fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Donnie_Darko Czyli tak. Lewandowski ma lepszy współczynnik goli i asyst, Lewandowski niesłusznie nie dostał Złotej Piłki bo nie została przyznana, Lewandowski wkroczył do panteonu Ligi mistrzów, ale jest gorszy. Ok, każdy ma prawo do swojej subiektywnej opinii
A gdyby Lewy urodził się na Zachodzie i zaczął profesjonalną karierę w dobrym klubie wcześniej to pewnie jego staty byłyby jeszcze lepsze
8
Za interią:
"Żeby uzmysłowić sobie, czego dokonał właśnie Lewandowski, wystarczy spojrzeć na liczbę trafień wciąż grających w Lidze Mistrzów piłkarzy, którzy przynajmniej teoretycznie znajdują się za jego plecami: Thomas Muller - 54 gole, Kylian Mbappe - 49 goli, Mohamed Salah - 45 goli, Erling-Braut Haaland - 44 gole. Wyraźnie gorsi od niego są inni wielcy i legendarni napastnicy - Karim Benzema o 11 bramek, Raul o 30, Ruud van Nistelrooy o 47, Thierry Henry (idol Polaka) o 10, Zlatan Ibrahimović o 53. Nie mają sensu też próby deprecjonowania dorobku Lewandowskiego dwoma innymi argumentami: że nastrzelał się z rzutów karnych i że bilans nabił głównie na słabeuszach. Cóż, 36-letni napastnik w Lidze Mistrzów z jedenastek ładował rzadziej niż Ronaldo i Messi, a jego 101 goli rozkłada się na 37 rywali, w czołówce najczęściej pokonywanych są zaś bramkarze Realu Madryt, Arsenalu, Chelsea czy Ajaksu."
Ale dla niektórych Suarez > Lewandowski...
0
@Rupert_Haubica
Ale gdzie ma wywozić, jak grają u siebie ?
1
Nie żyje Jim Abrahams, słynny amerykański reżyser i scenarzysta, członek legendarnego tria artystycznego ZAZ. Miał 80 lat. Zawdzięczamy mu tak kultowe dziś filmy, jak "Czy leci z nami pilot?", "Naga broń" oraz "Hot Shots".
Komedie mojego dzieciństwa, a Nagą Broń z niezapomnianym Leslie Nielsenem oglądałem tak, że znałem większość kwestii na pamięć :)
4
No i właśnie tak Barcelona powinna grać z przeciętniakami.
0
Trzeba strzelić na 2-0, bo wprawdzie Brest wiele nie wykreował, ale zawsze może zdażyć się dobre podanie, nieudana pułapka offsidowa i głupi gol w końcówce
0
@Darek_Maruszczak Twoim może i tak...
Tylko że wtedy, jak jedziesz 50km/h w zabudowanym to wg Ciebie przekraczasz dopuszcalną prędkość...
A jak urządzenie przeznaczone do pracy np z ciśnienieniem 3bar pracuje z cieśnieniem 3 bar, to wg Ciebie przekracza dopuszczalną granicę,
10
Fantastyczny wynik i duma z Polaka !
0
@nikemercurial To tak, jakbyś Yamala rozliczał z ilości bramek u nas.
Też jakby średnio, prawda ? Ale bez niego goowno gramy
2
W ostatnich meczach biali byli zależni od Brazola tak, jak my od Yamala, więc ciekawe, jak dadzą rade bez niego.
5
Punkty to punkty, ale liczą się bramki i victoria w Klasyku.
Oraz styl gry, oczywiście.
Bo często-gęsto oczy krawiły, jak xavinietę oglądało...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Gole padły po tym, jak grał Fort akurat.
A masz jeszcze jakiegoś kandydata do gry na LO ?
A Pena wczoraj występ pozytywny
2
@Sysia11 Od X to znaczy od ilu ? Od dwóch ?
Bo wtedy też narobili nadziei i wygrali LL
1
W meczu z RSSS los nam nie sprzyjał i nie potrafiliśmy tego odwrócić.
Dziś los nam sprzyjał, a i tak nie potrafiliśmy tego wykorzystać...
