1

Masz 20 lat, jesteś nadzieję reprezentacji Canarinhos, podpisujesz kontrakt w Europie z Barceloną, a po roku masz wylądować w Al-Hilal.
Komiediodramat....

0

@VegetaPolska Jedzenie jest potrzebą fizjologiczną i trzeba za nie płacić.
Potrzebą fizjologiczną jest sen i za to, by się przespać nad morzem też płacisz.
Sranie tez jest potrzebą fizjologiczną i tez trzeba za nie płacić.
Pomogłem ?

0

Uch, rzuciłem okiem na tytuł, przeczytałem "Ferrana" i aż mnie zmroziło :)

4

Jeszcze jeden powód, by kibicować Maxowi :)

1

To byłoby (będzie) dla nas gigantyczne wzmocnienie i zbalansowanie skrzydeł, mam wrażenie, że odkąd odszedł Jordi Alba, a Balde i Fati z wiadomych przyczyn nie odpalili, to na lewym skrzydle nie działo się wiele dobrego...

0

@Criss18Barca
Bezproduktywne machanie paluszkiem .
A już kładę się ze śmiechu, jak czytam, że ona "zaorała" Ursulę vdL.
Kiedyś już Szydło podobnie zorała komisję - 1:27 chyba

0

@VegetaPolska No i dlatego na pierwszym zdjęciu w wątku wygląda to już dość blado i - jak dla mnie - odpychająco.
Kumpel wytatuował sobie taką nogę androida na łydce (jakaś sprężyna, mechanizm, te klimaty)
Na początku wyglądało to może i fajnie, po trzech latach marność...

0

@MesQueUnClub_87 Ale Messi to D10S. Mówmy o ludziach

0

@VegetaPolska Szkoda, że teraz wygląda sino-blado

0

@AlexDark00 Znajdź droższego 35 (praktycznie 36) latka

16

Udźwignąłeś, chłopaku....
Szacun !

0

To teraz czekamy tylko na Argentynę i pojedynek GOAT z pretendentem :)

2

Flick patrzy na mecz, na Nico i Lamine na skrzydłach i sobie myśli - ale to by żarło :)

1

Gorzej, niż było nie będzie :)

0

Myślę, że jego kolana i mięśnie są teraz w lepszej kondycji, niż głowa i to właśnie tu tkwią ograniczenia.
Więc oprócz specjalisty od przygotowania fizycznego wskazany będzie też psycholog

0

Hansi, to może jeszcze rzuć liczby Lotto na sobotę ?

6

Collegium Tumanum wiecznie żywe

0

@Arden Nie palę, więc jestem za. To syf straszny.
Piwo robię sam, bo 90% asortymentu w sklepach (poza niektórym kraftem) to syf straszny.
Więc też jestem za

0

Ktoś z właściwym DNA musi być, nie ma opcji...
xD

1

Mam dla Carvajala (mimo, że biały) olbrzymi szacunek za to, jak walczy dla swojej reprezentacji.
W tej ostatniej sytuacji z czerwem świadomie wyeliminował się z półfinału, żeby tylko przerwać groźną akcję

1

Baby na targu potrafią lepiej sprzedawać, niż nasz klub...

1

Podstawowym błędem była tak niska klauzula wykupu.
Nie jestem przekonany, czy to grajek na naszą miarę, ale kasy powinien przynieść więcej…

1

Chłop jest już stracony dla nas...
Będzie Olmo i szczęśliwy Deco :)

4

@koksik2700
Czyli jesteś za tym, by utrzymać tarcze socjalne i sztucznie wpływać na cenę gazu ?
Powiedz mi - na kogo głosujesz ?

3

Jest priorytetem dla Deco ? A co na to Flick ?
Dużo nie ugramy, jak będą ściągani zawodnicy będący priorytetami dla dyrektora sportowego, a nie trenera…

0

@bimbher Zwierzęta nie cierpią na ból stawów ? Przeczytam to mojemu psu.
Nie chorują ?
Ale weterynarze mają się coraz lepiej :)

Skąd 80% wspólnych genów z szynpansem ?

Owszem - życie z n Ziemi mogło przybyć z kosmosu - w meteorycie, lub (nie odrzucam takiej możliwości) zasiane przez inną cywilizację.
Ale absolutną teorią spiskowa jest to, że jakaś pozaziemska cywilizacje zasiała CZŁOWIEKA

2

Szacun dla Xaviego, że z takim składem ugrał 2.miejsce w LL
xD

0

@koksik2700 Ale piszesz o "płocie", czy o fortyfikacjach ?
Czego dotyczyło tamto głosowanie ?

7

Nie wiem, czy Herr Flick odniesie u nas sukces, ale przynajmniej piłkarze zaczną zapieprzać na treningach...

2

@AxelF A ja już wtedy byłem kibicem, finał oglądaliśmy na wycieczce szkolnej w Milówce i była to moja najgorsza wycieczka, do dwóch kumpli było kibicami AC Milan i strasznie darli łacha ze mnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?