2

Skąd to wiesz? Z jakiegoś szmatławca?

0

Przede wszystkim jest wszędzie ;)

0

Messi został?

0

Złapał się za głowę bez sensu to fakt, ale został uderzony łokciem w plecy co było chamskim zagraniem i mogło zaboleć.

0

Może Seven Nation Army - The white stripes?

0

Z takim wsparciem Leo powinien pozamiatać Żabojadów ;)

1

O Abelu Ruizie.

11

Obyś wyszedł jak Zabłocki na mydle ;)

2

VAR, Bentancur i Suarez go rozjadą.

3

Jest dokładnie tak jak mówisz. Najpierw przechodzis podstawkę, a potem wykonujesz questy i przenosisz się do dodatku.

4

Oby odpadł tylko ten "piękniejszy" ;)

0

Takie coś jest również w hokeju.

0

Czemu Portugalskie obywatelstwo?

1

Albo dla reprezentacji Kolumbii ;) Przecież Yerry Mina potrafi załatwić niezły towar.

1

Będą jak Urugwaj przejdzie Portugalię, a Argentyna Francję, bo nie będę wiedział komu kibicować...

6

Dopóki piłka w grze (Messi) wszystko jest możliwe! Nie skreślaj, więc Argentyny...

0

Netflix, Amazon Prime i HBO GO.

1

HERE WeGo.

0

W 1/4 jeśli pokonają wcześniej Japonię to trafią na zwycięzcę meczu Brazylia vs Meksyk.

0

Bo niby potem trafią na ciężkich przeciwników. Chodzi o 1/4 finału, bo w 1/8 zagrają z Japonią.

0

Nie, bo powinno być Kuczinio ;)

23

Tylko nie Portugalia! ;) Nie mam zamiaru oglądać twarzy CR7 w finale. Oby Urugwaj ich ośmieszył.

1

Jeszcze te teksty: "Jak zwykle fart totalny", "Varane schowa do kieszeni tego małego" oraz
"Po wznowieniu gry jak amator we własnym polu karnym zachował się Javier Mascherano". ;)

0

Dlatego śmieszne jest to, że w Fifie Ronaldo jest jak taran i go nie zatrzymasz ;)

2

Widocznie te drużyny były za słabe by awansować. Gdyby Islandia nie przegrała dwóch meczów to by była w 1/8. Argentyna walczyła do końca i strzeliła, a Nigeria straciła koncentrację po koniec.

0

Pavon, Acuna, Di Maria, Dybala, Dybala, Igła ;)

0

I 10 punktów wpadło w Fifa Fantasy! ;)

8

Sędzia jest frajerem po prostu! Wynik został wypaczony...

2

Islandia musi przegrać, zremisować lub wygrać bramką mniej od Argentyny.

0

Wszystko zależy od Messiego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?