Fifa się zmienia tylko trochę wolniej. W Fifie 19 będzie lepsza walka bark w bark i walka o piłkę. Poza tym gra bramkarzy w PES jest strasznie sztuczna.
Jeśli lecisz Lufthansą, Austrian Airlines lub Norwegian to masz wifi. Dystans też ma znaczenie, bo na krótkim dystansie w Lufie(12€ za internet pozwalający na streaming) i Austrian jest płatne, a w Norwegian zawsze masz bezpłatnie.
W PES jest tak samo, więc wyboru nie masz. Na szczęście Fifa odgapia od PES i przejmuje ich rozwiązania ulepszając je. W 19 wprowadzili odpowiednik fluid formation, tylko bardziej intuicyjny i lepszą walkę o piłkę.
Drodzy Ramblowicze! Wczoraj kupowałem abonament PS Plus 12 miesięcy kartą debetową. Jak za pierwszym razem wszystko potwierdziłem to wyskoczył błąd, że podane informacje dot. karty są nieprawidłowe. Poprawiłem i znowu jakiś błąd, ale patrzę, że mam już tego Plusa. Potem loguję się do konta bankowego, a tam widzę, że zabrali mi 480 zł, czyli jakbym 2 razy kupił ten abonament. Co mogę zrobić?
Eriksen? Hazard? W jakim świecie Ty żyjesz? Te transfery są całkowicie nierealne. Poza tym Paulinho był za drogi i za stary, więc dobrze, że odszedł. Malcom jest młody, perspektywiczny i będzie konkurował z Dembele.
1
Pilsner Urquell, Noteckie
1
Gangstar 4, Asphalt 9 oraz WarFriends(ta gra to multiplayer).
1
Fifa się zmienia tylko trochę wolniej. W Fifie 19 będzie lepsza walka bark w bark i walka o piłkę. Poza tym gra bramkarzy w PES jest strasznie sztuczna.
1
O Kaziku Wielkim mowa?
1
James Bay - Hold back the river
George Ezra - Budapest i Barcelona
Nothing But Thieves - Amsterdam, Broken Maschine oraz Sorry
The National - England, Sorrow, Dark Side of the Gym, Day I Die
Mumford and Sons - Little Lion Man i I will wait
Papa Roach - Periscope
Muse - Madness, Dead Inside, Revolt
Peter Schilling - Major Tom
0
Wygląda na bardzo pozytywnego człowieka.
0
Oby w LM tak grał ;)
5
Nasser się podlizuje ;)
1
Każdy lubi co innego. Piwo jest dobre bo nie chce się po nim pić.
5
Poza tym Oriol jest lepszy i ma większy potencjał, a Samper już nie wypali.
0
Co myślicie o Kim Dzong Unie? Zmienił się, przestraszył, czy gra pod publikę? Teraz szczątki żołnierzy z wojny koreańskiej zwraca do USA.
8
Zaraz się przyczepią, że kobieca drużyna ma gorszego sponsora od męskiej.
0
Politycy wszystkich partii w Polsce są klaunami...
1
Day 'N' Nite to moja ulubiona piosenka z Watch Dogs 1. Dzięki za przypomnienie ;)
0
Jeśli lecisz Lufthansą, Austrian Airlines lub Norwegian to masz wifi. Dystans też ma znaczenie, bo na krótkim dystansie w Lufie(12€ za internet pozwalający na streaming) i Austrian jest płatne, a w Norwegian zawsze masz bezpłatnie.
0
Pewnie jacyś hakerzy z notatnika atakują ;)
0
Będzie na jakimś otwartym, ale nie wiadomo na jakim, bo TVP zamierza dogadać się z Polsatem.
0
W PES jest tak samo, więc wyboru nie masz. Na szczęście Fifa odgapia od PES i przejmuje ich rozwiązania ulepszając je. W 19 wprowadzili odpowiednik fluid formation, tylko bardziej intuicyjny i lepszą walkę o piłkę.
0
Z jednej strony nie mogę doczekać się sezonu, ale z drugiej obawiam się, że Dembele nie da rady...
0
Drodzy Ramblowicze! Wczoraj kupowałem abonament PS Plus 12 miesięcy kartą debetową. Jak za pierwszym razem wszystko potwierdziłem to wyskoczył błąd, że podane informacje dot. karty są nieprawidłowe. Poprawiłem i znowu jakiś błąd, ale patrzę, że mam już tego Plusa. Potem loguję się do konta bankowego, a tam widzę, że zabrali mi 480 zł, czyli jakbym 2 razy kupił ten abonament. Co mogę zrobić?
0
"Piękny" sztrzelił?
0
Nic się nie stanie. Po prostu woda będzie miała trochę inny smak.
0
Jak opłacacie PS Plus?
1
Jest jakaś gra wyścigowa na PS4, w której można grać na 2 pady?
0
Ja zmasakrowałem go za to, że pomylił Santiago Bernabeu z Camp Nou :-P
0
Ciekawe ile jeszcze transferów zrobi P$G zanim dostanie karę za przekroczenie FFP...
2
Nie mogą znieść tego, że Roma jest średniakiem ;)
25
Eriksen? Hazard? W jakim świecie Ty żyjesz? Te transfery są całkowicie nierealne. Poza tym Paulinho był za drogi i za stary, więc dobrze, że odszedł. Malcom jest młody, perspektywiczny i będzie konkurował z Dembele.
5
Nawet jak jest blisko to trochę słabo, że puchar Hiszpanii nie jest rozgrywany w Hiszpanii.
1
Ja chciałbym:
Barcelona
Roma
BVB
Liverpool
Monaco/OL
Pogoń Szczecin ;)