jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
70%
0
Real nas przygniótł ;) Byli po prostu lepsi.
0
Nie, tej drużynie po prostu brakuje motywacji na grę ze średniakami. Jakoś zawsze byli się w stanie spiąć czy to na Real, czy to na PSG czy to na Manchester City, a przegrywali z Valladolid itd. Barcelonie brakuje młodej krwi.
0
Ja bym się bardziej martwił statystykami strzałów a nie posiadaniem piłki.
0
Człowieku, Suarez dopiero zaczyna swoją przygodę w Barcelonie. Troszeczkę się zagalopowałeś.
1
No cóż, jeżeli na 15 strzałów oddaje się 2 celne. Kiedy drużyna nie istnieje, a zamiast Mascherano w życiowej formie, gra Sergio, który od początku sezonu gra totalne dno, to nie ma co się dziwić. Pedro pokazał że poprzednie dwa dobre wejścia były tylko przypadkiem, a Suarez... może potrzebuje jeszcze czasu. Widać, że bardzo chce, ale jeszcze nie za bardzo się odnajduje.
Masakra no, liczyłem, że zespół się przełamie i po tym świetnym występie z PSG będzie po prostu już tylko lepiej. Ale temu zespołowi się po prostu nie chce grać z drużynami o niższej klasie. Brak motywacji, zupełnie. Jedyne jednostki, które coś próbowały grać to Iniesta, Alba no i Pedro chciał ale troszkę mu to nie wychodziło.
Potrzeba im moim zdaniem takiego wpierdzielu 0-8 żeby się część z nich ogarnęła i zaczęła grać. Choć patrząc na niektórych celebrytów wątpię żeby nawet to cokolwiek zmieniło. Żenada.
1
Nudno, przewidywalnie, wolno, z błędami, z brakiem pomysłu i brakiem okazji a co za tym idzie z brakiem skuteczności.
0
Trzeba wymazać poprzednie remisowe spotkanie z Getafe z pamięci i pokazać, że powoli wracamy na właściwe tory.
0
Nie żebrz ;D
Kto się zgadza niech da okejke xDDD
2
Albo Otyła Jędrzejczak?
0
Czekać tylko aż powróci temat Cuadrado ;)
0
Piszczek ma 29 lat xd
0
Boże co to za nick o.O
Co do Neymara, to gra na pewno pewniej i lepiej jak w zeszłym sezonie.
0
No prawda jest taka, że mu fest zeszła z nogi xd A co on chciał zrobić, to tylko Suarez już wie.
4
Chodzi o to, że bramka wpadła tak czyściutko jak Cristiano do basenu.
0
Chciałbym trafić na Arsenal :) Na pewno dobre widowisko by było. Manchesteru City nie chce bo ostatnio już był. Zobaczymy po losowaniu z resztą :P
0
Bramka Neymara majstersztyk. Cały mecz to rewelacja. Jak widzę to klepanie na małej przestrzeni to mam wspomnienia z najlepszych czasów Barcy Pepa
0
Skoro tak uważasz to na pewno tak jest hejterku ;**
0
Ależ comeback! Obstawiłem dzisiaj na 3-1 za 40 zł :D Więc błagam żeby mi weszło !
7
Będzie dobrze zobaczycie :) Camp Nou ich zje ;)
0
Do boju. Może okaże się, że nie trzeba kupować PO, bo mamy Pedro! Pokaż na co Cię stać Pedritto. ;DDDD Może będzie lepiej wrzucał niż Alves.
0
A może łosie to nie jest wcale 4-3-3 z Pedro na PO? Tylko jakaś wariacja dziwna z 3-4-3? albo 3-5-2?
0
Haha :D
Ale zajebiaszczy skład. Nie podoba mi się tylko kwestia Mascherano i Busquetsa w jednej linii. Ostatnio to nie wypaliło zupełnie.
0
Wątpię by Borussia miała jakiekolwiek szanse w obecnej chwili.
1
A może to łysy z brazzers?
1
Jutro jedyna dwa ciekawe mecze to Barcy z PSG i Manchesteru z Romą.
Lipnie. Mam nadzieję, że się zrewanżujemy, za tą wpadkę w Paryżu.
0
Na pewno będą :D
0
Wysoki jak brzoza, a głupi jak koza.
0
Tak jest :D
0
Ja tam najlepiej wspominam:
"Messi, Messi przed pole karne, czy to jest ta akcja? TAAAAK! TO JEST TA AKCJA, TAK TO JEST INIESTA, TAK TO JEST BARCA, TAK TO JEST TEN CUD!"