0

@Hosh Nieprawidłowe użycie słowa "bynajmniej" nie sprawia, że zdanie nabywa ironicznego, lub sarkastycznego wydźwięku

0

@Ojciec5tkidzieci
"W każdym bądź razie bynajmniej próbował wyprowadzić nas na prostą,"

Nie "bynajmniej" a "przynajmniej", jeśli już w tym wątku dbamy o poprawność wyrażania się w ojczystym języku.
https://www.nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/ojczysty-dodaj-do-ulubionych/ciekawostki-jezykowe/bynajmniej-

1

Jeszcze jeden wypadnie i Lenglet będzie miał wreszcie okazję okazję pokazać za co bierze pieniądze :)

0

Nie ma co drzeć szat. Jak się okaże, że odpalił, to za rok wróci lepiej przygotowany do gry.
Jeśli nie - to chyba te 20mln można będzie wyciagnąć

0

Czy to jest ten sezon, że Lewy musi zagrać określony % minut, aby kontrakt automatycznie się przedłużył o rok ?
Mam nadzieję, że Flick o tym wie :)

1

Facet dzięki Barcelonie ustawił się do końca życia...

0

@RoberDzik Lenglet

0

"Operacja jest skomplikowana, ale Barça ma sprzymierzeńca na najwyższym poziomie: agenta Jorge Mendesa."

Który zapewne wypisze czek i wpłaci klauzule za Barce :)

13

Sędziowie w Hiszpanii to dno, ale Real TV to dno i metr mułu.

0

@yzyr No to sie zgadzamy, że zależy to bardziej od psychy i zachowania, niż koloru skóry i reprezentowanego klubu

0

@yzyr Bellingham tez miał ten problem ?

0

@Dejmet A teraz zawodnik ma 36 lat i może grać mocnym klubie jednaj z mocniejszych lig świata.

0

@yzyr "Każdy jest rasistą" ? Ciekawe spostrzeżenie...
No to który zagraniczny piłkarz ma taki problem jak Dżunior ?

3

@yzyr Jeśli ktoś jest rasistą, to na to nie patrzy. Więc to nie stadiom Valencji "rasistowski", tylko Vini jest dzbanem...

17

Tu nie chodzi o o to, że stadion Valencjj jest "rasistowski", tylko o to, że Vinicius ma coś nie tak pod deklem, prowokując rywali i ich kibiców.
Lamine to zupełnie inna klasa.

1

@Ziemny A ile grał ?
Zabaczymy w tym sezonie pod nowym trenerem.

36

@Ziemny To musi mieć dużego farta w życiu, , skoro mimo swojej ślepoty podał piłkę w punkt Yamalowi i dzięki temu skończył mecz z asystą :))

0

@Patryk1899 Wrócą Gavi i Fermin, a Pedri do pełnej dyspozycji to naturalną koleją rzeczy Bernal trafi do rezerw.

3

No i dobrze.
Jeśli pracę trenera w trakcie meczu można ocenić jakością zmian i odmianą obrazu gry po przerwie, to dziś Flick na duży plus.
Nastawienie po przewie było zupełnie inne i mam nadzieję, że czasy, kiedy regularnie w ciągu 5 minut drugiej połowy dostawaliśmy bramkę już nie wrócą.

Szkoda niewykorzystanych sytuacji pod koniec meczu, bo Valencia siadła fizycznie i można im było do najmniej jedną bramkę klepnąć

8

Lewy rozpoczyna marsz po Trofeo Pichichi !

0

Zastanawiam się, jak słaby musi być Eric, skoro Flick wystawił Martineza....

2

Na obecną chwilę ta drużyna wygląda jak połapana sznurkiem i taśmą naprawczą.
To, co gramy w obronie (i tyczy się to też MATSa) to nieśmieszny film.
Oj ciężkie będą pierwsze kolejki, ciężkie...

3

@626 wybitnie defensywne ustawienie xD

13

Z Ferminem Raków Częstochowa byłby potęgą...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fermin wchodzi w pole karne jak rasowy napastnik

0

@szymonekk Yamal LS ? Ile on minut zagrał na LS ?

1

@Tomek54321 Ale Athletic go nie sprzeda taniej. Tylko właśnie dlatego, że Barca chce taniej, potem ktoś tworzy takie newsy o "nagrywaniu filmu na siłę"

2

"Zgodnie z tymi informacjami piłkarz miał zostać zmuszony do nagrania tego filmiku, a przynajmniej ma wynikać to z nacisków jego otoczenia, bo on sam zawsze chciał przejść do Barcelony i grać z Lamine Yamalem."

Ale jaki to problem ?
Oświadcza to w Bilbao, zgłasza się się Barcelona, wpłaca klauzulę i po sprawie.
Tylko mnie się ta historyjka nie klei ?

0

@KibicBarcy84 A.. na krechę, to jeszcze gorzej, bo jak pojawi się jakaś transferowa okazja, to my będziemy jeszcze na kolejną ratę zbierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?