jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie w rytm nie w takt
ale bawi mnie i tak.
0
Baaaardzo podoba mi sie ten skład :D! Supcio
0
Po to żeby się dziwić, że bez półksiężyca! :D
4
https://x.com/barcastuff
Tu sa składy najszybciej. Przestańcie spamować z pytaniami gdzie składy.
0
Mam nadzieję, że Doug (:D) się pokaże z dobrej strony.
2
bierze dziw że bez półksiężyca.
1
Nie no, myślę że mamy szansę wygrać. Huesca raczej nas tak nie rozgromi :):P
2
Ciężko nie pamiętać. Niesamowity był
0
Szkoda mi go trochę. Bogu ducha winny chłopak.
Mam nadzieję, że zatka kiedyś wszystkim napinaczom mordki.
0
0
Chwytaj plusa powiedziałeś
A LOLowi nic nie dałeś
0
Possible line-up (vs Huesca): Masip - Douglas Bartra Ie Adriano - SergiRoberto Samper Rafinha - Sandro Munir Pedro #fcblive [md]
0
brakuje Songa :D
0
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Potrzebujemy lidera w pomocy z prawdziwego zdarzenia. Koke moim zdaniem nawet aspiruje, aczkolwiek wydaje mi się mało realne kupno tego piłkarza. Tym bardziej że w sierpniu podpisał nowy kontrakt. Cena by opiewała w granicach 40 mln.
0
Nie no oczywiście, że tak :)
Moim zdaniem zaprezentował się po prostu gorzej, niżeli zdaniem redakcji.
DLA MNIE (!) ocena 5,5 jest za wysoka. Ale każdy ma prawo do swojego zdania :)
0
Jeżeli moje zdanie i opinia jest dla Ciebie biadoleniem to w porządku. Kwestii "bądź sezonowcem gdzie indziej" nawet nie skomentuje, bo jest w takim stopniu żałosna, że szkoda klawiatury.
0
A dodales do tego fundusze z budżetu? Mieliśmy z samego budżetu 60 czy 80 mln.
0
Jak nie ma funduszy. Co Ty opowiadasz? O.o
0
Marzenia ;) niestety.
0
Zarząd z każdą wypowiedzią mam wrażenie że coraz bardziej się pogrąża.
0
Nie licząc bramki nie było pozytywów w jego grze.
0
To 5,5 dla Sergio to zasługa za bramkę jak rozumiem? Facet zagrał beznadziejnie. Ocena 4 moim zdaniem by lepiej odzwierciedlala. 3 za samą grę która pozostawiala wiele do życzenia i 1 za bramkę, notabene mega przypadkowa i szczęśliwa. Busquets jest makabryczne bez formy. Javier go przycmil.
0
Ja się nie mogę doczekać na włączenie do pierwszej drużyny Halilovica
0
ter Stegen musi grac.
0
Order zasługi sprzedania Polski UE im. śp. Lecha Kaczyńskiego
0
Nie no nie przesadzaj. Moim zdaniem zagra Xavi z Rakiticem. Suarez na bank będzie grał.
0
Trzeci komplet to ten żółty jak dobrze rozumiem?
2
Zubizarreta to Judasz
7
Wyjazdowa jest ok. Ale komplet domowy to jakaś porażka. Cóż, pieniądz zaczyna już zabijać kulturę futbolową. Bardzo sukcesywnie jak sie ostatnio przekonujemy...
0
Wątpię, żeby Cruyff objął stery w Barcelonie. Ale na pewno jego powrót byłby czymś mega zjawiskowym.