0

Mi również wpadają ;) Oby jeszcze Messi rozgniótł Chorwację i będę miał mnóstwo pkt.

9

Portugalia jak ja was nienawidzę! ;-) Już bardziej wolę Loewa i jego grzebanie w portkach...

0

Podobno EA myśli nad meczami cross-platformowymi w swoich grach sportowych, czyli możliwości pojedynku między posiadaczem ps4/Xbox, a PC-towcem.

„Jest to coś, o czym wiemy. Nie składam żadnych obietnic, ale zmagania cross-platformowe to świeży temat. Gdybyś zapytał mnie o to kilka lat temu, to powiedziałbym „to się nie wydarzy”. Będziemy monitorować sytuację i przyglądać się. Myślę, że byłoby to korzystne dla użytkowników."

Dyrektor kreatywny Fify

0

Wielki mi ekspert. Ona tylko potrafi gadać głupoty i gwiazdorzyć.

0

Kolumbia też przegrała, więc następny mecz będzie bardzo intensywny. Obawiam się, że nie damy rady, ale jeszcze jest wiara.

0

Sędzia jest frajerem.

0

Jakie kurły! JPRLD

2

Polska będzie mistrzem świata!

0

Jazda z kurłami! ;)

0

Tylko krzyczeć potrafisz! Spróbuj najpierw zrozumieć o co komuś chodzi zanim go obrazisz i zaczniesz krzyczeć. Chodziło mi o chamstwo jakim jest gadanie o tym, że jak ich wybierzesz to odmrożą te pieniądze. Czemu teraz nie możemy dostać tych funduszy? Bo tylko jedna słuszna partia może rządzić? PO to złodzieje po prostu. PiS też się do nich częściowo zalicza.

2

Cztery lata temu doznał poważnej kontuzji tuż przed MŚ. Miał dużego pecha ;)

0

Doczytałem już przepisy. Macie rację.

1

Co myślicie o tej kartce? Według mnie trochę przesadzona, ale mogę się mylić ;)

0

Sprawdź swój kabel antenowy lub antenę/satelitę, bo u mnie śmiga. Mam naziemną tv.

0

The Sims 2, PES 2018 oraz Wiedźmin 3 GOTY edition (po raz pierwszy przechodzę).

3

Oby jego partia już nigdy nie doszła do władzy. Żałosne jest wykorzystywanie funduszy europejskich do walki politycznej.

1

Belgia nie wygra MŚ mając tak nie dogadującą się obronę.

1

Belgowie nie dogadują się w obronie i ciągle pudłują.

0

Ten koreański bramkarz narazie jest najlepszy ;)

0

Koreańczycy są słabszą reprezentacją. Jak Szwecja będzie grała z Niemcami to będę za nią.

0

Za kim jesteście? Korea Południowa, czy Szwecja?
Ja kibicuję Korei ;)

0

Póki Sampaoli nie zmieści Messiego i Dybali w jednym składzie gra Argentyny będzie wyglądała słabo :(

1

Chciałbym usłyszeć duet Laskowski-Żurawski.

1

Za słaba pomoc i wypalenie LE oraz badziewny Martino.

1

Dziękuję bardzo.

0

Szwajcarzy podnoście kiełbasy do góry i golcie frajerów! ;)

0

Szwajcaria ;-)

1

Ale śmieszne...

0

Podacie kod do ligi La Ramblii w FIFA Fantasy?

2

Wolę wygraną Szwajcarii ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?