0

Tchouameni zamiast Modrića, czyli dość zachowawczo, jak widzę

0

"Kolejne starcie dotyczy szeroko pojętej fizyczności w środku pola. Real Madryt ma przewagę w zakresie siły i wybiegania"

Jakoś tego wybiegania nie było widać ostatnio u białych...

1

W wieku 17 lat takie ciasteczka, jakie Yamal wysyła kolegom mecz w mecz, Vinisjusz posyłał tylko, jak mu przez przypadek "dobrze" zeszło

0

@AlexDark00 A taki Suarez to ile goli zapakował potęgom ?
A tych swoich 27 ?

24

Ściągnięte z X:

I only support 5 teams in my life....

1.Barcelona
2.Inter Miami
3.Argentina
4.The team playing against Real Madrid
5. The team playing against Al Nasri

:))


91

" ja uważam, że ta historia nie jest historią o mnie. Kiedy zespół funkcjonuje i wszystko idzie dobrze, to można tylko zepsuć, robiąc niepotrzebne zmiany."

Szacun Wojtek.
Pasujesz do tego klubu, jakbyś się tam urodził.
Szkoda, że nie było okazji wcześniej...

10

Fakt, że Flick zbudował Raphinhę, to już oczywista, oczywistość.
Ale co on zrobił z Pedrim ???
Chłopak, który w zeszłym sezonie był po kilkudziesięciu minutach gry czerwony jak indor, dziś w pierwszej połowie meczu z BAYERNEM miał przebiegnięte najwięcej km !
A w drugiej zabawiał publiczność chroniąc piłkę i regulując temp gry...

31

Przebiegnięty dystans:
Barcelona 127km
Bayern 121km
wczoraj Real 102km

A Kounde wyglądał, jakby mógł grać Klasyk jutro

5

Komentarz z notatnika po dzisiejszym meczu Barcelony.
Oni mają jednak mocno poryte berety :)))

"Barca jest w gazie, ale...

Wszystkie media powinny codziennie przypominać o Negreirze.

Gdyby zostali porządnie ukarani za swoje oszustwa, po prostu nie graliby na tym poziomie, ani w LM ani w LL. Nie byłoby Flicka, Lewego i wielu innych piłkarzy.

To powinien być już teraz zbankrutowany klub w V lidze.

To że teraz grają w LM, to jest kontynuacja oszustwa..."

5

I jeszcze jedno - w następnym meczy z Bawarczykami proszę kolejne 4:1 i możemy pościć w niepamięć niesławne 2:8 :))

6

Czapki z głów przed Flickiem !
Miał nosa do wyjściowej jedenastki (Fermin, który był kluczowy przy pierwszych dwóch bramkach) i do taktyki (oddanie piłki, wycofywanie się Lewego, długie piłki na szybkiego Rafę).
Nawet Pena nic nie zawalił, choć jego piąstkowanie na 11. metr w jednej z akcji wyglądało dość kuriozalnie.

Żeby mieć mniejsze posiadanie piłki, a więcej przebiegniętych kilometrów, niż Bayern ?
:))

19

Flick zrobił z Raphinhi cholernego potwora !
Pomyśleć że ten gość nie tak dawno przegrywał rywalizację z Dembele...

0

Weź Vinicjusa z Realu i nie zostaje nic.
Albo wyłącz z gry...

1

Trenera, który na Vinicjusa wystawia wolnego, jak 70-latek pchający taczkę z węglem Emre Cana powinno się przebadać pod kątem występowania myśli samobójczych

1

@FcPortoFan1999 Tak, oczywiście, bo przez te "kilka lat", mając częściowo zrujnowany kraj, będą budowali fabryki czołgów i amunicji, a ich marzeniem będzie pojść na kolejną rzeź.
Teraz mają już problem z poborem do armii w celu OBRONY SWOJEGO kraju, a niby za parę lat będą tłumnie do niej wstępować, żeby zaatakować kraj NATO ?

Faktem jest, kilka razy spotkałem się z podobnymi głosami na X, ale to była jakaś trolnia mająca wzbudzić strach, niechęć do Ukraińców.
Nie sądziłem, że ktoś w te bajanie uwierzy...

1

@FcPortoFan1999 "Polska, może być wielkim przegranym tej wojny. @JohnnySilverhand Obecnie uzbrojeni po zęby, będą mogli chcieć odreagować sobie przegraną wojnę jeśli utracą terytoria"

Ty tak serio ? Wykończeni wojną z Rosją napadną na kraj NATO ? :)))

Uzbrojeni po zęby ? Od kiedy produkują rakiety do HIMARSów, amunicję 120 i 155mm, a także rakiety ATAMCS, HARM i inne ?


27

Przekręcił nas wtedy podręcznikowo.
A potem fama, że Barcelona słaba i nie daje dary w Europie…

16

@Destroyer_of_Worlds A pomyślcie, jaką pakę miałby Real Madryt, gdyby po udanym zeszłym sezonie dołączył do niech Mbappe ?
A nie, czekaj...

7

Dawno nie byłem tak optymistycznie nastawiony do meczu z Bayernem i do Klasyka.
Chłopaki, nie spier.olcie tego :)

16

No i Lewy tym drugim golem wskoczył na trzecie miejsce w historii najlepszych strzelców TOP5 lig świata !
Przed nim Tylko Leo i Ronaldo.

Ale i tak dla wielu rodaków-kanapowców to drewno...

1

@MILOSZ_F22 Fati biegł. To samo pomyślałem

2

Casado, jak szef świetny mecz.

Problemem jest to, że gramy zbyt dobrze, Sevilla niczego nie kreuje, a Pena nie jest pod ostrzałem, więc ni ma szans na jego weryfikację.
Choć i tak już zdążył jednego babola zrobić tym pustym wyjściem z bramki

1

Czysty Real, nawet jak są bez formy i nic nie kreują, to nagle po przypadkowym bilardzie piłka trafia pod nogę Mbappe i gol z doopy

2

Mam nadzieję, że Borussia się po nich przejedzie, bo jaką oni grają chałe, to głowa mała.....

0

@LeoMessiiBarcaPepa
To może zwrócę uwagę, że ostatnim sezonie o trofeum Pichichi otarł się pewien jeszcze bardziej drewniany klocek, także z Norwegii, który grał w dodatku w dużo słabszym zespole

0

@Aragorn33
Nominacje uzasadnia jak najbardziej
Bo nagrody to chyba nie otrzymał, prawda ?
Masz kogoś lepszego w jego miejsce ?

0

@Aragorn33 Na ME jakieś tam liczby zrobił...

4

Bayern Monaco ?
Pavlowic gra w dwóch klubach ? :)

5

"Wyjazdowy mecz Realu Madryt z Celtą Vigo poprowadzi Alejandro Hernández Hernández"

Buaahahaha, Hernandez Hernandez :)
To w RealTV przeszli już na system 3-zmianowy :)

0

Dla mnie OK. 20 drużyn sprawia, że po połowie sezonu w połowie tabeli tworzy się grupa drużyn nie grających już o nic.
16 drużyn spłaszczyłoby tabelę - i odpadłoby 8 spotkań.
Liga Narodów to kolejny bubel, rozgrywki o jakiś "niby tytuł"....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?