1

Ma niesamowitą wizję gry i precyzję podania.
Ale to, że pobił ten rekord Messiego to nie tylko dzięki powyższemu, lecz także dlatego, żę gra praktycznie zawsze. - i nie wiem, czy to dla jego zdrowia będzie dobre...

4

Wystarczyła zmiana trenera, nowy pomysł na zawodnika i Raphinha gra jak zupełnie inny człowiek

0

@Emerald operacja oznaczałaby opuszczenie Euro na 100% a tak łudził się, że da radę

4

Ta drużyna ma zupełnie inny mental niż za czasów Xaviego.
I ciąg na bramkę też...

2

Jak sobie przypominam, jaka kasa się wiąże z oglądaniem FdJ na trybunach w trakcie spotka to mi ciśnienie skacze.
Gdyby nie Euro byłoby po temacie dawno...

8

Ciekawe, czy dzwonią już do Kroosa ?
:)

0

Halooo, Toni ? Bo słuchaj, taka głupia sytuacja wyszła...

2

@Alo_Vi Ale dwumecze w grupie juź nie

0

A dlaczego Flick "wraca na stare śmieci", skoro to Bayern przyjeżdża do nas ?

0

Od razu przypomniał mi się Umtiti i jego szaman...

21

Pozostaje wierzyć, że Flick zrobi z FdJ jego najlepszą wersję, ale po tak długiej kontuzji może to trochę potrwać...

0

"a Rodrigo Bentancur rzucił szklanką, co spowodowało rozcięcie skóry głowy trenera od przygotowania fizycznego Urugwaju Santiago Ferro."

Haha, mistrz..
Mam nadzieję, że lepiej kopie:, niż rzuca :)

3

To jakieś fatum...
Pedri, Fati. Bernal, a nawet "niezniszczalny" Gavi
Aaa - i Balde

Wszyscy poważne i długotrwałe kontuzje.
Może jednak za szybko byli wprowadzani w doroslą piłkę ?

53

Znowu - 17 lat i kontuzja na skutek ataku rywala .
A za to, co zrobił Siss Pedriemu, to powinna być czerwona konsultacji VARu

5

Nie lubię wychwalać piłkarza po jednym meczu, ale....
Sięgam pamięcią, żeby znaleźć choć jedną taką połowę w wykonaniu Ferrana (gra kombinacyjna, gol, poprzeczka) i.... nie znajduję.
Czuję, że Ferran będzie miał duży problem...

5

Brawo. Jest mental w tej drużynie.
Ponownie Flick robi dobrą robotę w przerwie.

No i Olmo... Bardzo pozytywne zaskoczenie.
Pomijając bramkę, widać, że chłopak chce grać szybko, z pierwszej i dobrze dogaduje się z Yamalem, Pedrim i pewrnie także Ferminem

2

@ziomal88
Nie na 5 strat, ale na 1 asystę... Na razie :)

0

@ziomal88 Ten akurat w swoim chaosie może coś stworzyć

4

Fakt jest też taki, że MATS w formie z mistrzowskiego sezonu wyjąłby tę piłkę bez problemu. Ile razy ratował nam wtedy punkty w niewiarygodny sposób ?
Niestety, teraz nie wszedł dobrze w sezon - słaba skuteczność, niepewność przy górnych piłkach i błędy we wznawianiu gry.

0

@maikeru
A Martin ?
Kounde w porównaniu z Martinem wymiata

1

Ceniłem kiedyś Rayo za serducho do walki, ale to poszło u nich w złą stronę - złośliwości, symulki, teatr.
Przejęli palmę pierwszeństwa po Getafe

7

w przerwie:
Ferran -> Olmo
Martin -> Balde

w 60minucie
Pedri -> Fermin, jak sie nie ocknie

0

No to teraz trzeba liczyć na niemiecką suszarkę w szatni i dobre zmiany

1

Dobry mecz, dla udowodnienia, że coś w tym klubie poszło w dobrym kierunku.
Vallecano to ostatnio był mega ciężki teren dla nas i 3 punkty będą cieszyć wyjątkowo.

1

@picznik Chemię to się pokazuje przed i po meczu ( i pokazał), bo w trakcie - jak jesteś w przeciwnej drużynie - to jednak nienajlepszy ku temu moment

8

Tak się przyzwyczaiłem do dobrej gry Kounde na PO, że zapomniałem, że przychodził do nas jako stoper:)

23

Dobry deal.
Jeśli Faye wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie Rennes i potwierdzi swoje możliwości, to 25mln będzie dobrą okazją do wzmocnienia składu., lub okazją do zarobku

0

@tristan87 Dobre, doceniam ;)

29

Jeśli Lewy miał cztery doskonałe okazję do strzelenia gola, to znaczy, że Barcelona Flicka gra zupełnie inaczej, niż Barcelona Xaviego.
A na pewno ogląda się to dużo lepiej

0

@KrychaFCB
Jednemu i drugiemu religia zryła beret:
"W środę rano reporter Onetu był świadkiem dziwnych zachowań 45-latka. Siedzący w policyjnym radiowozie mężczyzna śmiał się histerycznie, by za chwilę zamilczeć, a następnie nagle rzucać bluźnierstwami w kierunku pilnujących go policjantów, mówić im, iż mają mu oni "paść do stóp", i pytać, czy "nie wiedzą, kim on jest". Określał siebie bogiem."



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?