0

Ciekaw jestem czy Messi, Suarez i Neymar zagrają razem od pierwszej minuty. Coś mi mówi, że niestety zagra Pedro. Ale nie chcę wykrakać. Chłopaki muszą się ze sobą ogrywać!

0

To jest inwestycja na przyszłość. Zobaczysz co będzie z Arsenalem za 4-5 lat ;)

1

Na żadnym. Ewentualnie multitransmisja na Canal+ Family 2

0

Hmm. On to ma takiego pecha, że powinien w domu na fotelu grzecznie siedzieć. Tylko broń Boże na bujanym, bo się jeszcze wypieprzy.

0

Wyczuwam, że zagra Douglas. Dobrze byłoby go zobaczyć. Albo Montoyę. Chociaż co do tego drugiego już straciłem chyba wszystkie nadzieje. Następny mecz dla Barcy zagra pewnie w 2019 roku jak już go odkupią.

0

o tym to już wiadomo chyba od dwóch tygodni xd

0

Główną przyczyną tej kontuzji jest ponoć trening.

0

Może mi ktoś przypomnieć czy jest podana dokładna data grudnia, jeśli chodzi o decyzję TASu?

0

Znów patrzę się na oceny i zadziwiam jak to możliwe, że Xavi ma wyższą ocenę od Rakitica.

0

Chciałbym zobacz miny wszystkich osób, które skazywały Barcę na porażkę :)

0

Mundo wcale lepsze nie jest xd Wszystko to takie pismaki na skalę onetu

0

Fakt, wykorzystał je wzorowo.

13

Co Wam powiem to Wam powiem :D Ale dzisiaj wyjątkowo nie było artykułu o możliwości pobicia rekordu Zarry przez Messiego, a Leo dał radę. A gdy te artykuły były Messi nie strzelał nic. Jaki z tego wniosek?
Messi niepotrzebnie czyta fcbarca.com, bo nie wytrzymuje presji.

2

Cudowny mecz Barcelony. Grali jak z nut. Xavi trochę mnie drażnił, widać po wejściu Rafinhi jak wszystko się nagle ożywiło i wyglądało zupełnie inaczej.

0

Busquets się w końcu ogarnął i coś tam gra. Bardzo mnie to cieszy. Co prawda bardziej w destrukcji jak rozegraniu, ale lepszy rydz niż nic. Ostatnio obie te kwestie leżały.

0

Mathieu jest szybszy od Alby.

0

Sevilla mnie trochę zawiodła. Albo Barcelona jest skuteczna w destrukcji w zarodku :) Oby.

0

Po co te uszczypliwości i przeglądanie komentarzy? o.O Ogarnij się

1

Eeeej właśnie! Czemu nie było tematu, ze Messi z Sevillą może pobić rekord? :D:D:D

1

Pedro Munir dwa bratanki, i od trybun i od ławki :P

0

mnie najbardziej zaskoczył brak Munira :D

0

Mam nadzieję, że facet się w końcu przełamie i zagra choć jeden dobry mecz. Tak dla odmiany.

1

Wyczuwam dzisiaj remontadę i debiutanckiego gola Suareza :) Czas, zeby się w końcu rozstrzelał ;D

2

Jakby powiedział mistrz Yoda, brak wiary u was dostrzegam

0

tak i w worku przyniesie Ci zestaw Nuneza z Rosellem zamiast rózgi.

0

przecież to jakiś fail xdAle nie ukrywam :D Pośmiałem się !

0

Zobacz mecz z Realem chociażby. Przytoczyłeś jeden mecz. Gdyby nie Mascherano to w Madrycie byś zarobili chyba 5 z tyłu.

1

Jest już może lista powołanych?

12

Hola hola, Mascherano ostatnio czyścił lepiej od Vanisha.

1

No! Skoro niemożliwe stało się możliwe, to może Mascherano na DM zawita :D
a nie... zaraz zaraz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?