fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Masz 20 lat, jesteś nadzieję reprezentacji Canarinhos, podpisujesz kontrakt w Europie z Barceloną, a po roku masz wylądować w Al-Hilal.
Komiediodramat....
0
@VegetaPolska Jedzenie jest potrzebą fizjologiczną i trzeba za nie płacić.
Potrzebą fizjologiczną jest sen i za to, by się przespać nad morzem też płacisz.
Sranie tez jest potrzebą fizjologiczną i tez trzeba za nie płacić.
Pomogłem ?
0
Uch, rzuciłem okiem na tytuł, przeczytałem "Ferrana" i aż mnie zmroziło :)
4
Jeszcze jeden powód, by kibicować Maxowi :)
1
To byłoby (będzie) dla nas gigantyczne wzmocnienie i zbalansowanie skrzydeł, mam wrażenie, że odkąd odszedł Jordi Alba, a Balde i Fati z wiadomych przyczyn nie odpalili, to na lewym skrzydle nie działo się wiele dobrego...
0
@Criss18Barca
Bezproduktywne machanie paluszkiem .
A już kładę się ze śmiechu, jak czytam, że ona "zaorała" Ursulę vdL.
Kiedyś już Szydło podobnie zorała komisję - 1:27 chyba
0
@VegetaPolska No i dlatego na pierwszym zdjęciu w wątku wygląda to już dość blado i - jak dla mnie - odpychająco.
Kumpel wytatuował sobie taką nogę androida na łydce (jakaś sprężyna, mechanizm, te klimaty)
Na początku wyglądało to może i fajnie, po trzech latach marność...
0
@MesQueUnClub_87 Ale Messi to D10S. Mówmy o ludziach
0
@VegetaPolska Szkoda, że teraz wygląda sino-blado
0
@AlexDark00 Znajdź droższego 35 (praktycznie 36) latka
16
Udźwignąłeś, chłopaku....
Szacun !
0
To teraz czekamy tylko na Argentynę i pojedynek GOAT z pretendentem :)
2
Flick patrzy na mecz, na Nico i Lamine na skrzydłach i sobie myśli - ale to by żarło :)
1
Gorzej, niż było nie będzie :)
0
Myślę, że jego kolana i mięśnie są teraz w lepszej kondycji, niż głowa i to właśnie tu tkwią ograniczenia.
Więc oprócz specjalisty od przygotowania fizycznego wskazany będzie też psycholog
0
Hansi, to może jeszcze rzuć liczby Lotto na sobotę ?
6
Collegium Tumanum wiecznie żywe
0
@Arden Nie palę, więc jestem za. To syf straszny.
Piwo robię sam, bo 90% asortymentu w sklepach (poza niektórym kraftem) to syf straszny.
Więc też jestem za
0
Ktoś z właściwym DNA musi być, nie ma opcji...
xD
1
Mam dla Carvajala (mimo, że biały) olbrzymi szacunek za to, jak walczy dla swojej reprezentacji.
W tej ostatniej sytuacji z czerwem świadomie wyeliminował się z półfinału, żeby tylko przerwać groźną akcję
1
Baby na targu potrafią lepiej sprzedawać, niż nasz klub...
1
Podstawowym błędem była tak niska klauzula wykupu.
Nie jestem przekonany, czy to grajek na naszą miarę, ale kasy powinien przynieść więcej…
1
Chłop jest już stracony dla nas...
Będzie Olmo i szczęśliwy Deco :)
4
@koksik2700
Czyli jesteś za tym, by utrzymać tarcze socjalne i sztucznie wpływać na cenę gazu ?
Powiedz mi - na kogo głosujesz ?
3
Jest priorytetem dla Deco ? A co na to Flick ?
Dużo nie ugramy, jak będą ściągani zawodnicy będący priorytetami dla dyrektora sportowego, a nie trenera…
0
@bimbher Zwierzęta nie cierpią na ból stawów ? Przeczytam to mojemu psu.
Nie chorują ?
Ale weterynarze mają się coraz lepiej :)
Skąd 80% wspólnych genów z szynpansem ?
Owszem - życie z n Ziemi mogło przybyć z kosmosu - w meteorycie, lub (nie odrzucam takiej możliwości) zasiane przez inną cywilizację.
Ale absolutną teorią spiskowa jest to, że jakaś pozaziemska cywilizacje zasiała CZŁOWIEKA
2
Szacun dla Xaviego, że z takim składem ugrał 2.miejsce w LL
xD
0
@koksik2700 Ale piszesz o "płocie", czy o fortyfikacjach ?
Czego dotyczyło tamto głosowanie ?
7
Nie wiem, czy Herr Flick odniesie u nas sukces, ale przynajmniej piłkarze zaczną zapieprzać na treningach...
2
@AxelF A ja już wtedy byłem kibicem, finał oglądaliśmy na wycieczce szkolnej w Milówce i była to moja najgorsza wycieczka, do dwóch kumpli było kibicami AC Milan i strasznie darli łacha ze mnie...