fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mecz typu wygrać i zapomnieć. Pewnie większość była już myślami przy wtorku...
0
Gra się zacznie, jak FdJ i Pedri wejdą...
Fajnie byłoby strzelić gola i zmienić Cubarsiego na Faye
21
Ciekawy skład. Od niepamiętnych czasów ławka silniejsza niż wyjściowy :)
0
@Kamiloos Ale daj mi film a nie zdjęcie :)
Bo zdjęcie może pokazywać sytuację na 0,5s przed kontaktem (perspektywa nie pozwala ocenic odległości pomiędzy butem Cancelo, a nogą Mbappe).
Film zaś pokaże impet uderzenia - przy "centralnym" uderzeniu noga Mbappe powinna odskoczyć na kilkadziesiąt centymetrów.
Biali widzę zawsze mądrzejsi od sędziów....
2
Taka ciekawostka - nie zwróciłem na to uwagi podczas oglądania meczu, ale podczas skrótów już tak.
Komentator po golach dla PSG darł sie, jak oszalały, po golach dla nas trochę mniej... :)
0
@Kamiloos
Nie - sprawdź sobie definicję słowa CENTRALNIE.
Tam się nic nie "rozszerza", bo właśnie to powoduje, że piszesz bzdury
Istota była taka, że nawet VAR nie zareagował - a to on zwraca sędziemu uwagę za nadmierną ostrość w grze.
W tym przypadku pisanie o "łysym" , któty wywali PSG z LM jest taka właśnie bzdurą.
Ale oczywiście wciąż możesz mnie przekonać - podaj linka do video w którym widać jak noga Cancelo trafia centralnie w nogę Mbappe
5
Poprawa gra jest widoczna i bierze sie z widocznej poprawy kondycji i fizyczności.
Dziś nasi przebiegli więcej km i nie widać było po nich, żeby oddychali rękawami.
Mam nadzieję, że rewanż także będzie należał do nas.
3
@Kamiloos Przecież to Azjata wpadł na Cancelo i nawet nie miał do sędziego pretensji, a pisząc, że atak Cancelo był CENTRALNIE na mogę Mbappe, dowodzisz, że nei rozumiesz znaczenia tego słowa...
8
Jeśli Pedri i FdJ złapią formę i zdrowie nie zawiedzie, to możemy mieć bardzo udaną końcówkę sezonu...
Jest kim rotować w pomocy
0
@Kamiloos A to sędzia popełnił dziś jakieś błędy ?
a chwilę obecną PSG z LM wywalają bramki Raphinii i Cristensena
28
Araujo szef !
Ten moment, kiedy wjechał przed Barcolę blokując jego strzał to interwencja sezonu
2
Xavi dwunastym zawodnkiem Barcy :)
7
Po prostu mądra gra.
W paru sytuacjach można by zachować się lepiej (jak choćby Yamal w ostatniej kontrze), ale cieszy spokój i koncentracja z tyłu.
Oby tak dalej,
11
@HighestInTheRoom Ortega dramat ? Bo puścił dwa gole po rykoszetach, które nie dały mu szans ?
3
Widzę, że Haalland chodził na ten sam kurs dla magików, co Lewy - też potrafi zniknąć na cały mecz
11
Dzisiaj Guler na Santiago - ławka i popcorn
Jutro Yamal i Cubarsi w wyjściowym na Parc des Princes
No, ale rodzinka dostała parę baniek, to nawet popyskować nie można...
2
Wynikiem 3:3 jutro też bym nie pogardził :)
10
Ale trzeba powiedzieć, że francuski sędzia dzisiaj TOP.
Nie wychodził przed szereg, pozwalał grać, niedościgniony wzór dla LaLiga :)
0
Z Erlingiem zamiast Lewego bylibyśmy w tym samym miejscu, w krórym jesteśmy...
1
Jakiego biali mają farta, to głowa mała. Dwa dooopiate strzały, dwa rykoszety, dwa gole...
1
@ObiwanKenobi Środowisko LGBT mnie nie interesuje, z prostej przyczyny - nie zapisałbym syna do organizacji prowadzonej przez członków LGBT.
