Mam PES 2018 i nie jestem zadowolony. Grafika jest gorsza od tej w Fifie, menu jest strasznie nie intuicyjne i toporne, murawa czasami wygląda plastikowo i nie widać większych emocji po zdobyciu gola. Jeszcze komentarz jest dramatyczny. Gameplay jest jedynym plusem wg. mnie.
Mega wzmocnienie?! Drogi, ma 30 lat i w tej cenie można znaleźć młodszego i dobrego piłkarza. Paulinho jeszcze dało się znieść, bo nie kosztował 80 mln. Trzeba być frajerem by kupować kogoś takiego i mam nadzieję, że to są tylko plotki.
Chciałbym zostać wyściskany przez Panią Prezydent... Modrić i spółka mają dobrze ;) Już po pokonaniu Danii zostali wyściskani. Ciekawe co się stanie po wygraniu MŚ.
0
Fifa ma również lepszy komentarz po angielsku. Nie da się słuchać po prostu tego Beglina w PES.
0
A Dembele ma się kisić na ławce?
1
Dobrze się czujesz?
1
Mam PES 2018 i nie jestem zadowolony. Grafika jest gorsza od tej w Fifie, menu jest strasznie nie intuicyjne i toporne, murawa czasami wygląda plastikowo i nie widać większych emocji po zdobyciu gola. Jeszcze komentarz jest dramatyczny.
Gameplay jest jedynym plusem wg. mnie.
0
Myślałem, że gra w Chinach. Pomyliło mi się.
3
Mega wzmocnienie?! Drogi, ma 30 lat i w tej cenie można znaleźć młodszego i dobrego piłkarza. Paulinho jeszcze dało się znieść, bo nie kosztował 80 mln. Trzeba być frajerem by kupować kogoś takiego i mam nadzieję, że to są tylko plotki.
15
Barça po sekstet!
1
Chciałbym zostać wyściskany przez Panią Prezydent... Modrić i spółka mają dobrze ;) Już po pokonaniu Danii zostali wyściskani. Ciekawe co się stanie po wygraniu MŚ.
1
Może kiedyś mi się uda wyrwać jakąś. Ale na pewno nie będę próbował w Tajlandii...
1
Azja też jest niezła. Jak byłem w Barcelonie to widziałem wycieczkę azjatyckich studentek i wszystkie były świetne ;)
0
Też jestem za Chorwacją. Jak przegrają, a Francja wygra z Belgią to będę za Anglią.
1
Nielimitowane transfery n
0
Chorwacja po prostu lepiej wykonuj rzuty karne. Obie drużyny grały dobrze, więc nie wiem o co Ci chodzi.
1
U mnie teraz się odmieniło.
1
Chorwacji też się należy.
2
Nic dziwnego. W końcu ma włoskie pochodzenie, a Włosi lubią Bunga Bunga ;)
12
Kolinda Grabar-Kitarović
0
Nie, nie znajdziesz XD
0
Prezydent, bo premierem jest facet.
1
Gdyby kandydowała na prezydenta Polski to głosowałbym bez zastanowienia.
4
Z koktajlem mołotowa ;D
2
Spokojnie! Rosja spuchnie...
5
Ku#@a co oglądam mecz to przegrywają Ci którym kibicuję.
1
Chorwaci narazie grają zbyt niedokładnie.
0
Jeszcze ten słynny Own Goalić się obija...
0
A co myślisz o Rashfordzie?
0
Po prostu mi nie pasowało samo hasło.
0
Widocznie przyjął sobie do serca hasło:
"Pij mleko! będziesz wielki" ;).
0
U mnie koty polują i je zjadają, więc nie mam takiego problemu.
0
Bo "Boga" się nie krytykuje ;)