0

LEGENDA !

1

Gdyby Pedro strzelił, to siedziałbym na stojąco

0

czemu xd? To podania a nie strzały :D

0

Cóż żeś Pedro trenerowi zrobił, że Ci wbiec na boisko w drugiej połowie pozwolił? :D

0

Ile trwa transmisja Barcy na multi? 3 minuty? i co jaki czas?

0

Oooo, nie w takim meczu ;) Zapomnij ! Już wolę tego Adriano tam chyba jak Pedro.

0

Tak, przez 21 minut.

0

Dostał żółtą kartkę przez którą nie zagra.

0

Ciekawi mnie czy z PSG zagra Douglas czy Montoya. Jak wiadomo Alves opuści ten mecz.
Z jednej strony, Douglas mógłby się wykazać, albo upewnić nas w przekonaniu :D
Z drugiej zaś, Montoya może zyskałby w oczach trenera.

0

Przy obecnej kadrze nikt na ten numer nie zasługuje.

7

Wielbiony przez większość z Was Benatia dostał czerwoną w 21 minucie. W TAKIM MECZU...

0

Pedro udowodnił niestabilność formy. (...?)
Im szybciej zejdzie, tym większa szansa na manitę, kolejne wysokie zwycięstwo będzie dobrym prognostykiem

0

Ogląda ktoś na drakuli?
Czy tylko mi zacina transmisję co jakiś czas na kilka sekund? I o zgrozo głównie przy sytuacjach bramkowych albo powtórkach fauli?

2

Ależ Messi zapodał podanie

0

Alves, Bóg Cię ukaże za zbicie mu okna.

0

Też mnie to boli, ale pozostaje tylko zrozumieć :)

0

Dzisiaj chcę zobaczyć Pedro gryzącego trawę, Suareza gryzącego trawę, Bartrę gryzącego trawę i Messiego gryzącego trawę pobijającego rekord :)

0

Dobrze, ale czy to, że jeden mecz Barcelony nie leci to znaczy, że nie jest to uprzywilejowana pozycja? Rozumiem ból gdyby nie leciał mecz ligowy... Ale to jest liga mistrzów, w dodatku faza grupowa. Kibicom innych drużyn też się chyba należy jakiś ukłon prawda?

0

Czyli gramy w dziesiątkę :D
Chociaż nie ukrywam, że ostatnie Pedro coś tam stara się grać.

0

A, coś czułem, że nie zagra Neymar tylko Pedro.
Cieszy Mascherano na DMie :D

0

To, że jest wszystko nie znaczy, że będą puszczać wszystkie mecze.
Tak to by musiało być 30 kanałów sportowych, żeby puszczać wszystkie mecze ligi angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej.
Jeden mecz nie leci i robicie z tego wielką tragedię. Co mają powiedzieć kibice Spursów gdzie, nie za każdym razem puszczają ich mecze ligowe.

0

Pytanie czy mówili Ci o meczach ligowych czy o Lidze Mistrzów ;)
W przypadku tego drugiego nigdy nie było pewne czy poleci Barcelona.

0

Nie wiem jak niektórzy z Was mogą obstawiać wynik :D
Niedawno spisywali Barcę na straty w meczu z Sevillą, a teraz piszą wyniki po 18-0 ... :P

0

ja się nie moge z tego przestać śmiać od kilku dni :D
Chyba jedyny fake, który mnie bawi ;p

0

To ja nie wiem jakie Wy macie pakiety jak płacicie ponad 100 zł. Ja od już bardzo dawna najpierw miałem Cyfrę teraz nc+, płacę 70 zł i nie ma co marudzić.

0

Nie za bardzo rozumiem co ma jedno do drugiego. Przecież wyjazd na Cypr będzie ciężki. PSG tam zremisowało.

0

Po to, że na chwilę obecną jest lepszym bramkarzem od ter Stegena.

0

na betclicu jest cashback. na STSie też?

0

Siemanko.
Mam chrapkę na obstawianie meczy online. Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie sie najbardziej opłaca i oferty których stron z zakładami są najbardziej opłacalne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?