0

nie w rytm nie w takt
ale bawi mnie i tak.

0

Baaaardzo podoba mi sie ten skład :D! Supcio

0

Po to żeby się dziwić, że bez półksiężyca! :D

4

https://x.com/barcastuff
Tu sa składy najszybciej. Przestańcie spamować z pytaniami gdzie składy.

0

Mam nadzieję, że Doug (:D) się pokaże z dobrej strony.

2

bierze dziw że bez półksiężyca.

1

Nie no, myślę że mamy szansę wygrać. Huesca raczej nas tak nie rozgromi :):P

2

Ciężko nie pamiętać. Niesamowity był

0

Szkoda mi go trochę. Bogu ducha winny chłopak.
Mam nadzieję, że zatka kiedyś wszystkim napinaczom mordki.

0

0

Chwytaj plusa powiedziałeś
A LOLowi nic nie dałeś

0

Possible line-up (vs Huesca): Masip - Douglas Bartra Ie Adriano - SergiRoberto Samper Rafinha - Sandro Munir Pedro #fcblive [md]

0

brakuje Songa :D

0

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Potrzebujemy lidera w pomocy z prawdziwego zdarzenia. Koke moim zdaniem nawet aspiruje, aczkolwiek wydaje mi się mało realne kupno tego piłkarza. Tym bardziej że w sierpniu podpisał nowy kontrakt. Cena by opiewała w granicach 40 mln.

0

Nie no oczywiście, że tak :)
Moim zdaniem zaprezentował się po prostu gorzej, niżeli zdaniem redakcji.
DLA MNIE (!) ocena 5,5 jest za wysoka. Ale każdy ma prawo do swojego zdania :)

0

Jeżeli moje zdanie i opinia jest dla Ciebie biadoleniem to w porządku. Kwestii "bądź sezonowcem gdzie indziej" nawet nie skomentuje, bo jest w takim stopniu żałosna, że szkoda klawiatury.

0

A dodales do tego fundusze z budżetu? Mieliśmy z samego budżetu 60 czy 80 mln.

0

Jak nie ma funduszy. Co Ty opowiadasz? O.o

0

Marzenia ;) niestety.

0

Zarząd z każdą wypowiedzią mam wrażenie że coraz bardziej się pogrąża.

0

Nie licząc bramki nie było pozytywów w jego grze.

0

To 5,5 dla Sergio to zasługa za bramkę jak rozumiem? Facet zagrał beznadziejnie. Ocena 4 moim zdaniem by lepiej odzwierciedlala. 3 za samą grę która pozostawiala wiele do życzenia i 1 za bramkę, notabene mega przypadkowa i szczęśliwa. Busquets jest makabryczne bez formy. Javier go przycmil.

0

Ja się nie mogę doczekać na włączenie do pierwszej drużyny Halilovica

0

ter Stegen musi grac.

0

Order zasługi sprzedania Polski UE im. śp. Lecha Kaczyńskiego

0

Nie no nie przesadzaj. Moim zdaniem zagra Xavi z Rakiticem. Suarez na bank będzie grał.

0

Trzeci komplet to ten żółty jak dobrze rozumiem?

2

Zubizarreta to Judasz

7

Wyjazdowa jest ok. Ale komplet domowy to jakaś porażka. Cóż, pieniądz zaczyna już zabijać kulturę futbolową. Bardzo sukcesywnie jak sie ostatnio przekonujemy...

0

Wątpię, żeby Cruyff objął stery w Barcelonie. Ale na pewno jego powrót byłby czymś mega zjawiskowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?