0

Macierewicza już nie ma.

1

http://www.sport.pl/mundial/0,161177.html tu możesz sprawdzić różne warianty.
Jeszcze zapomniałem dodać, że jeśli drużyny mają tyle samo punktów i taki sam bilans to decyduje o awansie fair play, czyli kartki, więc Islandia przejdzie dalej jak Argentyna do tego dopuści.

0

Jeśli Argentyna strzeli tyle bramek by mieć lepszy bilans to Chorwacja może przegrać, a Islandia i tak odpadnie. Na tę chwilę Argentyna strzeliła jedego gola i straciła cztery, więc bilans wynosi -3, a Islandia strzeliła jednego gola i straciła trzy, więc ma bilans -2. Jak Islandia wygra 1:0 to Argentyna będzie musiał wygrać 3:0.

0

Niech jeszcze zagrają lepsi piłkarze np. Dybala, a nie jakieś Mezy...

0

A po Maryli będzie Krzysztof Ibisz? ;)

3

Mam nadzieję, że Argentyna wykorzysta tę okazję i wygra z Nigerią, bo inaczej będą największymi frajerami tego sezonu.

1

Olivier Giroud oczywiście ;)

1

Z Niemcami bym się tak nie rozpędzał, bo Szwecja broni dobrze na tych MŚ, a Niemcy nie grają jakoś wybitnie.

0

Jeśli Islandia przegra z Nigerią i wygra z Chorwacją to Argentyna nadal ma szansę tylko musi nastrzelać dużo goli Nigerii by mieć lepszy bilans.

0

Niby ten mundial jest ciekawy, bo słabi potrafią walczyć z faworytami, ale CR7 znowu zaczyna mieć szczęście i tacy Francuzi, czy Brazylijczycy mogą mieć problem by go pokonać.

1

Świetnie byłoby gdyby Argentyna powstała niczym feniks z popiołów, a Portugalia odpadła po porażce z Iranem 1:0 po golu w końcówce drugiej połowy ;) Z drugiej strony lubię Piłkarssonów i jak nie wyjdą z grupy będzie mi trochę smutno.

0

Widocznie Messi nie ma takich zdolności przywódczych.

0

Oby Messi nie odszedł, bo to nic nie zmieni. Powinien zostać aż do następnego mundialu i grać jako ofensywny pomocnik. Może wtedy mu się uda ;)

0

Raczej będą grali normalnie. Otamendi przegiął, ale Chorwaci też grali nie fair, a w szczególności Berić.

0

Zobaczymy...

0

Nieprawda, bo jak w następnym meczu Piłkarssony przegrają z Chorwacją, a Argentyna strzeli dużo bramek Nigerii (by mieć lepszy bilans bramkowy od Islandii) to Argentyna wejdzie do 1/8.

2

Dla mnie Messi dalej pozostanie najlepszy. Nawet te gole CR7 nic tego nie zmienią. Nie toleruję jak ktoś robi z siebie pajaca...

0

A co musi się stać by wyszli?

0

Argentyna wyleci z MŚ jak to przegra?

0

Sampaoli zmienił ustawienie?

0

Portugalia gra piach, ale wykorzystuje sytuacje. Szkoda, że Argentyna tego nie robi. Tu powinno być już 1:0, ale nie...

4

Argentyna ma wielu dobrych piłkarzy, a trener wystawia jakiegoś Mezę zamiast Dybali....

0

Dzięki, bo rzadko oglądam ich mecze i nie wiedziałem.

0

Wie ktoś, czy Martial grał kiedyś na pozycji ŚN w Manchesterze United?

1

Ja tak samo jak Griezmann7 będę za Argentyną. Wolę Messiego od Modricia i Rakiety ;)

15

Czyżby nastąpiło przebudzenie piłkarzy Barçy na MŚ? ;)

5

Coraz bliżej do mojej rozłąki z footballem ;(

1

Portugalia zaczyna grać beznadziejnie, ale znając życie dadzą radę wygrać.

0

Mi również wpadają ;) Oby jeszcze Messi rozgniótł Chorwację i będę miał mnóstwo pkt.

9

Portugalia jak ja was nienawidzę! ;-) Już bardziej wolę Loewa i jego grzebanie w portkach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?