fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiedziałem, że jak zaczną grać w 10, to nasza gra się skończy, bo skończy si przestrzeń.
Nie rozumiem, dlaczego tak mało grają do Yamala, który gra na obrońcę z kartką.
2
@pluszek "Facet nic nie potrafi zrobić pozytywnego w kraju, czekają nas podwyżki cen żywności, prądu, gazu,"
Czyli tak, jak przez ostatnie 2 lata ?
0
Raczej o powrót Balde do składu :)
0
@AlexDark00 ZP determinuje bycie "najlepszym w historii" ?
To co Ty robisz teraz z logiką ?
1
@AlexDark00 A z Lewego tu się robi najlepszego w historii ?
0
@AlexDark00
Ale Messi to D10S i wiesz że poza Twoim zasięgiem.
Ale jak mogło się udać drewniamemu Lewemu...?
1
@AlexDark00 "Dokładnie, zazdroszczę drewnianemu napastnikowi, a najlepszemu piłkarzowi w historii (Messiemu) nie. Większe k**wy z logiki nie da się zrobić, gratuluję."
No właśnie to jest logiczne. Jest tak samo drewniany, jak Ty, ale miliony euro zbiera on, nie Ty...
3
Dobre wyjścia z drugiej linii na pozycję do strzału, oby tylko patrtnerzy z tyłu to wykorzystywali.
Czasem brakuje mu precyzji w rozegraniu, czy dośrodkowaniach
13
W tym miejscu chciałbym napisać parę ciepłych słów o tych... których nie znamy, czyli trenerach i kadrze z La Masii. I podziękować za ich pracę.
Dziś w ważnym i zapowiadającym się na ciężki meczu przewinęło się pięciu młodych zawodników wychowanych przez klub.
Jedni byli w podstawie, inni zagrali epizodyczną rolę, ale było ich PIĘCIU.
Gdzie klub, który na dzień dzisiejszy jest kilka pkt przed nami wystawia w składzie jednego Hiszpana.
Mam nadzieję, że to będzie nasz siła i zanim odzyskamy płynność finansową to oni dadzą nam wiele trofeów.
38
Wystawić na Metropolitano dwóch 17-latków w obronie i wyjechać na "0" z tyłu - bezcenne.
Oczywiście MATS też bezcenny :)
3
@AlexDark00 "Ludzie piszący o klasie Lewego bo podał zamiast strzelać niech sobie przypomną "
Tak, jak miał 10 lat, to wyrzucił w lesie papierek po PrincePolo
0
Czuję, ze będzie słabo bez Yamala, no ale kiedyś odpocząć musi.
Może wejdzie na podmęczonych gospodarzy.
Nam nadzieję, żę młodzi w obronie dadzą radę !
2
Pisowski były minister MAriusz Błaszczak oburza się jak mały grant dostała Polska z programu ASAP (wsparcie produkcji amunicji), ale jakoś nie potrafi wydukać z siebie, dlaczego tak duży i wysunięty na wschód kraj, jak Polska wnioskował tylko o 11mln zł z 500mln, jakie były do wzięcia :) :)
https://pbs.twimg.com/media/GI3uNZMXcAAu_LG?format=jpg&name=large
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@draxidox Połowa LR wierzy w mityczne "wina Tuska"
:)
12
"ale jeśli zaczynasz od Chiringuito i co ty tam jeszcze powiedziałeś? I Jugones ha ha. To terytorium wroga. Znaczy nie wroga, bo ja nie mam wrogów. "
Złoto :)
2
@Wilku05 A co mial zrobić Tusk, skoro termin upływania składania wniosków mijał 13 grudnia, dokładnie wtedy, kiedy powstawał jego rząd ?
Gdyby pisowcy nie zmarnowali miesiąca tworząc niby-rząd (a w międzyczasie paląc dokumenty i zmieniając umowy "Swoim" w spółkach SP) to może wnioski byłyby napisane lepeij:
@PGZ_pl
był przez
@MAPGOVPL
odpowiednio instruowany, jak wnioski należy przygotować oraz na jakie aspekty zwracac uwagę. Mimo to wnioski jakie złożył PGZ, poza DEZAMETem, nie zdobyly nawet połowy punktów (29.5/60) i nie zostały nawet zakwalifikowane do grupy wnioskow rezerwowych.
0
Mogłoby tylko Atletico nie mieć tak łatwo w kontekście KMŚ.
6
Sergi Roberto ma już plan na 1/4
:)
0
@sorantor Przecież oni w półfinale trafią na ManC/Real
0
Fajna drabinka do finału - bez Bayernu, MAnC i Realu :)
0
Tak jak chciałę em - PSG i rewanż u siebie
3
@TheNekro94 "Karać sprawcę - nawet więzieniem, ale nie całą rodzinę. "
Ale więzienie (dajmy na to roczne, nie mówiąc o dłuższym) to dla tej rodzimy większa strata (finansowa+emocjonalna), niż przepadek 14-letniego (średnia w PL) samochodu o wartości około 20tys zł
0
@Albatros "To w sumie bez sensu xd zawsze można powiedzieć że to nie twoje auto i jechałeś czyimś, "
Taa, a w dowodzie rejestracyjnym Twoje nazwisko, a z żoną wspólnota majątkowa...
10/10 :)
3
@Czarny_ck Jak to nie ? Cyrograf podpisał ?
Najwyżej dany trener może gro skreślić na kolejne mecze, ale trenerzy się zmieniają
Kroos też odmówił gry w Katarze, teraz zagra.
6
Brawo. Przynajmniej uczą się na błędach.
1
@against_modern_football
"już kilka razy tak miałem że podchodzi ukrainiec gada coś po swojemu czy po rusku i zdziwiony że nie wiem o co mu chodziu"
Ale co to ma do dzieci ?
Dzieci będą dwujęzyczne
0
Liczę na PSG...
1
@Comentateiro I dlatego pod Biedronkami powstają punkty ładowania EV - Żeby "klasa biedna" mogła swoje eletrowozy podładować :)))
W Biedrze kupują ci, co lubią kupować tanio, więc są tam też pańcie, co podjeżdżają elektrycznym Mini, lub Fiatem 500.
Podobnie z Niemczech pod Aldikiem