fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie OK. 20 drużyn sprawia, że po połowie sezonu w połowie tabeli tworzy się grupa drużyn nie grających już o nic.
16 drużyn spłaszczyłoby tabelę - i odpadłoby 8 spotkań.
Liga Narodów to kolejny bubel, rozgrywki o jakiś "niby tytuł"....
0
@SzczenaWojtula
Zyjesz w innej rzeczywistości ?
Ty sobie zobacz prognozy ile za 5-10-20 lat ludzi wejdzie, a ile wyjdzie w rynku pracy
Jak chcesz "zmienić ZUS" i utrzymać równowagę, między wpływami i wydatkami, jak jeden pracujący będzie miał do utrzymania jednego emeryta ?
"w 2027 r. Prognoza ZUS zakłada spadek liczby osób w wieku produkcyjnym o ponad 600 tys. przy 22 mln 307 tys. pracujących; jednocześnie wzrośnie liczba ludzi w wieku poprodukcyjnym o ponad 300 tys. z 8,7 mln."
i to jest skala 3 lat. A co dalej ?
0
@SzczenaWojtula
"Tutaj ZUS trzeba zmienić, a nie podwyższać wiek emerytalny."
Super, tylko że to jest stan na dziś.
A za kilka, kilkanaście lat:
"Dziura w Funduszu Ubezpieczeń Społecznych będzie jeszcze większa. ZUS pokazał prognozy. ZUS prognozuje wzrostu deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w 2028 r., w zależności od wariantu, do 82,6 - 124,8 mld zł, z pośrednim scenariuszem deficytu 101,2 mld zł - podał ZUS w prognozie wyniku FUS na lata 2024-28"
"DGP" podał, że obecnie 85 proc. wydatków funduszu jest pokrywane ze składek. "Ale do 2027 r. ten wskaźnik może się obniżyć do 76 proc. To oznacza, że budżet państwa będzie miał wyższe wydatki — mogą wzrosnąć z 75 mld zł w przyszłym roku do aż 143 mld w 2027 r."
Reforma ZUS, choć zawsze przydatna, to tylko pudrowania trupa
19
Nie podejrzewałem Kessiego o takie poczucie humoru :)
0
@martool2 Ale on chyba nie ma wyboru, prawda ?
To nie jego "chcenie" że jest powoływany i wystawiany
2
Brawo, trzeba ostro i zdecydowanie, bo dla łysego nie liczy się to, co po zgrupowaniu.
On wie, że do następnego Yamal już się wyleczy...
Yamal nie musi być chyba "zbawcą Hiszpanii" w meczu przeciwko Serbii
4
Jasne, zajechać młodego tu i teraz, a co z Yamalem za dwa lata nieważne, bo i tak nie będzie trenował już repki,
12
Czysty kretyn....
Niech może zmieni dyscyplinę na MMA, czy podobną...
Albo transfer do Getafe, tam się odnajdzie
18
De la Fuente powie, że reprezentacja to przecież tylko 3.5% spotkań w sezonie.
A my powinniśmy być szczęśliwi, że Yamal gra w repce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ali3gator A Chorwacja ? Nawet, Grecja....
0
No i właśnie dlatego nie lubię przerw reprezentacyjnych :)
1
Ostatni raz dumę z oglądania polskiej reprezentacji czułem w 1982, choć ledwo to pamiętam, bo miałem 6 lat wtedy.
Jeszcze może w 1992, podczas IO
A potem wieczny serial kompromitujących występów, od czasu do czasu przetykany jakimś przypadkowym przebłyskiem.
Dno i metr mułu....
1
@RoberDzik Hiszpania, bo po tym, jak odpadł Carvajal, to bardzo katalońsko-baskijska reprezentacja bez madryckiej domieszki :)
Choć gra Carvajala dla reprezentacji była wielka - to trzeba mu oddać
0
@Rupert_Haubica 4 lata temu to raczej Alenoa, Jutgla, może Guiu
4
@Marian_Pazdzioch
Wrocław, bezdyskusyjnie
3
"Jeśli Espanyol zaoferuje mi dożywotni kontrakt, zostanę tu na zawsze"."
Chyba, że zgłosi się Real :))
9
Lepszy Kanadyjczyk za free, niż Brazol za 50 baniek :)
0
@NeroTFP1 To prawda. Sam wypalam, sam mielę, sam zaparzam.
0
@FcPortoFan1999 Kolejnych urodzin w więzieniu
11
Poprzeczka jest, niestety, zawieszona tak nisko, że każdy z wymienionych zrobi to dobrze
1
@norbi77 Jak jest czerwo, to zawsze dostajesz mecz kary
16
Dzisiaj naszym najlepszym bramkarzem był Spalony
7
Hansi - danke za naprawienie Lewego
0
Optymalnie byłoby szybko ustawić sobie spokojny wynik i rotować po godzinie gry
0
@DonCarletto Dlatego tak marnie u nas grał...
1
@VegetaPolska
Vasquez jest dość wolny...
2
Co by nie mówić, piłkarze Villareal mają jednak jaja ze stali...
1
@Arcybiskup Byłeś kiedyś w Hiszpanii , Włoszech ?
Widziałeś pootwierane okna wieczorem, ludzi na balkonach wieczorową porą ?
Dlaczego mają byś skazani na zamykanie się we wnętrzach i zamknięty obieg powietrza z klimy ?
0
@Arcybiskup A potem, w trakcie koncertów, będą sobie w ciepłe wieczory siedzieć w tych wygłuszonych mieszkaniach, z pozamykanymi oknami, drzwiami balkonowymi i może jeszcze sławić dobroć Realu :)