jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla takiej gry nie ma usprawiedliwienia. Więc jeżeli Lucho na konferencji powie że jest zadowolony z zespołu itp że widział pozytywne aspekty to po prostu go wysmieje
1
Neymar i Suarez powinni się pokazać od początku drugiej połowy...
0
Jak mnie wnerwia takie eksperymentowanie... zamiast wystawić najlepszą możliwą jedenastkę i nie ryzykować to stawia na Munira, Adriano, Pedro... żenada.
0
No cóż nasza gra wygląda beznadziejnie. Trzeba wyciągnąć wnioski. Brakuje jakiegoś playmakera w środku pola. Jak nie anuluja nam tego ba na to będziemy w czarnej dupci. Póki co jest kupa straszna. Dobre złego początki...
0
Przynajmniej wiadomo już na początku ze ten mecz będzie mega nudny.
0
Dobra, jedziemy z tym koksem. Do boju........
0
Tak.
0
Kurna przerwa dwa tygodnie a ten wystawia rezerwy. Nie do końca rozumiem.
2
HAHAHAHAHAHAHAHAHA
1
Lucho chce albo chciał grać 4-2-3-1 albo 3-5-2 albo 4-2-2-2. Pomysłów od groma ale co z tego?
5
Patrząc na ostatni mecz Alvesa dałbym szansę Montoyi ;)
0
Przeciez Ivan to Nie DM.
5
za Laporty Barca wygrała wsio.
0
Liczę cały czas na to, że kiedyś przejdzie do nas Danilo. MISZCZ.
0
Nie kupiliśmy go bo ma szaleńczą klauzule w kontrakcie.
0
Wygrany mecz 2-0. Rok temu dostaliśmy w bęcki 2-1. Cieszę się z tego rewanżu.
0
Nie mogłem wczoraj patrzeć na tego Alvesa. A pomyśleć, że tak blisko nas był już Cuadrado.
Zajebiaszczą opcją byłoby mieć w składzie Danilo. Genialny prawy obrońca.
0
Szara masa.
1
Nawet ja, kaleka bez nóg bym zagrał lepiej od Alvesa.
1
Przecież się non stop zmieniają w trakcie meczu.....
0
Dogorywa z balkonikiem.
0
Dzięki tym odpoczynkom ma takie asysty ;)
0
Daj chłopakowi czas. Alexis też miał trudne początki. Suarez to wielki piłkarz, tak samo jak Alexis, ale różnic jest od groma. Szczególnie patrząc na kreatywność.
1
Suarez gra wszędzie, tak samo jak Messi. Najbardziej skrzydła trzyma się Neymar.
3
nie chaos tylko burdel.
5
Bartra zaliczył asystę roku.
1
Parówka jest jadalna i podwawelska jest jadalna, po cholerę przepłacać jeżeli to i to można zjeść?
0
To jest jakaś masakra. Jeżeli Lucho nie ogarnie ich do końca rundy jesiennej to będzie trzeba się modlić o 3 miejsce w lidze. Później już może być za późno.
1
To co robi Alves to jest jakiś ku**a Meksyk.
0
Gotze to laluś. A Reus to Reus. Czyli... ?