0

Teraz chcecie go sprzedać, a za 3 miesiące będzie zupełnie odwrotnie :)

2

"Przepraszam za terminarz co w tym roku był. Trener Wasz wspaniały był przez niego zły, że jeden dzień mniej w roku odpoczynku miał, gdyby było inaczej wszystko by wygrał " ;D

0

Pisali o tym już w Porannym Przeglądzie.

0

A Denis czasem nie uciekł na dwa lata??

0

TVP Sport pewnie.

0

Niee? Jakie on może mieć poglądy? Napisałem o podejściu a nie poglądach ;)
Koleś nie ma nic zupełnie do powiedzenia, to dopierdzieli jakąś głupotę byleby zaatakować. Krew z krwi Szumlewicza....

0

Ja obstawiam raczej koniec stycznia. Może i zdąży, ale od razu w nieziemskiej formie to na bank nie będzie.

0

Uwielbiam takie merytoryczne komentarze jak Twoje :)

0

Typowe lewackie podejście ;)

0

Generalnie to będzie to na pewno kozacki mecz.
Cokolwiek by się nie stało to będzie dobrze. Jeżeli przejdziemy - super.
Jeżeli odpadniemy - niesmak pozostanie, ale może w końcu lud się obudzi i zacznie grać. Bo ewidentnie maja problemy z motywacją. Nie wszyscy, ale zdecydowana większość.
Czasami potrzebny jest mocny kopniak w dupę, żeby się otrząsnąć.

0

Ale niebawem będzie 1/8 LM więc nie wiadomo.

2

Jakkolwiek by na to nie spojrzeć to Real trafił na najłatwiejszego z możliwych rywali a Barca na najtrudniejszego :)

0

Zbyt dużo tych "przypadków" ostatnio.

1

No w ćwierćfinale Real trafi zapewne albo na Bazyleę albo na Porto :D
Perez na pewno im załatwi łatwą drogę do finału :)
Ciekawe czy opłaca też TAS, zeby podjął decyzję żeby Barca nie mogła transferów dokonywać .

0

Jesteś tak zabawny, że aż żenujący.

18

Dziwne ze Perez nie prowadzi losowania.

1

Aaaa, no to spoko ;) Ja tam liczę na Arsenal :)

0

Skąd Wy macie informacje, ze Real trafił na Schalke? o.O Przeciez losowanie jest o 12

0

Ale Suarez gra na środku schodząc na skrzydło i na skrzydle schodząc do środka, robi w ten sposób miejsce Messiemu i ściąga na siebie obronę rywala.
Dodajmy, że Suarez praktycznie nie był z zespołem na zgrupowaniu przedsezonowym przez karę, to też swoje robi. Gdy tylko skończyła mu się kara, wszedł na maksymalne obroty. Po prostu potrzebuje czasu.
Tylko błagam, nie mów, że mecze sparingowe z Barceloną B miały sprawić, że będzie gotowy na 100% :P

0

Nie no, bardzo dobry to nie przesadzajmy ;D Aczkolwiek niejednokrotnie pokazywał swój kunszt.
Może inaczej, pokazał, że będąc dziewiątką, przychodząc z innego klubu czy to ligi włoskiej (której nienawidzę), czy angielskiej czy jakiejkolwiek, okres adaptacji niektórym przychodzi łatwiej, niektórym ciężej. Ibra grał całkiem całkiem, aczkolwiek, porównując z tym co gra teraz w PSG, to oczywistym wnioskiem jest to, że we Francji gra lepiej. Zdecydowanie lepiej.
Wiele jest przykładów z takimi piłkarzami w Barcelonie. Mój tata często mówi, że do Barcy przychodzą najlepsi, by przestać być najlepszymi. To samo było z Henry'm. Też genialna dziewiątka, która stała się skrzydłowym.
Może faktycznie coś w tym jest.

1

O Boże.....
Litości

7

Nie był za słaby, tylko nie chciał się podporządkowywać Messiemu, jak chciał Guardiola.

0

Miał, albo jeszcze ma, mega odstraszającą klauzulę. O to chodziło z czego kojarzę.

1

Ojaaa ! Uwielbiam to !!!!!!! Jeden z moich ulubionych prawych obrońców. Od dawna pisałem, że byłby genialnym rozwiązaniem.

0

Ja z niedowierzania przeczytałem aż 2 razy. Nie przypominam sobie takiej ankiety do tej pory :P

0

Xavi moim zdaniem jedyne co robi na boisku to podaje do najbliżej ustawionego partnera, albo dość często nieudanie przerzuca, albo zatrzymuje akcje.
Rafinha podczas jednego meczu wyprowadził sam więcej kontr, niżeli Xavi od początku sezonu. Może nawet włącznie z poprzednim sezonem.
Rafinha moim zdaniem, jeżeli oczywiście nadal będzie się tak rozwijał, ma szansę być drugim Iniestą. A przynajmniej zbliżyć się do niego. Choć szczerze powątpiewam w to, aby w najbliższych lata pojawił się taki piłkarz jak Blada Twarz. Moim zdaniem jeden z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej.

0

Wolałbym oglądać razem Iniestę z Rafinhą niż albo Rafinhę albo Iniestę. W tej chwili chyba mają najwięcej do zaoferowania.

0

Wow, Messi dogania Rakitica. Ciekawe których prześcieradeł to sprawka :P

0

Albo dziwne tłumaczenie, albo barcastuff kłamie.

1

To pograj w Football Managera :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?