fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jak na czerwo w 10 minucie to i tak nie jest źle.
Teraz wymienić Lewego (który w tej sytuacji jest bezproduktywny) na kogoś kto presuje i broni i szybciej biega.
Czyli Pau, albo Ferran.
Ferran i tak nie zagra w kolejnym meczu, więc niech biega i wypluwa płuca :)
A tak ogólnie - to test dla tej drużyny, czy potrafi grać i wygrywać, kiedy okoliczności nie sprzyjają
5
W przerwie za Lewego powinien wejść Ferran, albo Pau Victor. Oni biegają, presują, a Lewy jest egzekutorem, a "w 10" wielu akcji z nim w składzie, to my mieć nie będziemy
0
@Kyonego
A gdzie Pau, co miał niby "szybciej zagrać", niż Ferran ?
Poza tym, gdzie ja napisałem, że zagra Ferran ?
3
Czyli Pedri wyżej, niż ostatnio bywało, Eric za nim.
Chyba Flick zaskoczył, bo raczej można było obstawiać zmianę w stylu Ferran, (czy nawet Torre) za Olmo.
Ciekawe, jak to zagra, ze swojej strony chciałbym dziś zobaczyć Fatiego i Guillle Fernándeza wprowadzanych na ostatni kwadrans przy komfortowym wyniku
Vamos !
7
@Kapitan hawk Trudno się gra na kolanach...
0
To kto dzisiaj za Olmo ?
Fati 60min, Ferran 30, czy na odwrót ?
A może Torre ?
0
@Zieliniak W sumie tak, dziś też Thibo najlepszym z białych
3
Niby biali wygrali 3:1, niby wynik ok, ale gra nie przekonuje.
Koślawa strasznie i prezenty od rywali
1
Niech żyją Igrzyska Olimpijskie !
Drugiego chłopaka nam zajechali
0
@Kyonego Nie Ty jesteś trenerem - po pierwsze.
Po drugie, nie wiem po co ten tekst "czytasz artykuł czy tylko nagłówek" skoro zarówno jeden, jak i drugi odnoszą się do meczu Z MONACO
1
@nitey "najgorsze i tak jest to, że od lat 90tych wiedziano, że dziurą ozonowa się powiększa i czeka nas zagłada - i możni tego świata nic z tym nie zrobili i nie robią,"
Jak to nic ni zrobili ? A w lodówkach, pompach ciepła, dezodorantach masz wciąż freon ?
0
@Kyonego "pominę już pytanie czy śledzisz mecze, ale zapytam tylko czy czytasz artykuł czy tylko nagłówek?"
Przecież cały artykuł traktuje o meczu z Monaco, więc rozważanie występu Ferrana jest jak najbardziej na miejscu
0
@Dzieniu
"Jednocześnie informujemy, że jako FCBarca.com nie pośredniczymy w sprzedaży samych biletów na mecz. "
7
Jeszcze w dodatku sam sobie asystę wywalczył.
Trzeba przyznać, że w odbiorach jest naprawdę dobry.
5
Jak się porówna, jak zagrał wczorajszy MVP z Madrytu, a dzisiejszy z Barcy...
:)))
17
Jak widzę Cubarsiego, Yamala w składzie to ściskam kciuki przede wszystkim, żeby zdrowi dotrwali do końca meczu...
10
Hahah... Jedyną metodą, by Vinicjusz i Mbappe pojawili się na górze listy strzelców LL jest przyznanie Madrytowi jeszcze większej ilości karnych, bo z golami z gry to u nich trochę słabo :)
A już MVP dla żółwia w tym meczu, to kompletny kabaret....
Robią wszystko, by chłop się nie załamał
0
@LubiePiwo W samochodzie zmiana in plus, poza samochodem jest mi to kompletnie obojętne.
0
Lepiej późno, niż wcale
1
@kejdzi To, że kupisz mieszkanie przy stadionie, nie oznacza, że przez kilkanaście tygodni masz w nocy wysłuchiwać koncertu szlifierek, betoniarek i młotów pneumatycznych.
W artykule jakoś nei doczytałem narzekania na typowe hałasy generowane podczas użytkowania stadionu
1
@koziar Civilization I i II
0
@MessiForeverTheBest
Co do żużla, to trzeba przy nim wyrosnąć, - przytłaczająca większość kibiców tego sportu pochodzi jednak z ośrodków, gdzie można oglądać go live, a to jednak zmienia odbiór.
Choć i w TV zdarzają się perełki :)
1
@Szakalaka12369
"mam firmę produkującą separatory i przepompownie kręcąc około 1 mln rocznie zysku + 7 nieruchomości. Mi się żyje można powiedzieć za każdej władzy tak samo. "
To wyjaśnij nam, dlaczego Tobie Tusk nie zaszkodził, ale takiemu ING już tak :)
4
Tak, jakby tego nie było widać na boisku...
0
Andre Gomez !
Na pewno wróci silniejszy !
0
@Majczel97 Niby tak, ale zazwyczaj kończy się tak samo.
Trochę mnie śmieszył entuzjazm mojego syna 14l, który przed Euro był przekonany, ze Austria to "bez problemu", z Holandią "wpadnie remis" i awans będzie.
Za stary koń jestem, by wciąż się łudzić :)
6
Pewnie zaraz się dowiem, że nie jestem patriotą, ale szczerze nie cierpię przerw reprezentacyjnych. Dlaczego ?
- nie mogę oglądać Barcelony
- siłą woli oglądam (i krwawię z oczu) grę polskiej repry
- na bank nasi zawodnicy nie wróca do Barcelony w 100% zdrowi
0
To nie wirus FiFaA tylko wirus Madrid.
Oni przecież musieli przyjechać na te zgrupowania w kiepskiej kondycji
6
@Mistrzgry1
Nigdzie nie czytałem, że ludzie umierają z głodu, a kurs rubla można sprawdzić samemu
Poziom rezerw złota też :)
I pamiętaj - choćby nie wiem, jaka bieda i syf będzie w rosji, to nie będzie tego widać w Moskwie, czy Sankt Petersburgu.. Zajrzyj na prowincję.
A tak w ogóle, to od kiedy jest tam znów McD, skoro oni przejęli lokale, zmienili trochę logo i serwują tam swoje dziadostwo ?
3
@Mistrzgry1 Szmyd, to ty ?
A co do Moskwy - jeśli będzie to kiedyś normalny kraj pod normalnymi rządami, to pojadę.
Puki ruscy otumanieni putinowską propagandą - nie ma sensu