fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Hansi - danke za naprawienie Lewego
0
Optymalnie byłoby szybko ustawić sobie spokojny wynik i rotować po godzinie gry
0
@DonCarletto Dlatego tak marnie u nas grał...
1
@VegetaPolska
Vasquez jest dość wolny...
2
Co by nie mówić, piłkarze Villareal mają jednak jaja ze stali...
1
@Arcybiskup Byłeś kiedyś w Hiszpanii , Włoszech ?
Widziałeś pootwierane okna wieczorem, ludzi na balkonach wieczorową porą ?
Dlaczego mają byś skazani na zamykanie się we wnętrzach i zamknięty obieg powietrza z klimy ?
0
@Arcybiskup A potem, w trakcie koncertów, będą sobie w ciepłe wieczory siedzieć w tych wygłuszonych mieszkaniach, z pozamykanymi oknami, drzwiami balkonowymi i może jeszcze sławić dobroć Realu :)
3
On nie traci na wartości, on osiąga wartość, jaka reprezentuje jego umiejętności...
2
@alone49
Najskuteczniejszą metodą, żeby ochronić uszy mieszkańców - sąsiadów Bernabeu jest przyjechać tam 26.10 i wbic im trzy gole do przerwy
;)
7
Jest obiektywny. Tylko tyle i aż tyle :)
1
Tak koślawego Madrytu dawno nie widziałem.
Mam nadzieję, że drużyna Villlareal to oglądała.
5
Wczoraj w 1.połowie przebiegł największy dystans spośród naszych zawodników, z tego, co mówili komentatorzy bije też rekordy, jeśli chodzi o skoki pressingowe.
Już nie wygląda, jak oddychający rękawami, czerwony na twarzy chłopaczek z dobrą techniką, ale jak coraz bardziej kompletny piłkarz
1
Fajnie było zobaczyć FdJ.
Jeszcze Gavi i środek zrobi się bardzo mocny i elastyczny w wyborze taktyki
1
Swoją drogą, jakby tak Torres dwie bramki/asysty władował, to całe to poniższe stadko owieczek miałoby się z pyszna :)
Udanego meczu Ferran ( i Ansu, bo pewnie dziś dostanie minuty)
4
"Barça wygrała tylko 6 z ostatnich 17 meczów rozgrywanych na swoim stadionie w europejskich pucharach."
Symbol naszego upadku w Europie
3
@cules100pro
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
M. Twain
Szkoda, że Vinicjusz nie zna tej sentencji...
0
@Awtameok_Klana "nie wiem, który szanujący się smakosz kupi alkohol w opakowaniu innym niż szklane. Plastik zawsze daje posmak w trunku."
Serio ? W ślepym teście rozpoznasz wodę (albo Pepsi) z butelki szklanej, a z butelki PET ?
3
"Real time" coś dzisiaj nie pyknał :)
8
Mógł Ancelotti jeszcze jednego obrońcę wstawić, to może by dowieźli :)
12
To ogórkowa liga, ale fakt, że po fajnych występach w presezonie i kapitalnej asyście "zawniatrzkiem" w jednym spotkać w USA sądziłem, że to on dostanie szansę.
Martin nie przekonuje, a Balde powinien mieć mocnego konkurenta do gry...
20
Fajnie, że bierze to na siebie, szkoda, że punkty uciekły.
Jestem ciekaw, jak wyglądałby wynik, jakby to Kounde powędrował na SO zamiast Domingueza, a na prawej zagrałby (dziwnie niedoceniany przez Flicka) Fort ?
Środek obrony to formacje (szczególnie przy niepewnym bramkarzu), która nie wybacza błędów i potrzebuje doświadczonego szefa.
Kto dzisiaj szefował ? 17-letni Cubarsi ?
0
@pluszek To słowa jednego z naszych poprzednich trenerów.
4
@Azglahal Balde ?
Co najmniej dwa razy zasnął, jak jego stroną poszła akcja - także ta, po której przyznany został rzut karny.
0
Jak wrócą FdJ, Gavi, Fermin czy później Araujo, Christensen to można będzie rotować bez większego uszczuplenia siły drużyny.
Dziś niestety, cytując klasyka "jest, jak jest" i albo zajedziemy najlepszych i wpadniemy w kompletny impas, albo przełkniemy to co stało się dziś, na YBB wystawimy wszystko, co najlepsze, a póżniej sytuacja powinna się poprawiać.
3
@Joeblack1989 Ale teraz przegrał bo NIE chciał zajechać zespołu. Nie powiesz mi, że Martin, Torres, czy Domingues są zajechani.
Mógł wyjść Yamalem, Martinezem i Raphinhą, tylko że właśnie to doprowadziłoby do ich zajechania
6
@Darek123 Ale ono obowiązywało, gdy nie było 65 meczów w sezonie
7
Mam nadzieję, że jutro choć Atletico udźwignie :)
0
Herrera zrobił Errora :))))))
17
Sędzia na VARze poszedł się odlać, kiedy faulowany był Pau Victor ?
Przecież to zniechęca do oglądania tej ligi...
4
@Remi70 Szukacza przestrzeni