Ten cały Uplay jest żałosny. Włączam Anno 2205, a tam wyskakuje aktualizacja, więc wybieram Anno w trybie offline, bo zostało mi mało GB limitu. Wyskakuje okienko, pojawia się napis logowanie. Potem tylko się kręci i gra się nie odpala. Wcześniej działało, a teraz nic się nie dzieje. Miał ktoś taki problem?
Dzisiaj pewniaczków nie ma, bo Francja może zlać Belgów, ale oni też potrafią lać ;) Dzisiaj będę kibicował Belgii i mam nadzieję, że Lukaku się nastrzela i nie będzie co zbierać po Żabojadach.
Obejrzałeś jakiś mecz Arthura w Gremio? Wiadomo, że liga brazylijska jest słabsza, ale daj mu szansę. Nie zagrał narazie żadnego meczu w Barcelonie, a Ty piszesz dno i metr mułu...
Jakoś część lewicowa krytykuje głównie TVP i Szpakowskiego. Chociaż to jest akurat głupie, że prawicowy dziennikarz napisał coś takiego, ale to nie zmienia faktu, że niektórzy z lewicy też przesadzają wylewając ciągle "szambo" na obecną TVP jak za PO poziom wcale nie był wyższy...
Tak właściwie to Rosja odpadła podobnie jak Polska z Euro 2016. Wyszli z grupy z drugiego miejsca, wygrali po karnych w 1/8, a wcześniej remisowali 1:1 w podstawowym czasie gry i przegrali po karnych w 1/4, również remisując 1:1 w podstawowym czasie ;)
Mam PES 2018 i nie jestem zadowolony. Grafika jest gorsza od tej w Fifie, menu jest strasznie nie intuicyjne i toporne, murawa czasami wygląda plastikowo i nie widać większych emocji po zdobyciu gola. Jeszcze komentarz jest dramatyczny. Gameplay jest jedynym plusem wg. mnie.
Mega wzmocnienie?! Drogi, ma 30 lat i w tej cenie można znaleźć młodszego i dobrego piłkarza. Paulinho jeszcze dało się znieść, bo nie kosztował 80 mln. Trzeba być frajerem by kupować kogoś takiego i mam nadzieję, że to są tylko plotki.
0
Belgia do boju, a Giroud do domu!
0
Dziękuję, bo bałem się, że będzie Jasina...
1
Olivier wracaj na chatę! ;)
0
Kto dzisiaj komentuje mecz na TVP?
0
Dzięki, bo nie słyszałem o tym.
0
Ale tam nikt nie zmarł.
0
Ten cały Uplay jest żałosny. Włączam Anno 2205, a tam wyskakuje aktualizacja, więc wybieram Anno w trybie offline, bo zostało mi mało GB limitu. Wyskakuje okienko, pojawia się napis logowanie. Potem tylko się kręci i gra się nie odpala. Wcześniej działało, a teraz nic się nie dzieje. Miał ktoś taki problem?
0
A mi serce mówi Belgia vs Chorwacja, a rozum Francja Anglia.
3
Dzisiaj pewniaczków nie ma, bo Francja może zlać Belgów, ale oni też potrafią lać ;) Dzisiaj będę kibicował Belgii i mam nadzieję, że Lukaku się nastrzela i nie będzie co zbierać po Żabojadach.
0
Obejrzałeś jakiś mecz Arthura w Gremio? Wiadomo, że liga brazylijska jest słabsza, ale daj mu szansę. Nie zagrał narazie żadnego meczu w Barcelonie, a Ty piszesz dno i metr mułu...
13
Komentarz usunięty
11
Wizualizacja siedmiu najdziwniejszy budynków, które nigdy nie powstały oraz ich wpływu na współczesną panoramę miast.:
https://www.popularmechanics.com/technology/infrastructure/g22091580/7-city-icons-modern-day/
2
Janecki napisał takie coś: https://mobile.twitter.com/St_Janecki/status/101569446379096883
Najbardziej śmieszą mnie te emocjonalne słowa: fala krytyki jak tylko jeden dziennikarz to napisał.
0
Bez sensu ;)
11
Jakoś część lewicowa krytykuje głównie TVP i Szpakowskiego. Chociaż to jest akurat głupie, że prawicowy dziennikarz napisał coś takiego, ale to nie zmienia faktu, że niektórzy z lewicy też przesadzają wylewając ciągle "szambo" na obecną TVP jak za PO poziom wcale nie był wyższy...
0
Bo ludzi piecze dominacja Realu w LM ;). Narzekają również na postawę Barcelony w LM.
1
Bardzo dobrze. Będzie silniejsza konkurencja w lidze.
1
Miał być w styczniu, ale zarząd Barcelony zdecydował, że Arthur jest potrzebny wcześniej i go kupuje.
10
Dobrze, że to nie jest palec Loewa.
1
Wystarczy ominąć go szerokim łukiem i Ciebie nie zje ;)
1
Wypożyczyli, ale Evergrande będzie musiało go kupić, bo jest obowiązkowa klauzula.
0
Jakiego napastnika macie w swoim klubie w Fifa Fantasy World Cup?
0
Ja polecam Megasonex.
24
Tak właściwie to Rosja odpadła podobnie jak Polska z Euro 2016. Wyszli z grupy z drugiego miejsca, wygrali po karnych w 1/8, a wcześniej remisowali 1:1 w podstawowym czasie gry i przegrali po karnych w 1/4, również remisując 1:1 w podstawowym czasie ;)
0
Fifa ma również lepszy komentarz po angielsku. Nie da się słuchać po prostu tego Beglina w PES.
0
A Dembele ma się kisić na ławce?
1
Dobrze się czujesz?
1
Mam PES 2018 i nie jestem zadowolony. Grafika jest gorsza od tej w Fifie, menu jest strasznie nie intuicyjne i toporne, murawa czasami wygląda plastikowo i nie widać większych emocji po zdobyciu gola. Jeszcze komentarz jest dramatyczny.
Gameplay jest jedynym plusem wg. mnie.
0
Myślałem, że gra w Chinach. Pomyliło mi się.
3
Mega wzmocnienie?! Drogi, ma 30 lat i w tej cenie można znaleźć młodszego i dobrego piłkarza. Paulinho jeszcze dało się znieść, bo nie kosztował 80 mln. Trzeba być frajerem by kupować kogoś takiego i mam nadzieję, że to są tylko plotki.