http://www.sport.pl/mundial/0,161177.html tu możesz sprawdzić różne warianty.
Jeszcze zapomniałem dodać, że jeśli drużyny mają tyle samo punktów i taki sam bilans to decyduje o awansie fair play, czyli kartki, więc Islandia przejdzie dalej jak Argentyna do tego dopuści.
Jeśli Argentyna strzeli tyle bramek by mieć lepszy bilans to Chorwacja może przegrać, a Islandia i tak odpadnie. Na tę chwilę Argentyna strzeliła jedego gola i straciła cztery, więc bilans wynosi -3, a Islandia strzeliła jednego gola i straciła trzy, więc ma bilans -2. Jak Islandia wygra 1:0 to Argentyna będzie musiał wygrać 3:0.
Niby ten mundial jest ciekawy, bo słabi potrafią walczyć z faworytami, ale CR7 znowu zaczyna mieć szczęście i tacy Francuzi, czy Brazylijczycy mogą mieć problem by go pokonać.
Świetnie byłoby gdyby Argentyna powstała niczym feniks z popiołów, a Portugalia odpadła po porażce z Iranem 1:0 po golu w końcówce drugiej połowy ;) Z drugiej strony lubię Piłkarssonów i jak nie wyjdą z grupy będzie mi trochę smutno.
Nieprawda, bo jak w następnym meczu Piłkarssony przegrają z Chorwacją, a Argentyna strzeli dużo bramek Nigerii (by mieć lepszy bilans bramkowy od Islandii) to Argentyna wejdzie do 1/8.
0
Macierewicza już nie ma.
1
http://www.sport.pl/mundial/0,161177.html tu możesz sprawdzić różne warianty.
Jeszcze zapomniałem dodać, że jeśli drużyny mają tyle samo punktów i taki sam bilans to decyduje o awansie fair play, czyli kartki, więc Islandia przejdzie dalej jak Argentyna do tego dopuści.
0
Jeśli Argentyna strzeli tyle bramek by mieć lepszy bilans to Chorwacja może przegrać, a Islandia i tak odpadnie. Na tę chwilę Argentyna strzeliła jedego gola i straciła cztery, więc bilans wynosi -3, a Islandia strzeliła jednego gola i straciła trzy, więc ma bilans -2. Jak Islandia wygra 1:0 to Argentyna będzie musiał wygrać 3:0.
0
Niech jeszcze zagrają lepsi piłkarze np. Dybala, a nie jakieś Mezy...
0
A po Maryli będzie Krzysztof Ibisz? ;)
3
Mam nadzieję, że Argentyna wykorzysta tę okazję i wygra z Nigerią, bo inaczej będą największymi frajerami tego sezonu.
1
Olivier Giroud oczywiście ;)
1
Z Niemcami bym się tak nie rozpędzał, bo Szwecja broni dobrze na tych MŚ, a Niemcy nie grają jakoś wybitnie.
0
Jeśli Islandia przegra z Nigerią i wygra z Chorwacją to Argentyna nadal ma szansę tylko musi nastrzelać dużo goli Nigerii by mieć lepszy bilans.
0
Niby ten mundial jest ciekawy, bo słabi potrafią walczyć z faworytami, ale CR7 znowu zaczyna mieć szczęście i tacy Francuzi, czy Brazylijczycy mogą mieć problem by go pokonać.
1
Świetnie byłoby gdyby Argentyna powstała niczym feniks z popiołów, a Portugalia odpadła po porażce z Iranem 1:0 po golu w końcówce drugiej połowy ;) Z drugiej strony lubię Piłkarssonów i jak nie wyjdą z grupy będzie mi trochę smutno.
0
Widocznie Messi nie ma takich zdolności przywódczych.
0
Oby Messi nie odszedł, bo to nic nie zmieni. Powinien zostać aż do następnego mundialu i grać jako ofensywny pomocnik. Może wtedy mu się uda ;)
0
Raczej będą grali normalnie. Otamendi przegiął, ale Chorwaci też grali nie fair, a w szczególności Berić.
0
Zobaczymy...
0
Nieprawda, bo jak w następnym meczu Piłkarssony przegrają z Chorwacją, a Argentyna strzeli dużo bramek Nigerii (by mieć lepszy bilans bramkowy od Islandii) to Argentyna wejdzie do 1/8.
2
Dla mnie Messi dalej pozostanie najlepszy. Nawet te gole CR7 nic tego nie zmienią. Nie toleruję jak ktoś robi z siebie pajaca...
0
A co musi się stać by wyszli?
0
Argentyna wyleci z MŚ jak to przegra?
0
Sampaoli zmienił ustawienie?
0
Portugalia gra piach, ale wykorzystuje sytuacje. Szkoda, że Argentyna tego nie robi. Tu powinno być już 1:0, ale nie...
4
Argentyna ma wielu dobrych piłkarzy, a trener wystawia jakiegoś Mezę zamiast Dybali....
0
Dzięki, bo rzadko oglądam ich mecze i nie wiedziałem.
0
Wie ktoś, czy Martial grał kiedyś na pozycji ŚN w Manchesterze United?
1
Ja tak samo jak Griezmann7 będę za Argentyną. Wolę Messiego od Modricia i Rakiety ;)
15
Czyżby nastąpiło przebudzenie piłkarzy Barçy na MŚ? ;)
5
Coraz bliżej do mojej rozłąki z footballem ;(
1
Portugalia zaczyna grać beznadziejnie, ale znając życie dadzą radę wygrać.
0
Mi również wpadają ;) Oby jeszcze Messi rozgniótł Chorwację i będę miał mnóstwo pkt.
9
Portugalia jak ja was nienawidzę! ;-) Już bardziej wolę Loewa i jego grzebanie w portkach...