1

Dla takiej gry nie ma usprawiedliwienia. Więc jeżeli Lucho na konferencji powie że jest zadowolony z zespołu itp że widział pozytywne aspekty to po prostu go wysmieje

1

Neymar i Suarez powinni się pokazać od początku drugiej połowy...

0

Jak mnie wnerwia takie eksperymentowanie... zamiast wystawić najlepszą możliwą jedenastkę i nie ryzykować to stawia na Munira, Adriano, Pedro... żenada.

0

No cóż nasza gra wygląda beznadziejnie. Trzeba wyciągnąć wnioski. Brakuje jakiegoś playmakera w środku pola. Jak nie anuluja nam tego ba na to będziemy w czarnej dupci. Póki co jest kupa straszna. Dobre złego początki...

0

Przynajmniej wiadomo już na początku ze ten mecz będzie mega nudny.

0

Dobra, jedziemy z tym koksem. Do boju........

0

Tak.

0

Kurna przerwa dwa tygodnie a ten wystawia rezerwy. Nie do końca rozumiem.

2

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

1

Lucho chce albo chciał grać 4-2-3-1 albo 3-5-2 albo 4-2-2-2. Pomysłów od groma ale co z tego?

5

Patrząc na ostatni mecz Alvesa dałbym szansę Montoyi ;)

0

Przeciez Ivan to Nie DM.

5

za Laporty Barca wygrała wsio.

0

Liczę cały czas na to, że kiedyś przejdzie do nas Danilo. MISZCZ.

0

Nie kupiliśmy go bo ma szaleńczą klauzule w kontrakcie.

0

Wygrany mecz 2-0. Rok temu dostaliśmy w bęcki 2-1. Cieszę się z tego rewanżu.

0

Nie mogłem wczoraj patrzeć na tego Alvesa. A pomyśleć, że tak blisko nas był już Cuadrado.
Zajebiaszczą opcją byłoby mieć w składzie Danilo. Genialny prawy obrońca.

0

Szara masa.

1

Nawet ja, kaleka bez nóg bym zagrał lepiej od Alvesa.

1

Przecież się non stop zmieniają w trakcie meczu.....

0

Dogorywa z balkonikiem.

0

Dzięki tym odpoczynkom ma takie asysty ;)

0

Daj chłopakowi czas. Alexis też miał trudne początki. Suarez to wielki piłkarz, tak samo jak Alexis, ale różnic jest od groma. Szczególnie patrząc na kreatywność.

1

Suarez gra wszędzie, tak samo jak Messi. Najbardziej skrzydła trzyma się Neymar.

3

nie chaos tylko burdel.

5

Bartra zaliczył asystę roku.

1

Parówka jest jadalna i podwawelska jest jadalna, po cholerę przepłacać jeżeli to i to można zjeść?

0

To jest jakaś masakra. Jeżeli Lucho nie ogarnie ich do końca rundy jesiennej to będzie trzeba się modlić o 3 miejsce w lidze. Później już może być za późno.

1

To co robi Alves to jest jakiś ku**a Meksyk.

0

Gotze to laluś. A Reus to Reus. Czyli... ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?