0

Cubarsi, Dominguez, Martin, kto w LL gra takimi szczawiami w obronie ?
I to jeszcze mając bramkarza pokroju Peny

Trener ma stalowe nerwy :)

6

Flick: "Czy Iñaki Peña może pozostać "jedynką" do końca sezonu? Dlaczego nie? Dobrze sobie radzi"

Szczęsny: "Hansi, potrzymaj mi fajkę"
;)

0

No i pyk, Pena ma już tyle samo czystych kont w lidze, co MATS, a wliczając mecz z VLL to nawet więcej .
;))

0

@noface Leżący Martinez i kulejący Cubarsi
Stoperzy trzymają się ostatkiem sił

10

Ferran niestety nic nie wnosi do tej drużyny. Wchodzi i jakbyśmy bez jednego chłopa grali...

0

@Pawcio2306 ioe skumałeś - chcę znać wyniki głównego rywala i przeczytać jak grał, ale nie chce szukać tego w necie, więc jestem zadowolony, że mam to w jednym miejscu, gdzie i tak wchodzę kilka razy dziennie.
A Valencia nie jest naszym głównym rywalem, pewnie mało kogo by takowe newsy zainteresowały.
Jeśli jeszcze czegoś nie rozumiesz, chętnie wyjaśnię.

3

Dawno już Real nie grał tak "nie po madrycku".
Albo przez 45 minut nie potrafią strzelić bramki beniaminkowi, albo robią sobie thriller z pewnego, spokojnego 3:0
Jestem bardzo ciekaw, jak wypadną w derbach Madrytu w weekend

8

@zwolaczek Nie chcesz, nie czytaj, nie komentuj.
Mnie się akurat nie chce "sprawdzać wyniku meczu na internecie"

16

Dramat i to w momencie kiedy wreszcie stał się numerem jeden w bramce reprezentacji Niemiec.
Mam nadzieję, że jeszcze sporo ważnych piłek nam wyciągnie...

10

"Ter Stegen opuścił już szpital. Do Barcelony ma wrócić autostradą, podczas gdy reszta zespołu wróci samolotem"

Jeśli Ter Stegen wróci autostradą, to reszta drużyny wróci powietrzem
;)

4

Najfajniejsze jest to, że Flick zmuszony jest do wyciągania jakieś królików z kapelusza (Dominguez, Torre, Martin, Fort czy Eric na "6") a mecz kończy się 1:5 dla Barcy
Wczoraj biali mieli komfort rozpoczęcia z męczennikiem na ławie, grali u siebie z dużo słabszym zespołem a ponad połowę meczu kopali się po czole

11

Mental + kondycja = wygrana

Barca Xaviego by dziś poległa.
Bo kluczem do wygranej był ultra agresywny pressing w drugiej połowie, tak, aby nie dać zepchnąć się na swoje pole karne i nie dać przeciwnikowi okazji do testowania Peni.
I oni to uciągnęli kondycyjnie, mało tego - w 85 minucie ciągle atakowali, co np Yamal mógł przypłacić kontuzją.

I to jeszcze przewineło się dziś 8 (!) młodych wychowanków La Massi

7

Oglądam powtórki bramek i to, co robi Yamal z piłką podczas wrzutek, to magia.
Pierwsza - na głowę Erica, po której Lewy strzelił z przewrotki i przede wszystkim druga - ciasteczko na nogę Raphinhi.
Wszystko na odpowiedniej wysokości, z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby maksymalne ułatwić koledze oddanie strzału.

Messi by się pod tym podpisał bez wahania :)

16

Rafa - prawdziwy kapitan !
Serce rośnie, jak się widzi takie zaangażowanie

0

@Wojtek84 Wymień chętnych do bycia alternatywą za reprezentanta Niremiec

2

Pozdrowienia dla wszystkich wieszających psy na MATSie
Podejrzewam, że zatęsknicie za nim po trzech kolejkach (a w wersji pesymistycznej jeszcze dziś)
Dziś wyciągnął 2-3 piłki, jak za najlepszych lat, tylko dlatego wciąż prowadzimy

18

Do karnych to sie Mbappe całkiem dobrze przydaje...

0

@kanver_
Szkoda, że znów nie będzie żadnego pucharu :)

0

@papryk13 Odeszła połowa składu i to ta lepsza...

1

Już szerszej rozchylać nóg niż Espanyol się nie da :)

0

@milek9722 prawda, żeby dać jakieś szanse pozostałym uczestnikom.
Ty najwyraźniej zostawałeś po szkole na lekcje wróżenia z fusów.

0

@milek9722 Faktycznie, racja, teraz to można już Barce Athletic wystaviać, bo wszystko prze.ebane :)

0

Trzeba było po germańsku do niego nie krzyczeć :)

0

@milek9722 A to trzeba zlać "Bayerny, Benfiki i Dortmundy" ?
Może po prostu wygrać, albo zremisować ?

1

@milek9722 No to w LL mistrz, to przecież po 5 meczach prowadzimy ?
Jak mnie śmieszy takie przekreślenie szans po pierwszym z 8 meczów, granym w dadatku przez 85 minut w "10" :)

20

MATS i tak powinien być zadowolony, że nie wsadził sobie brameczki po tym piąstkowaniu w tył.
Bo by się spod memów nie odkopał :))

Nie da się wygrać w "10" przy słabej dyspozycji bramkarza...

0

@No1Mesq Po pierwszym zdaniu myślałem, że już jedziesz po Flicku :)))

0

@cwynu To też fakt, MATS nie pomógł, jak to robił za czasów mistrzowskiego sezonu Xaviego

0

@addept Kiedyś Lewy nie miał 36 lat...

0

@Kyonego Ale w 2. połowie którego meczu ? Getafe ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?