1

Na zachodzie są strefy "no go zone" w których nie można czuć się bezpiecznie. Np. Malenbek w Brukseli. Nie jestem ksenofobem, ale jeśli ktoś zawłaszcza sobie dzielnicę w innym kraju to jest to nienormalne.

0

Komentarz usunięty

6

Bardzo śmieszne...

6

Idę na historię, bo ją lubię i chcę pogłębić swoją wiedzę. W międzyczasie zrobię sobie kurs tłumacza języka angielskiego.

3

Na Historię w wydziale humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego ;)

1

Perez jest mistrzem biznesu, więc może tak być.

0

To kto będzie zmiennikiem? Mamy jakiegoś dobrego bramkarza w młodzieżówce?

1

Ja dla Realu chcę: Real Juve Man City Bayern ;)

0

Nawet Alisson im nie pomoże, bo klątwa Kariusa dalej działa ;-)

1

W PES 2018 jak grałem karierę Ezequelem Barco to Higuain też wygrał ZP.

0

Jeszcze TVP prawdopodobnie będzie w środy puszczało mecze LM i finał.

1

Nothing but Thieves - Broken Maschine

0

Jeśli chodzi o Kante to w jego karierze jest polski akcent, bo Polacy go trenowali jak był młodzikiem ;)

0

Idioci ;-)

0

Jak chcesz pograć w coś bardziej rozbudowanego to bez gtx 1050 nie podchodź.

0

Nawet Fifa 18 Ci pójdzie, ale na low, rozdziałka 720p i 30 FPS. Bardziej rozbudowane gry typu Wiedźmin i Gta Ci nie pójdą, bo intel graphic jest tylko do zwykłego surfowania po Internecie i pracy biurowej.

4

Jak Roberto przejdzie do pomocy to będzie tylko jeden PO, który nie jest narazie na wysokim poziomie. Meunier się przyda, bo jest w gazie i będzie konkurencja na tej pozycji.

3

Niektórzy zostali w swojej krainie dzieciństwa i teraz krytykują wszystko co nowe.

0

Musisz kupić nowego. Z aktualizacjami składów w PES jest tak samo jak w Fifie.

0

Kto tak powiedział? Rasizm jest na całym świecie. W Polsce też, ale nie można powiedzieć, że mamy ich strasznie dużo bo to są tylko ppjedyncze incydenty.

0

To się dzieje chyba na przedmieściach Paryża.

0

Teraz nasz rząd chce by Polacy mający firmy za granicą składali PIT. Już trwają prace na taką ustawą. Pewnie szykują się do ściągania podatków od polskich przedsiębiorców zza granicy.

6

Widzieliście co wyrabiało się w Paryżu po wygranej?
Rozwalone witryny sklepowe, kradzieże, rozboje, niszczenie cudzego mienia. Wydawałoby się, że Francja to normalny kraj, a tu jest takie coś. Multi kulti zbiera swoje żniwo ;-)

0

Ja będę korzystał z pirackich streamów, bo to co operatorzy telewizyjni robią nie mieści się w głowie.
Niech spierniczają na drzewo...

1

Pomrowy są najlepsze ;)

4

W Chinach 13 letni chłopiec odciął jedną z końcówek kabla USB i wsadził go do swojego penisa. Lekarze próbowali wyciągnąć go przy użyciu smarowidła, ale się nie udało, bo kabel zawinął się gdzieś w pęcherzu i musieli przeprowadzić operację. Rok temu jakiś dorosły Chińczyk wsadził sobie tam 15 igieł do szycia. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by zrobić sobie coś takiego...

Źródło:https://www.popularmechanics.com/science/health/a22108221/boy-gets-usb-cable-stuck-in-penis/

0

Mam nadzieję, że odejdzie z tego arabskiego klubu i w innym klubie będzie świecił(tylko nie w Realu).

0

*prezydent.

0

Francja wymordowała wielu ludzi w Afryce, zniewoliła ich, a teraz murzyni grają dla nich.
Taki paradoks... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?