I to mnie najbardziej boli...
0
@jaras121 Z Valencją grają w styczniu
0
@damcio24 Barcelona Messiego przyjęła na tym stadionie czwórkę
3
Dziś Kounde może się wymienic koszulka z Minquezą....
1
@d00 Zgadzam się.
W ostatniej kolejce anulowali prawidłowo zdobytego gola Lewemu
4
Dobra - Martin zjazd do bazy bo jego współczynnik expected red card wynosi już grubo ponad 1 :)
1
@ViscaelBarca2007
Mógłby go rozwijać w pierwszych meczach pucharu Króla, albo jako rotacja dla Balde przy bezpiecznym wyniku
0
Mam nadzieję, że z Gavim od pierwszej minuty wyszarpiemy te 3 pkt.
Vamos !
1
@Cvzx "Jak się w 2020 nie udało to teraz tym bardziej."
Teraz jego przeciwnik nie będzie miał za soba TVPowskiej szczujni i pani redaktor Holeckiej która bez ogródek pyta:
0
Rozwinął się, ale u na by się nie przebił
1
@escarabajo No i Auba dał zwycięstwo. Krystyna w łzach.
3
@Stinger_
Dlaczego ?
Ktoś, kto wygrywa 2 mln nie wpasowuje się w nazwę "Milionerzy" ?
To nie jest "Gra o milion", żeby coś trzeba było zmienić
0
Jaki rozmiar koszulki meczowej Barcelony zamówić dla syna, który ma teraz 16 lat 176cm, szczupłą budowe ciała i od paru miesięcy siłkę 3x w tygodniu ?
0
@Krzysztof1987 " Myślę że każda zdobycz Putina będzie im wynagradzać brak kredytu."
Ach, strasznie nisko cenisz rosjan, jeśli sądzisz, że zdobyte ruiny jakiegoś Czasiw Jaru wynagrodzą im brak możliwości kupna mieszkania.
Poza tym, niektórzy kredyty już mają, a wyobrażasz sobie, co się z nim dzieje, jak brałeś przy 6%, a teraz jest 21% ?
3
@Krzysztof1987 I idąc dalej = ta wojna, a także konflikt na bliskim wschodzie, obnażyły słąbość rosyjskich systemów "niet analoga w mirze"
https://tech.wp.pl/cios-w-rosje-sojusznik-juz-nie-chce-jej-systemow-przeciwlotniczych,7094268819692480a
Czy to S-300, S-400, czy T-90 - wszystkie okazały się przehypowane, co oznacza, że się już na niech nie zarobi...
8
@Krzysztof1987
"Co produkuje Ukraina ??"
A na przykład do końca roku 100szt zmodernizowanych pocisków pocisków R-360 NEPTUN o zasięgu 350 km. A w 2025 nowy pocisk manewrujący o zasięgu ponoć 1000km
A na przykład miesięcznie kilka tysiecy dronów - wystarczająca ilość na te kilkanaście nowych ruskich czołgów, które dojadą na front.
Stąd rosji potrzebne są czołgi z lat 60 ubiegłego wieku. A te powoli się kończą, co dobitnie pokazują zdjęcia składowisk
A rosja - niby silna, niby potężna, ale inflacja już 8% a stopa procentowa - uwaga - 21%
Wiesz, ile kosztuje tam kredyt ?
Jak trochę X poprzeglądasz to ruscy (ci z europejskiej części) zaczynają już trochę się burzyć.
Bo wprawdzie walczyć nie muszą (robi to za nich biedota zza Kaukazu) , ale mieszkania, samochodu na ratki już nie wezmą.
Jasne, Ukraina jest w defensywie, ale jak się popatrzy, że po niemal trzech latach wojny ruscy walczą pod Pokrowskiem, 30, czy 40 km od granicy z 2022, to jednak trochę marnie....
10
". Mówi się nawet, że Santiago Solari, dyrektor działu zawodowego Realu Madryt, przyjechał osobiście, aby zainteresować się sytuacją"
Ponoć zabrał ze sobą jeden z foteli na których siedzą rezerwowi Realu, żeby Cordero mógł go przetestować