Jeszcze te teksty: "Jak zwykle fart totalny", "Varane schowa do kieszeni tego małego" oraz
"Po wznowieniu gry jak amator we własnym polu karnym zachował się Javier Mascherano". ;)
Widocznie te drużyny były za słabe by awansować. Gdyby Islandia nie przegrała dwóch meczów to by była w 1/8. Argentyna walczyła do końca i strzeliła, a Nigeria straciła koncentrację po koniec.
2
Skąd to wiesz? Z jakiegoś szmatławca?
0
Przede wszystkim jest wszędzie ;)
0
Messi został?
0
Złapał się za głowę bez sensu to fakt, ale został uderzony łokciem w plecy co było chamskim zagraniem i mogło zaboleć.
0
Może Seven Nation Army - The white stripes?
0
Z takim wsparciem Leo powinien pozamiatać Żabojadów ;)
1
O Abelu Ruizie.
11
Obyś wyszedł jak Zabłocki na mydle ;)
2
VAR, Bentancur i Suarez go rozjadą.
3
Jest dokładnie tak jak mówisz. Najpierw przechodzis podstawkę, a potem wykonujesz questy i przenosisz się do dodatku.
4
Oby odpadł tylko ten "piękniejszy" ;)
0
Takie coś jest również w hokeju.
0
Czemu Portugalskie obywatelstwo?
1
Albo dla reprezentacji Kolumbii ;) Przecież Yerry Mina potrafi załatwić niezły towar.
1
Będą jak Urugwaj przejdzie Portugalię, a Argentyna Francję, bo nie będę wiedział komu kibicować...
6
Dopóki piłka w grze (Messi) wszystko jest możliwe! Nie skreślaj, więc Argentyny...
0
Netflix, Amazon Prime i HBO GO.
1
HERE WeGo.
0
W 1/4 jeśli pokonają wcześniej Japonię to trafią na zwycięzcę meczu Brazylia vs Meksyk.
0
Bo niby potem trafią na ciężkich przeciwników. Chodzi o 1/4 finału, bo w 1/8 zagrają z Japonią.
0
Nie, bo powinno być Kuczinio ;)
23
Tylko nie Portugalia! ;) Nie mam zamiaru oglądać twarzy CR7 w finale. Oby Urugwaj ich ośmieszył.
1
Jeszcze te teksty: "Jak zwykle fart totalny", "Varane schowa do kieszeni tego małego" oraz
"Po wznowieniu gry jak amator we własnym polu karnym zachował się Javier Mascherano". ;)
0
Dlatego śmieszne jest to, że w Fifie Ronaldo jest jak taran i go nie zatrzymasz ;)
2
Widocznie te drużyny były za słabe by awansować. Gdyby Islandia nie przegrała dwóch meczów to by była w 1/8. Argentyna walczyła do końca i strzeliła, a Nigeria straciła koncentrację po koniec.
0
Pavon, Acuna, Di Maria, Dybala, Dybala, Igła ;)
0
I 10 punktów wpadło w Fifa Fantasy! ;)
8
Sędzia jest frajerem po prostu! Wynik został wypaczony...
2
Islandia musi przegrać, zremisować lub wygrać bramką mniej od Argentyny.
0
Wszystko zależy od Messiego ;)