Obecność takich indywiduów w klerze jest jednak godna potępienie, bo powinny być osobami godnymi najwyższego zaufania, a tymczasem są przez hierarchów chronieni:
https://vibez.pl/wydarzenia/ksiadz-skazany-za-posiadanie-dzieciecej-p-rnografii-trafil-do-innej-parafii-6997318675856064a
https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/ksiadz-oskarzony-o-pedofilie-zostanie-dyrektorem-jest-spokrewniony-z-biskupem/dkmsby4
https://goniec.pl/ksiadz-skazany-za-pedofilie-przeniesiony-do-innej-parafii-rodzice-zyja-w-strachu-zlozyli-sprzeciw-kb-29021
https://oko.press/ksiadz-molestowal-rekolekcje-ksiadz-pedofil
Na szczęście kler ma coraz mniejszy kontakt z dziećmi, bo coraz mniej ich w kosciołach, religiach itp
0
@ObiwanKenobi Nic ni policzyłeś, bo nie wiesz, ile liczy społeczność LGBT i jaki % ma wyrok.
A liczba tych wyroków tylko rośnie
Podejrzewam, że to co wiemy o pedofilii o Kościele, to tylko wierzchołek góry lodowej...
0
@ObiwanKenobi
Nie wiem, Ty policz, bo to Ty wysuwasz tezy.
Natomiast fakt pozostaje faktem, że na liście współczesnej pedofili brakuje wielu prawomocnie skazanych duchownych
0
@ObiwanKenobi "to może jeszcze raz zapytam czy to nie prokuratura i sądy mają zajmować się przestepstwami? Czy to nie tam się składa zawiadomienia?"
No i się zajmują - a to tylko okres PRL
https://www.rp.pl/kosciol/art38486041-tylko-w-rzeczpospolitej-zaktualizowana-lista-ksiezy-podejrzanych-i-skazanych-za-przestepstwa-seksualne-w-czasach-prl
Wiele spraw ukręconych - czy to przez wycofanie się oskarżycieli, czy to dzięki podjęciu przez podejrzanych księżulków współpracy z bezpieką.
To co się dzieje teraz to jeszcze większe bagno
W ciągu dwóch lat - jedna diecezja:
Ksiądz z Sosnowca zabija kleryka, popełnia samobójstwo
Księżulkowie z Dąbrowy Górn. robią imprezę z "pracownikiem seksualnym", a kiedy ten traci przytomność nieśpieszno im do wezwania pogotowia
W mieszkaniu księdza Sosnowca wezwane służy zastają nieprzytomnego mężczyznę, krwawiącego z nosa, w wyniku przeszukania, ujawniony zostaje biały proszek.
Współczesna przypadki:
https://www.google.com/search?q=zarzut+pedofilii+dla+ksi%C4%85dza&oq=zarzut+pedofilii+dla+ksi%C4%85dza&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOdIBCDYyOTVqMGo0qAIAsAIB&sourceid=chrome&ie=UTF-8
2
@Polaco9
to masz o KPO :
https://www.polskieradio.pl/399/7975/Artykul/3360039,komisja-europejska-rozpoczela-procedure-zatwierdzajaca-ostatecznie-wyplate-pierwszej-transzy-z-kpo
Co do sądownictwa masz rację - PiSlam przez 8 lat tak to zagmatwał, że 8 tygodni nie wystarczyła, aczkolwiek prokuratorzy (krajowi, czy tam generalni) poodwoływani, więc sprawy idą do przodu.
Kwota wolna zaraz po wyborach została zapowiedziana na nowy rok fiskalny.
CPK mnie ani ziębi, ani grzeje.
Więc generalnie - sprawy idą do przodu, może wolniej, niż oczekiwania, ale przynajmniej nie stoją w miejscu, jak za partii ".i."
1
Rozsądny chłopak, brawo !
0
@Lordzi Od 6, czy 8 meczów gra z tymi czterema kartkami, a teraz musiał sią kartować ?
0
@takisobiektos Przecież piszę wyraźnie - mógłby w ogóle nie grać z Cadizem, tak jak nie będzie grał po żółtej kartce
0
Zastanawia mnie tylko sens tej potrzeby potrzeby wykartkowania się Lewego przed Klasykiem.
Dostał kartkę - ok nie zagra w kolejnym meczu, zagra z Realem.
Nie dostałby karki - mógłby przecież również nie zagrać w kolejnym meczu i zagrać z Realem.
A tak pojawił się ponoć jakiś smrodek i mniej lub bardziej realna kara więcej, niż jednego zawieszenie dla Lewego za wczorajsze schodzenie z boiska.
10
Brakowało wczoraj drugiej bramki i debiutu Mika Faye :)