0

Belgia do boju, a Giroud do domu!

0

Dziękuję, bo bałem się, że będzie Jasina...

1

Olivier wracaj na chatę! ;)

0

Kto dzisiaj komentuje mecz na TVP?

0

Dzięki, bo nie słyszałem o tym.

0

Ale tam nikt nie zmarł.

0

Ten cały Uplay jest żałosny. Włączam Anno 2205, a tam wyskakuje aktualizacja, więc wybieram Anno w trybie offline, bo zostało mi mało GB limitu. Wyskakuje okienko, pojawia się napis logowanie. Potem tylko się kręci i gra się nie odpala. Wcześniej działało, a teraz nic się nie dzieje. Miał ktoś taki problem?

0

A mi serce mówi Belgia vs Chorwacja, a rozum Francja Anglia.

3

Dzisiaj pewniaczków nie ma, bo Francja może zlać Belgów, ale oni też potrafią lać ;) Dzisiaj będę kibicował Belgii i mam nadzieję, że Lukaku się nastrzela i nie będzie co zbierać po Żabojadach.

0

Obejrzałeś jakiś mecz Arthura w Gremio? Wiadomo, że liga brazylijska jest słabsza, ale daj mu szansę. Nie zagrał narazie żadnego meczu w Barcelonie, a Ty piszesz dno i metr mułu...

13

Komentarz usunięty

11

Wizualizacja siedmiu najdziwniejszy budynków, które nigdy nie powstały oraz ich wpływu na współczesną panoramę miast.:

https://www.popularmechanics.com/technology/infrastructure/g22091580/7-city-icons-modern-day/

2

Janecki napisał takie coś: https://mobile.twitter.com/St_Janecki/status/101569446379096883
Najbardziej śmieszą mnie te emocjonalne słowa: fala krytyki jak tylko jeden dziennikarz to napisał.

0

Bez sensu ;)

11

Jakoś część lewicowa krytykuje głównie TVP i Szpakowskiego. Chociaż to jest akurat głupie, że prawicowy dziennikarz napisał coś takiego, ale to nie zmienia faktu, że niektórzy z lewicy też przesadzają wylewając ciągle "szambo" na obecną TVP jak za PO poziom wcale nie był wyższy...

0

Bo ludzi piecze dominacja Realu w LM ;). Narzekają również na postawę Barcelony w LM.

1

Bardzo dobrze. Będzie silniejsza konkurencja w lidze.

1

Miał być w styczniu, ale zarząd Barcelony zdecydował, że Arthur jest potrzebny wcześniej i go kupuje.

10

Dobrze, że to nie jest palec Loewa.

1

Wystarczy ominąć go szerokim łukiem i Ciebie nie zje ;)

1

Wypożyczyli, ale Evergrande będzie musiało go kupić, bo jest obowiązkowa klauzula.

0

Jakiego napastnika macie w swoim klubie w Fifa Fantasy World Cup?

0

Ja polecam Megasonex.

24

Tak właściwie to Rosja odpadła podobnie jak Polska z Euro 2016. Wyszli z grupy z drugiego miejsca, wygrali po karnych w 1/8, a wcześniej remisowali 1:1 w podstawowym czasie gry i przegrali po karnych w 1/4, również remisując 1:1 w podstawowym czasie ;)

0

Fifa ma również lepszy komentarz po angielsku. Nie da się słuchać po prostu tego Beglina w PES.

0

A Dembele ma się kisić na ławce?

1

Dobrze się czujesz?

1

Mam PES 2018 i nie jestem zadowolony. Grafika jest gorsza od tej w Fifie, menu jest strasznie nie intuicyjne i toporne, murawa czasami wygląda plastikowo i nie widać większych emocji po zdobyciu gola. Jeszcze komentarz jest dramatyczny.
Gameplay jest jedynym plusem wg. mnie.

0

Myślałem, że gra w Chinach. Pomyliło mi się.

3

Mega wzmocnienie?! Drogi, ma 30 lat i w tej cenie można znaleźć młodszego i dobrego piłkarza. Paulinho jeszcze dało się znieść, bo nie kosztował 80 mln. Trzeba być frajerem by kupować kogoś takiego i mam nadzieję, że to są tylko plotki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?