jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nooo. Czwartego mi się już nie chce oglądać bo robiony chyba na siłę. Na trzecim się powinno skończyć
1
Dziewczyna z tyłu wygląda identycznie jak żona Brody'ego z Homeland :D
1
Sandro, Adama. Przyszłość tego zespołu.
0
A, no czyli znowu albo cokolwiek teraz zarobimy na Pedro, albo odejdzie za darmo. Przecież kluby chcą go kupić za 20-30 milionów. Przynajmniej jak pisza te niektóre gazety.
0
Kiedy sié konczy kontrakt Zubiemu? Trzeba mu go skrocic -.-
1
Kontuzjowanego to jedno, ale jakim cudem przed transferem można nie postarać się o papiery od lekarzy ! To jest śmieszne.
0
Jakaś paranoja to jest.
Ale trzeba patrzeć do przodu. Zbliża się grudzień, wraz z grudniem decyzja TASu. Oby się udało. Bo jak nie.... to w sumie co.
0
Od tego jest dyskusja, żeby dyskutować na konkretny temat. Omówić jakieś założenia, rozwiązania i tym podobne. Messi od jakiegoś czasu gra bardziej głęboko cofnięty i w niczym mu to nie przeszkadza. Też się skutecznie angażuje w akcje ofensywne zdobywając gole.
Może Twoim zdaniem na tego typu rozmowy jest już za późno, ale ja po prostu lubię sobie z ludźmi pogadać. Pogadać merytorycznie.
Każdy gra czyimś kosztem nie uważasz? Czasami Rafinha gra kosztem Xaviego, czasem Rakitic kosztem Iniesty, czasem Mascherano kosztem Busquetsa, czasem Mathieu kosztem Pique. Zdrowa rywalizacja + rotacja i pytanie czy coś się złego dzieje? Najważniejsze w tej sytuacji jest to, aby zmiennicy trzymali stosunkowo podobny poziom.
Najbardziej mnie w Twojej wypowiedzi wnerwia ta głupkowata ironia. I po cholerę ona? Zamiast normalnie rozmawiać, dyskutować, wprowadzasz jakiś głupi klimat, a chyba nie o to chodzi.
Doskonale wiem, że Suarez przerasta Sancheza itd itd. Wiem, że ta operacja była niezbędna, żeby nabyć Urugwajczyka. Ale czy dyskusja "co by było gdyby" jest czymś złym? Nie.
0
takie samochodziki to sobie za tygodniową pensje mogą kupić :P
0
Dobrze, ja piszę, że sama obecność Chilijczyka zamiast Pedro była by mega wielkim plusem. I z czego pamiętam to napisałem o całym zarządzie a nie samym Zubim.
No jeżeli Twoim zdaniem jedynym rozwiązaniem taktycznym jest przyklejenie go do prawej strony to chyba nie mamy za bardzo o czym dyskutować.
A dlaczego mam o tym nie mówić, bo nie za bardzo rozumiem?
Wtedy możliwości byłoby absolutne mnóstwo. Nie będę się rozwijał nad tym tematem jeżeli dla Ciebie rozwiązaniem taktycznym jest tylko przylepienie kogoś na prawą albo lewą stronę, bądź na inną pozycję.
0
Przegląd sportowy jest prawie jak onet. Więc spokojnie ;)
0
Czyli rozumiem, że nie robi Ci różnicy, czy na ławce siedziałby Sanchez, Pedro czy jakiś małolat z polskich orlików?
A myślałeś o tym, że obecne rozwiązania taktyczne są uzależnione od zawodników? I że pod zawodników tworzy się taktykę? Na tej podstawie właśnie, uważam, że Alexis dałby o wiele więcej możliwości taktycznych od Pedro, który nie robi nic.
2
A po czym wnosisz, że siedziałby na ławie? Skąd wiesz jakie rozwiązania z nim zastosowałby Lucho. Wtedy gra system 4-2-3-1 z cofniętym Messim byłaby genialna. Moim zdaniem przynajmniej. Możliwości byłoby od groma.
0
Przecież to pewne, że zagra Adriano ;) Jeżeli wcześniej na niego stawiał na tej pozycji, to odpowiedź napływa sama ;)
2
Zarząd powinien pluć sobie teraz w brodę. Na cholerę oni zostawili tego Pedro zamiast Alexisa? Przecież z Chilijczykiem byłoby tyle rozwiązań taktycznych, że rany boskie, a z Pedro? jedyny plus jest taki, że uczymy sie grać w dziesiątkę gdy on jest na boisku. Taka prawda.
0
Czy ktoś to ogląda mecz Realu może mi powiedzieć jak sobie radzi Marek Suchy? To obrońca Basel :)
0
Ja pierdykam :D A nie mówiłem, że to wunderwaffe Zubiego? Transfer na następny sezon.
0
nc+ na canal+ sport bodajże
0
Aguero na 3-2 :D
0
Dwa rekordy przypieczętowane hat-trickiem. LEGENDA
0
jakim cudem niby?
0
Na tym całym drakuli tak ścina że mnie zaraz szlag trafi. Ma ktoś jakąś fajną transmisję?
0
LEGENDA !
1
Gdyby Pedro strzelił, to siedziałbym na stojąco
0
czemu xd? To podania a nie strzały :D
0
Cóż żeś Pedro trenerowi zrobił, że Ci wbiec na boisko w drugiej połowie pozwolił? :D
0
Ile trwa transmisja Barcy na multi? 3 minuty? i co jaki czas?
0
Oooo, nie w takim meczu ;) Zapomnij ! Już wolę tego Adriano tam chyba jak Pedro.
0
Tak, przez 21 minut.
0
Dostał żółtą kartkę przez którą nie zagra.