostu już tylko lepiej. Ale temu zespołowi się po prostu nie chce grać z drużynami o niższej klasie. Brak motywacji, zupełnie. Jedyne jednostki, które coś próbowały grać to Iniesta, Alba no i Pedro chciał ale troszkę mu to nie wychodziło.
Potrzeba im moim zdaniem takiego wpierdzielu 0-8 żeby się część z nich ogarnęła i zaczęła grać. Choć patrząc na niektórych celebrytów wątpię żeby nawet to cokolwiek zmieniło. Żenada.

1

Nudno, przewidywalnie, wolno, z błędami, z brakiem pomysłu i brakiem okazji a co za tym idzie z brakiem skuteczności.

0

Trzeba wymazać poprzednie remisowe spotkanie z Getafe z pamięci i pokazać, że powoli wracamy na właściwe tory.

0

Nie żebrz ;D
Kto się zgadza niech da okejke xDDD

2

Albo Otyła Jędrzejczak?

0

Czekać tylko aż powróci temat Cuadrado ;)

0

Piszczek ma 29 lat xd

0

Boże co to za nick o.O
Co do Neymara, to gra na pewno pewniej i lepiej jak w zeszłym sezonie.

0

No prawda jest taka, że mu fest zeszła z nogi xd A co on chciał zrobić, to tylko Suarez już wie.

4

Chodzi o to, że bramka wpadła tak czyściutko jak Cristiano do basenu.

0

Chciałbym trafić na Arsenal :) Na pewno dobre widowisko by było. Manchesteru City nie chce bo ostatnio już był. Zobaczymy po losowaniu z resztą :P

0

Bramka Neymara majstersztyk. Cały mecz to rewelacja. Jak widzę to klepanie na małej przestrzeni to mam wspomnienia z najlepszych czasów Barcy Pepa

0

Skoro tak uważasz to na pewno tak jest hejterku ;**

0

Ależ comeback! Obstawiłem dzisiaj na 3-1 za 40 zł :D Więc błagam żeby mi weszło !

7

Będzie dobrze zobaczycie :) Camp Nou ich zje ;)

0

Do boju. Może okaże się, że nie trzeba kupować PO, bo mamy Pedro! Pokaż na co Cię stać Pedritto. ;DDDD Może będzie lepiej wrzucał niż Alves.

0

A może łosie to nie jest wcale 4-3-3 z Pedro na PO? Tylko jakaś wariacja dziwna z 3-4-3? albo 3-5-2?

0

Haha :D
Ale zajebiaszczy skład. Nie podoba mi się tylko kwestia Mascherano i Busquetsa w jednej linii. Ostatnio to nie wypaliło zupełnie.

0

Wątpię by Borussia miała jakiekolwiek szanse w obecnej chwili.

1

A może to łysy z brazzers?

1

Jutro jedyna dwa ciekawe mecze to Barcy z PSG i Manchesteru z Romą.
Lipnie. Mam nadzieję, że się zrewanżujemy, za tą wpadkę w Paryżu.

0

Na pewno będą :D

0

Wysoki jak brzoza, a głupi jak koza.

0

Tak jest :D

0

Ja tam najlepiej wspominam:
"Messi, Messi przed pole karne, czy to jest ta akcja? TAAAAK! TO JEST TA AKCJA, TAK TO JEST INIESTA, TAK TO JEST BARCA, TAK TO JEST TEN CUD!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?