Na zachodzie są strefy "no go zone" w których nie można czuć się bezpiecznie. Np. Malenbek w Brukseli. Nie jestem ksenofobem, ale jeśli ktoś zawłaszcza sobie dzielnicę w innym kraju to jest to nienormalne.
Nawet Fifa 18 Ci pójdzie, ale na low, rozdziałka 720p i 30 FPS. Bardziej rozbudowane gry typu Wiedźmin i Gta Ci nie pójdą, bo intel graphic jest tylko do zwykłego surfowania po Internecie i pracy biurowej.
Jak Roberto przejdzie do pomocy to będzie tylko jeden PO, który nie jest narazie na wysokim poziomie. Meunier się przyda, bo jest w gazie i będzie konkurencja na tej pozycji.
Kto tak powiedział? Rasizm jest na całym świecie. W Polsce też, ale nie można powiedzieć, że mamy ich strasznie dużo bo to są tylko ppjedyncze incydenty.
Teraz nasz rząd chce by Polacy mający firmy za granicą składali PIT. Już trwają prace na taką ustawą. Pewnie szykują się do ściągania podatków od polskich przedsiębiorców zza granicy.
Widzieliście co wyrabiało się w Paryżu po wygranej? Rozwalone witryny sklepowe, kradzieże, rozboje, niszczenie cudzego mienia. Wydawałoby się, że Francja to normalny kraj, a tu jest takie coś. Multi kulti zbiera swoje żniwo ;-)
W Chinach 13 letni chłopiec odciął jedną z końcówek kabla USB i wsadził go do swojego penisa. Lekarze próbowali wyciągnąć go przy użyciu smarowidła, ale się nie udało, bo kabel zawinął się gdzieś w pęcherzu i musieli przeprowadzić operację. Rok temu jakiś dorosły Chińczyk wsadził sobie tam 15 igieł do szycia. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by zrobić sobie coś takiego...
1
Na zachodzie są strefy "no go zone" w których nie można czuć się bezpiecznie. Np. Malenbek w Brukseli. Nie jestem ksenofobem, ale jeśli ktoś zawłaszcza sobie dzielnicę w innym kraju to jest to nienormalne.
0
Komentarz usunięty
6
Bardzo śmieszne...
6
Idę na historię, bo ją lubię i chcę pogłębić swoją wiedzę. W międzyczasie zrobię sobie kurs tłumacza języka angielskiego.
3
Na Historię w wydziale humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego ;)
1
Perez jest mistrzem biznesu, więc może tak być.
0
To kto będzie zmiennikiem? Mamy jakiegoś dobrego bramkarza w młodzieżówce?
1
Ja dla Realu chcę: Real Juve Man City Bayern ;)
0
Nawet Alisson im nie pomoże, bo klątwa Kariusa dalej działa ;-)
1
W PES 2018 jak grałem karierę Ezequelem Barco to Higuain też wygrał ZP.
0
Jeszcze TVP prawdopodobnie będzie w środy puszczało mecze LM i finał.
1
Nothing but Thieves - Broken Maschine
0
Jeśli chodzi o Kante to w jego karierze jest polski akcent, bo Polacy go trenowali jak był młodzikiem ;)
0
Idioci ;-)
0
Jak chcesz pograć w coś bardziej rozbudowanego to bez gtx 1050 nie podchodź.
0
Nawet Fifa 18 Ci pójdzie, ale na low, rozdziałka 720p i 30 FPS. Bardziej rozbudowane gry typu Wiedźmin i Gta Ci nie pójdą, bo intel graphic jest tylko do zwykłego surfowania po Internecie i pracy biurowej.
4
Jak Roberto przejdzie do pomocy to będzie tylko jeden PO, który nie jest narazie na wysokim poziomie. Meunier się przyda, bo jest w gazie i będzie konkurencja na tej pozycji.
3
Niektórzy zostali w swojej krainie dzieciństwa i teraz krytykują wszystko co nowe.
0
Musisz kupić nowego. Z aktualizacjami składów w PES jest tak samo jak w Fifie.
0
Kto tak powiedział? Rasizm jest na całym świecie. W Polsce też, ale nie można powiedzieć, że mamy ich strasznie dużo bo to są tylko ppjedyncze incydenty.
0
https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/paryz-chuligani-zamienili-celebrowanie-mistrzostwa-w-zadyme/xvhmvms.amp
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-07-16/zamieszki-w-paryzu-po-finale-mistrzostw-swiata-policja-uzyla-gazu-i-armatek-wodnych/
https://www.tvp.info/38081289/swietowanie-z-incydentami-niespokojnie-w-paryzu
Ty masz różne źródła, ale nawet na przedmieściach takie zachowanie jest żenujące. Podobno w większości chuliganami są tzw. kolorowi ludzie, czyli Arabowie i Afrykanie
0
To się dzieje chyba na przedmieściach Paryża.
0
Teraz nasz rząd chce by Polacy mający firmy za granicą składali PIT. Już trwają prace na taką ustawą. Pewnie szykują się do ściągania podatków od polskich przedsiębiorców zza granicy.
6
Widzieliście co wyrabiało się w Paryżu po wygranej?
Rozwalone witryny sklepowe, kradzieże, rozboje, niszczenie cudzego mienia. Wydawałoby się, że Francja to normalny kraj, a tu jest takie coś. Multi kulti zbiera swoje żniwo ;-)
0
Ja będę korzystał z pirackich streamów, bo to co operatorzy telewizyjni robią nie mieści się w głowie.
Niech spierniczają na drzewo...
1
Pomrowy są najlepsze ;)
4
W Chinach 13 letni chłopiec odciął jedną z końcówek kabla USB i wsadził go do swojego penisa. Lekarze próbowali wyciągnąć go przy użyciu smarowidła, ale się nie udało, bo kabel zawinął się gdzieś w pęcherzu i musieli przeprowadzić operację. Rok temu jakiś dorosły Chińczyk wsadził sobie tam 15 igieł do szycia. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by zrobić sobie coś takiego...
Źródło:https://www.popularmechanics.com/science/health/a22108221/boy-gets-usb-cable-stuck-in-penis/
0
Mam nadzieję, że odejdzie z tego arabskiego klubu i w innym klubie będzie świecił(tylko nie w Realu).
0
*prezydent.
0
Francja wymordowała wielu ludzi w Afryce, zniewoliła ich, a teraz murzyni grają dla nich.
Taki paradoks... ;)