0

Okazaki powinien wejść.

0

Szkoda Japończyków, ale mają jeszcze szanse.

1

Hajty też nie da się słuchać...

0

Ten cały Carasco jest żenujący i powinien dawno zejść...

1

Drugiego Inui, a pierwszego nie wiem.

0

Akurat mam Inuiego na ławce w Fifa Fantasy i mam Bench Boosta ;)

0

Dobrze niech nabija mi punkty ;)

0

Florek Perez go pewnie kupi...

0

Miał szansę, a teraz niech gnije w arabskim P$G ;)

2

A co z Dembele?

1

Ja wolę by wygrał Urugwaj.

1

Przecież chodziło tylko o tę konkretną sytuację.

0

Ze Szwecją im nie wyszło, ale nie zmienia to faktu, że są jedną z najciekawiej grających drużyn na tych MŚ.

0

Ciekawe na której pozycji by grał...

0

Giroud zgasł zaraz po przyjściu na świat ;)

0

Niech nikt do nich nie przejdzie ;)

0

Ja mam tak: Modrić 0, Rakitić 2, a Rebić 4.

1

A w Fifa Fantasy dostał 0 ;)

0

Ja mam Muslerę i też mi ciągle punktuje ;)

0

Que viva Mexico!

0

Jak nie dawałem Hiszpanów do składu to wygrywali, a jak raz ich wstawiłem to zagrali słabo ( tylko po 2 pkt). Chodzi oczywiście o Fifa Fantasy.

0

Robienie sobie "klina" to czysty masochizm. Widocznie ma taki fetysz... ;)

0

Mbappe grał przyzwoicie na tych MŚ i w PSG też zachwycał. Bardzo go lubię, ale uważam, że źle zrobił przechodząc do tego arabskiego klubu, bo już nigdy stamtąd nie odejdzie. Chyba, że ktoś wywali mnóstwo kasy...

0

A co to jest kociołek?

0

Nie, bo i tak nie mam już na to wpływu.

0

A jeśli teraz za Muslerę wpuszczę Ochoa to jego punkty nie przepadną?

0

Chyba tak, bo Tagliafico był rezerwowym i dostałem -1 pkt. Ten cały Bench Boost jest jednorazowy?

0

Jeszcze mam w składzie Carvajala, Rakiticia, Isco, Busquetsa, Ochoa, Rebicia, Modricia i Inuiego.

0

Chorwacja, Urugwaj, Hiszpania, Meksyk i może trochę Anglia, bo moje koty są brytyjskie i lubię Hurricane'a ;)

1

Narazie mam 29 punktów w 1/8 finału w Fantasy Fifa World Cup ;) Messi zdobył 16 pkt, Suarez 5 pkt, Umtiti 1 pkt, Godin 2 pkt, Caceres 2 pkt, Muslera 3 pkt, Tagliafico -1 pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?